Similar lots by type
-
#400Christian Dior
Een zijden foulard in origineel doosje.
Un foulard en soie dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#241Delvaux
Een handtas van bruin leder. Met gebruikssporen.
Un sac à main en cuir marron. Avec des signes d'utilisation.No longer availableDim. 18 x 30 x 14 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#516
Een eikenhouten bureau met twee paneeldeurtjes en drie centrale laden. Met acht kleine schuifjes binnenin onder het klapblad. Van oorsprong XVIIIe eeuw.
Bureau en chêne ouvrant à deux portes aux panneaux et à trois tiroirs centraux. Huit petits tiroirs derrière l’abattant. Base du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 82 x 150 x 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#451
Een bronzen zittende Tibetaanse Boeddha.
Un Bouddha tibétain assis en bronze.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#313Keramis
Een art deco aardewerken sigarettendoos met meerkleurig decor in laagreliëf. Gemerkt.
Etui à cigarettes art déco en faïence à décor polychrome en bas relief. Marqué.No longer availableDim. 9 x 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#268
Een reeks van vier XVIIe eeuwse tegels van gepolychromeerd aardewerk.
Suite de quatre carreaux en faïence polychrome du XVIIe siècle.No longer availableDim. 13,5 x 13,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#225
Een paar hoornvazen van veelkleurig Brussels porselein.
Une paire de vases cornets en porcelaine de Bruxelles multicolore.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#207
Een oud kasboek, met daarin diverse zegels uit de hele wereld, vanaf medio XIXde eeuw. België, Duitsland (talrijke inflatiezegels), Nederland enz. Evenals een groot lot losse bladen met soortgelijke zegels en een schriftje dito. Opgekleefd.
Un ancien livre de caisse, contenant divers timbres du monde entier, du milieu du XIXe siècle. Belgique, Allemagne (nombreux timbres d'inflation), Pays-Bas, etc. Ainsi qu'un gros lot de feuilles volantes avec des timbres similaires et un carnet idem. Collés.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#135Jef Louis Van LeemputtenPeriod: 1867 - 1948
“Schaapjes”. Olieverf op karton(?). Gesigneerd. Met opdracht achteraan.
"Mouton". Huile sur carton(?). Signé. Avec dédicace au dos.No longer availableDim. 9 x 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#126
Vier art nouveau stoelen met houtsnijwerk van bloemen in gebeitst hout en met stoffen bekleding versierd met takken.
Quatre chaises Art Nouveau avec sculptures florales en bois teinté et revêtement en tissu à décor de branchages.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 300 / 350 -
#509Romain SteppePeriod: 1859 - 1927
“Zeegezicht bij avondzon met pakketboot in de verte”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Marine au soleil du soir avec un paquebot au loin". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 150 / 250 -
#68
Een oude houten wandtelefoon.
Un vieux téléphone mural en bois.No longer availableDim. 30 x 20 x 13 cmEstimate: € 75 / 85 -
#429
“Heat wave II & III”. Gemengde techniek op papier.
"Vague de chaleur II et III". Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#546
Een Friese staartklok in eikenhouten kast en met gedreven messingen opzetstukken.
Une horloge à queue frisonne dans une gaine en chêne et avec des attaches en laiton martelé.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 100 / 160