#69Kris Duys“Landschap”. Olieverf op paneel. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘88.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé au verso et daté ‘88.No longer availableDim. 11 x 67 cmEstimate: € 60 / 80 -
#728Een lot van drie Brusselse hoornvaasjes onder stolp.
Lot de trois cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#21Lot chromo’s e.d.
Lot de chromos etc.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#325Een 14 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale robijn van ± 0,70 ct.
Bague en or blanc 14 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1 ct et d’un rubis central de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 5,15 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#586Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout.
#474“Panneschuiten”. Aquarel en inkt op papier. Gemonogrameerd en gedateerd 1910.
“Cobles”. Aquarelle et encre sur papir. Monogrammée et datée 1910.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#538Een gebeeldhouwd houten krukje. Afrikaans werk.
Petit tabouret en bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#368Een reeks van vier borden van Delfts aardewerk. XVIIIe eeuw. Randslijtage.
Suite de quatre assiettes en faïence de Delft. XVIIIe siècle. Usures au bord.No longer availableDim. Ø: 19 - 28 cmEstimate: € 50 / 75 -
#303Royal Dux“De hofmaking”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“La courtoisie”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#404“Stilleven met haas”. Olieverf op doek. Kleine beschadigingen.
“Nature morte aux lièvre”. Huile sur toile. Petits dégâts.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#165Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een camee.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’un camée.No longer availableDim. 5,97 g h: 3 cmEstimate: € 250 / 350