#351Lladro‘Bird in the nest’, een Lladro beeld, modelnr 1299 in originele verpakking.
'Bird in the nest', a Lladro figurine, model number 1299 in original packaging.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#284O. Palman“Stille waters”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#261Een polychroom porseleinen vaas met handgeschilderd bloemdecor en vergulde accenten, in drie delen.
A polychrome porcelain vase with hand-painted floral decoration and gilded accents, in three parts.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 50 / 70 -
#461Een paar Chinees blauw en witte porseleinen gemberpotten met vogels en floraal decor.
#333Een koperen en een aardewerken vijzel met stampers.
#210Een 18 kt witgouden hanger met ketting, met een kwarts en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,17 ct.
An 18 kt white gold pendant with chain, featuring a quartz and brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.17 ct.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 900 / 1000 -
#104“Antverpia”. Gekleurde gravure naar een origineel van Joris Hoefnagel d.d. 1598, met gedichten van Daniel Rogers en Julius Scaliger.
#55Een paar polychroom Brussels porseleinen vaasjes met bloemdecor.
#156Een grote Georgian breakfront boekenkast van mahoniehout. Middenstuk versierd met een symmetrische bekroning. Zes beglaasde deuren met latwerk, middenstuk en twee zijstukken lichtjes vooruit springend. Messingen verluchting in de sokkel. Enkele kleine ruitjes te vervangen.
A large Georgian breakfront bookcase made of mahogany wood. The central section is adorned with a symmetrical crown. Six glazed doors with lattice work, the central section and two side sections slightly protruding. Brass ventilation in the base. Some small panes need replacing.No longer availableDim. 245 x 330 x 41 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#630Een kleine zakhorloge met horlogeketting.
A small pocket watch with watch chain.No longer availableEstimate: € 40 / 80