Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinees bijzettafeltje/plantentafeltje in hout en marmer.

Een Chinees bijzettafeltje/plantentafeltje in hout en marmer.

A Chinese side table/plant stand made of wood and marble.
Dim. h 48 x Ø 46 cm
SKU: 2908230696.
Categories: Aziatisch, Hout, Marmer, Meubel, XXe eeuw.
Auction day: 30 August 2023 19:00
Catalogue #696
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #625

    Een vintage design glazen eettafel, 8-hoekig, met chrome en messing onderstel in gestapelde rechthoek vorm, ‘70. In stijl van Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...

    A vintage design glass dining table on a chrome and brass base forming a stacked rectangle. Genre Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...
    No longer available
    Dim. 73 x 135 x 135 cm
    Estimate: € 750 / 1250
  • #245
    Zukov

    Een vintage mid-century design bloemenkroonluchter uit chroom met drie lichtpunten en melkglas kappen. Expo ‘58 stijl, door Zukov.

    A vintage mid-century design flower chandelier in chrome with three light points and frosted glass shades. Expo '58 style, by Zukov.
    No longer available
    Dim. 40 x 50cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #581

    Een lot van 5 Afrikaanse instrumenten uit hout en leder.

    A lot of 5 African instruments made of wood and leather.
    No longer available
    Dim. H: 15-45 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #271
    Viners of Sheffield

    Een zilveren thee en koffieset met melkkan en suikerpot. Makers mark “Sheffield 1931, Viner’s Ltd Emile Viner”.

    A Silver tea-and coffee set with milk jug and sugar bowl. Maker’s mark “Sheffield 1931, Viner’s Ltd Emile Viner”.
    No longer available
    Dim. 22cm x 1740g
    Estimate: € 600 / 800
  • #436

    Een sokkel van verguld hout en gips met een gecanneerd tussenblaadje, versierd met bloemenguirlandes en met een marmeren blad.

    A pedestal of gilded wood and plaster with fluted embellishments, adorned with floral garlands and a marble top.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #596

    Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.

    Five recent plates of multicolored Chinese porcelain.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #608

    Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).

    A vintage glass table lamp in blue, purple and black. (AID5267).
    No longer available
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #794

    Een klein bloempotje met het motief van vogels en vlinders gemerkt Herend en hierbij toegevoegd een bonbonniere in de vorm van een ei en gemerkt Haas & Czjzek S.A.

    A small flowerpot with a motif of birds and butterflies marked Herend, accompanied by an egg-shaped bonbonniere marked Haas & Czjzek S.A.
    No longer available
    Dim. h 9.5 Ø11.5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #521

    “Herder”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.

    "Shepherd". A brown patinated zamak sculpture on a marble base.
    No longer available
    Dim. h: 46,5 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #583

    Een lot van 24 Afrikaanse vlechtwerk items. Oa enkele Tutsi mandjes, onderleggers, plateau’s.

    A lot of 24 African wickerwork items. Including some Tutsi baskets, coasters, plateaus.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #795

    Een messing lampvoet in Hollywood Regency-stijl met groen stoffen kap.

    A brass lamp base in Hollywood Regency style with a green fabric shade.
    No longer available
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #607

    Een tafellamp met zware granieten voet.

    A table lamp with a heavy granite base.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #616
    Lamb Manchester

    Een hout gesculptuurde bureautafel met in het oppervlak ingewerkt leder. 1 lade. Vroeg 20e eeuw, gemerkt Lamb Manchester. Detail ladekant randje manco.

    A wooden sculpted desk table with leather embedded in the surface. 1 drawer. Early 20th century, marked Lamb Manchester. Detail: missing edge on drawer side.
    No longer available
    Dim. 73 x 106 x 55cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #552

    Een paar Chinese bronzen vazen, versierd met draken in reliëf. Eén naad los en één kop manco. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases chinois en bronze, à décor de dragons en relief. Une couture lâche et une tête manquante. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #645

    Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.

    Oval-shaped table with extendable table top in mahogany.
    No longer available
    Dim. h73 x l116 x b100cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #736

    Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.

    A standing lamp base made of sculpted oak wood.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #584

    Een Chinees porseleinen balustervaas met een houten sokkeltje, famille rose decor. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine avec socle en bois, décor famille rose. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #776

    Een ovaal houten salontafel met onderschap.

