#205Een halsketting met 5 rijen parels en een rij met groene stenen.
A necklace with 5 rows of pearls and one row of green stones.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 40 / 80 -
#347De Fuisseaux, BaudourEen wit porseleinen eetservies met een veelkleurig bloemenmotief. Onderaan gemerkt. 36 platte borden, 11 soepborden, 13 dessertborden, 18 schalen, sauskommen en terrines.
#350Gianni VersaceTwee zijden sjaals. Groen en bruin.
Two silk scarves. Green and brown.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#263Val Saint LambertEen vintage kristallen Val Saint Lambert vaas met groen in de massa, met label gemerkt.
#353Een lot van 2 Chinees porseleinen vaasjes, waarvan 1 dekselvaasje. Onderaan gemerkt.
#600Een goudkleurige schakelarmband. Gemerkt. YSL.
#58Een lot van 4 vintage keramische vazen in rood/oranje tinten.
#223Kuifje“Kuifje”. Een uit kunststof gevormd beeld van Kuifje met Bobbie in een Chinese vaas. Bijgevoegd een hardcover strip “De Blauwe Lotus”, uitgave Casterman.
"Tintin". A plastic sculpture of Tintin with Snowy in a Chinese vase. Includes a hardcover comic book "The Blue Lotus", published by Casterman.No longer availableDim. 57 x Ø37cmEstimate: € 200 / 250 -
#41Karel Van de WoestynePeriod: 1878-1929Een boek in papieren omslag, met 5 droge naaldetsen van Jules van Ael. Gedrukt op 300 genummerde exemplaren (ex. 42) op handgeschept papier. Originele uitgeverskaft en beschermdoosje
A book in paper cover, with 5 drypoint etchings by Jules van Ael. Printed in 300 numbered copies (ex. 42) on handmade paper. Original publisher's cover and protective box.No longer availableDim. 30 x 21cmEstimate: € 75 / 125 -
#174Jules Van KeirsbilckPeriod: 1833-1896“De Stropers met hun buit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.
"The Poachers with their Loot". Oil on canvas. Signed and dated 1890.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 300 / 400