Similar lots by type
-
#77Galef & Son, New York
Een .45 vuursteen handvuurwapen voor zwart kruit. Onklaar gemaakt.
Une arme à feu .45 pour poudre noir. Inutilisable.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#301
Een Zweedse bajonet met lederen foedraal.
Une baïonnette suédoise et étui en cuire.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#123Limoux
Art deco groep van zamak en marmer met een meisje met duiven. Frankrijk, omstreeks 1930.
Un groupe art déco en marbre et régule représentant une jeune fille et des pigeons. France, +- 1930.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#717
Drie bordjes van blauw en wit aardewerk. Delft XIXde eeuw.
Trois assiettes en faïence bleue et blanche. Delft, XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#727Willy Vandersteen
“Suske en Wiske”. Een lot van tien albums.
”Suske en Wiske”. Un lot de dix albums.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#779
Een rond bijzettafeltje met tussenblad. Slijtage.
Une petite table avec tablette ajustable. Usures.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 25/35 -
#356
Een mahonie houten bureaustoel in retour-d’Egyptestijl versierd met twee zittende sfinxen en bronsbeslag en bekleed met leder. Bekleding te vervangen. XIXe eeuw.
Une chaise de bureau en acajou de style retour d’Egypte, décoration de deux sphinx et ornements en cuivre, revêtement en cuir. Revêtement à remplacer.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#568
Een vaas van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur. De handvatten in de vorm van leeuwenkopje met ringen.
Un vase en porcelaine de Chine, sang-de-boeuf sous couverte. Les poignées sont en forme de têtes de lions et anneaux.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 280/320 -
#25
‘Instappen a.u.b.! honderd jaar buurtspoorwegen in Belgie’, 1985.
‘Instappen a.u.b.! honderd jaar buurtspoorwegen in Belgie’, 1985.No longer availableEstimate: € 20/24 -
#60Amélie Van Assche
Een 18 karaats geel gouden broche met een handgeschilderd herenportret op ivoor.
Broche en or jaune 18 ct présentant un portrait d’homme miniature sur ivoire.No longer availableDim. 5 x 4 cmEstimate: € 150/250 -
#740Victorinox swiss Army
Een automatische herenhorloge met lederen armband.
Une montre automatique pour homme avec bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#114H. Caluwaerts
“Stadsrand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en onduidelijk gedateerd. Omstreeks 1900.
”La banlieue”. Huile sur toile. Signée et datée mais la date est indistincte.No longer availableDim. 37 x 53 cmEstimate: € 80/100 -
#225
Een Engels breakfront buffet met vier paneeldeuren.
Un buffet breakfront anglais à quatre portes panneaux.No longer availableDim. b: 190 cmEstimate: € 200/300 -
#335Limoges
Een koffiepot, een suikerpot en een melkkannetje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Une cafetière, un sucrier et un pot à lait en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 25/35