    An oval wooden coffee table with shelf.
    No longer available
    Dim. 52 x 120 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #591

    Een gebeeldhouwd houten pleurante.

    A carved wooden pleurant.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #416

    Een koperen kandelaar gemonteerd als lamp.

    A copper candlestick converted into a lamp.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #558

    Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).

    Four garden vases of sculpted stone. Thirties.
    No longer available
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #611

    Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.

    A pair of multicolored pottery Staffordshire dogs.
    No longer available
    Dim. 24cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #626

    Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.

    An Art Deco long chaise, with 2 brown cushions, reupholstered by Vandervoort Mol.
    No longer available
    Dim. 200 x 90 x 110 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #593
    Kaiser W. Germany

    Een paar schalen gemarkeerd MING, Aziatisch tafereel vogel op tak.

    A pair of bowls marked MING, Asian scene bird on branch.
    No longer available
    Dim. Ø 32 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #151
    Lachenal & Co. London

    “The Edeophone”. Een uit hout en leder gesculptuurde Concertina met bijhorend lederen draagtas. Gemerkt “Lachenal & Co. London” en genummerd 60090. Eind 18e begin 19e eeuw.

    "The Edeophone". A Concertina sculpted in wood and leather, accompanied by a leather carrying case. Marked "Lachenal & Co. London" and numbered 60090. Late 18th to early 19th century.
    No longer available
    Dim. 20 x 21 x 20cm
    Estimate: € 1800 / 2400
  • #726
    Worcester

    Een notenhouten banjobarometer, gemerkt A Cattaneo, Worcester warranted. Tijdperk Edward VII.

    A walnut banjo barometer, marked A Cattaneo, Worcester warranted. Era Edward VII.
    No longer available
    Dim. 97 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #14
    J Cooper

    Schots landschap met de runderen, olieverf op board, gesigneerd en gedateerd 1863.

    Scottish landscape with cows, oil on board, signed and dated 1863.
    No longer available
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #649
    Laeremans

    “Ons dagelijks brood”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd “Laeremans”.

    "Our daily bread". A painting, mixed media on panel. Signed at the bottom "Laeremans".
    No longer available
    Dim. 18 x 25cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #476
    Jean Marie Massoud Design

    “Schizo”.Een bureau stoel van licht grijs metaal bekleed groen gestoffeerd.

    "Schizo". A desk chair made of light gray metal upholstered with green fabric.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #157

    Een aardewerken vaas gedecoreerd met saters en blauw glazuur. Gemerkt onderaan: E. Aubry.

    An earthenware vase decorated with satyrs and blue glaze. Marked at the bottom: E. Aubry.
    No longer available
    Dim. h 53,5 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #345

    Biscuit beeldje van de engel Cupido met een koperen boogje, naar Lemire.

    Bisque figurine of the angel Cupid with a copper bow, after Lemire.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #206
    Samuel Marti
    Period: 1922 -

    Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.

    A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.
    No longer available
    Dim. h:42 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #719

    Drie werken. Grassin. “Je suis seul ce soir...”. Gouache en pen. H. Adam. “Pierrot de Lune”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd XVIII. “Linkeroever en de rede van Antwerpen”. Aquarel en inkt. NIet gesigneerd.

    Three works. Grassin. "Je suis seul ce soir...". Gouache and pen. H. Adam. "Pierrot de Lune". Color etching. Signed and numbered XVIII. "Left bank and the Port of Antwerp". Watercolor and ink. Not signed.
    No longer available
    Dim. Div.
    Estimate: € 40 / 50
  • #175

    Een vierzijdig bronzen lantaarn met geslepen glas.

    A four sided bronze lantern with cut glass.
    No longer available
    Dim. 90 x 42 cm
    Estimate: € 675 / 725
  • #250

    Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.

    An 18 carat yellow gold pocket watch.
    No longer available
    Dim. bruto: 32,15 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #424

    Een schilderij, olie op paneel, een Oosterse man met baard gesigneerd Kazarian.

    A painting, oil on panel, an Eastern man with a beard, signed Kazarian.
    No longer available
    Dim. h 23 x b 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More