Similar lots by type
-
#400Christian DiorEen zijden foulard in origineel doosje.
Un foulard en soie dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#241DelvauxEen handtas van bruin leder. Met gebruikssporen.
Un sac à main en cuir marron. Avec des signes d'utilisation.No longer availableDim. 18 x 30 x 14 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#486Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis en laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 335 x 244 cmEstimate: € 60 / 100 -
#479“Kabouters”. Gemengde techniek op papier. In de geest van Rien Poortvliet.
"Gnomes". Technique mixte sur papier. Dans l'esprit de Rien Poortvliet.No longer availableDim. 31 x 46 cmEstimate: € 200 / 250 -
#170Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt serties de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,20 ct et de deux perles.No longer availableDim. 6,82 gEstimate: € 700 / 800 -
#102Mourdonck“Schepen op zee”. Een paar marines, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Belgische school.
"Navires en mer". Une paire de marines, huile sur toile. Tous deux signées. Ecole belge.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#375Twee ruitvormige Chinees porseleinen schaaltjes met meerkleurige bloemendecors. Het kleinste met kleine randschade.
Deux plats en porcelaine de Chine de forme losange à décors floraux multicolores. Le plus petit avec des dommages mineurs aux bords.No longer availableDim. 13 x 19 & 18 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#199Edward Joris MoerenhoutPeriod: 1801- 1893“Herder met geitjes aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso.
"Berger avec des chèvres sur la côte". Huile sur toile. Signeé et au verso.No longer availableDim. 38 x 66 cmEstimate: € 300 / 400 -
#691Een kelk van kleurloos glas met een spiraal in de voet en een stervormige schaal van groen en kleurloos glas.
Un calice de verre incolore avec une spirale dans le pied et un bol en forme d'étoile de verre vert et incolore.No longer availableDim. h: 9,5 - 23,5 cm Ø 10,5 - 29 cmEstimate: € 35 / 40 -
#242Robert Demol“Marinezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue navale". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#430WolfersEen mosterdpotje met bijpassend lepeltje. 800‰. Glas intact.
Un pot à moutarde avec une cuillère assortie. 800‰. Verre intact.No longer availableDim. 83,20 g zonder glasEstimate: € 60 / 100 -
#594Een paar boekensteunen in de vorm van mannetjes. Zilvergepatineerd kunststof.
Une paire de serre-livres en forme d'hommes. Plastique patiné argent.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 75 / 100 -
#509Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Zeegezicht bij avondzon met pakketboot in de verte”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Marine au soleil du soir avec un paquebot au loin". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 150 / 250 -
#678Een klaroen en een autoklaxon van geel koper.
Un clairon et un klaxon de voiture en laiton.No longer availableDim. H:27&33cmEstimate: € 50 / 80



