#354Een Chinese sokkel van hardhout en marmer.
Chinese hard wooden stool with marble top.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#658Een lot van drie blauw en witte Chinees porseleinen kommetjes, waarvan één gemerkt. Vermoedelijk vroeg XIXde eeuw.
A lot of three blue and white Chinese porcelain bowls, one of which is marked. Presumably early 19th century.No longer availableDim. +- h 6 cm & Ø +- 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#2“Bloemenstilleven.” Olieverf op board. Onleesbaar Gesigneerd.
#19Luyckx“De kerk van Borsbeek”. Litho. Gesigneerd en genummerd 50/55.
“The Church of Borsbeek”. Lithograph. Signed and numbered 50/55.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 25 / 30 -
#456Een mahoniehouten opklapbaar kaarttafeltje met vilten cirkel op het tafelblad. En met gedraaide poot gesteund op 3 gesculpteerde leeuwenpoten.
A mahogany folding card table with felt circle on the table top. And with turned leg supported on 3 sculpted lion's feet.No longer availableDim. 78 x 40 x 20(+20)cmEstimate: € 100 / 120 -
#43Willy VandersteenSuske en Wiske. “De Tartaarse Helm”. Blauwe reeks. Eerste editie 1953. Rug met blauwe tape, blok los, naamstempel op titelpagina.
Suske en Wiske. “De Tartaarse Helm”. Blue series. First edition 1953. Blue tape on back, loose block, name stamp on titel page.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#32Een lot van vier ingekleurde gravures. Met betrekking tot Antwerpen, Milaan, Brussel, en Parijs. XIXde eeuws.
#574Paul Tuerlinckx“Portret van een roodharige dame.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#41Een zilveren sigarettendoos, gemerkt 935/1000 met monogram A.M. en een Dupont aansteker, evenals een zilveren kettinkje met clips.
#338Een set magazine advertenties. Waaronder één van Cadillac en drie van Mobilgas.
A set of magazine advertisements. Including one from Cadillac and three from Mobilgas.No longer availableEstimate: € 35 / 45