Other lots in this auction
-
#91Een opgezette schildpad.
Une tortue empaillée.No longer availableDim. L. 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#427Een paar gepolychromeerd stenen Boeddha-handen in ‘vitarka-mudra’.
Une paire de mains de Bouddha en pierre polychrome en 'vitarka mudra'.No longer availableDim. h: 30 & 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#612Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Compositie”. Een collage, olieverf op paneel en met röntgenfoto’s van de dochter van de kunstenares.
Composition . Un collage, huile sur panneau et avec radiographies de la fille de l'artiste.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 340 x 200 cmEstimate: € 200 / 270 -
#282Een vol messingen kerkkandelaar in eclectische stijl.
Un chandelier d'église en laiton massif de style éclectique.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 100 / 120 -
#22Willy Van MeirvennePeriod: 1934-1987“Zeeslag” en “Jachttafereel met ruiters”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Bataille navale et Scène de chasse avec cavaliers. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#602Knut Kersse“Dame met oorbellen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Dame aux boucles d'oreilles . Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#619“Landschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paysage . Huile sur toile. Signé illisible.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#367Een lot van zeven boeken met betrekking tot moderne kunst:- “De generatie van 1900”- “Hedendaagse schilderkunst in België”- “Magisch realisme in nederland”. - “Kontrasten 47/67”- “Marc Chagal”- “Moderne schilderkunst”- “50 jaar moderne kunst”.
Un lot de sept livres liés à l'art moderne: - “De generatie van 1900”- “Hedendaagse schilderkunst in België”- “Magisch realisme in nederland”. - “Kontrasten 47/67”- “Marc Chagal”- “Moderne schilderkunst”- “50 jaar moderne kunst”.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#451Drie beeldjes: “de apenkoning” en “Li Tigu” in speksteen en een groene stenen snuffbottle.
Trois statuettes: Le Roi Singe et Li Tigu en stéatite et un flacon à priser en pierre verte.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#340Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een diamant markies van +- 0,46 ct. DVVS2. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie d'un diamant marquis de + - 0,46 ct. DVVS2. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,26 ct.No longer availableDim. 4,57 gEstimate: € 900 / 1000 -
#302Gendebien“Zeilboten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Voiliers sur la plage . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 100 / 120



