#641Een lot van 3 kunstboeken.
A lot of 3 art books.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#633Een vaas uit de jaren 60 in kristal , rood in de massa.
A Chinese porcelain ginger jar with a polychrome decoration of characters. With base. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#452Een pietradura voorstelling met speksteen en met Aziatisch decor in reliëf.Enige schade bovenrand.
A pietra dura still life with soapstone and Asian decor in the relief. Some damage to top edge.No longer availableDim. 62 x 42cmEstimate: € 60 / 80 -
#34172 Amsterdamse huisjes van blauw en wit aardewerk uitgegeven door BOLS-HENKES voor KLM. Grotendeels verzegeld met waszegel.
#681Richard SapperEen fluitketel van Alessi genaamd Gun Kettle ontworpen door Richard Sapper .
#377Een set van drie kopjes en schoteltjes van capucineporselein. China, XIXde eeuw.
A set of three capucine porcelain dishes and bowls. China, XIXth century.No longer availableDim. Ø 11 & 7 cmEstimate: € 60 / 70 -
#183Een paar bronzen Louis XVI wandkandelaren met 3 lichtpunten.
#427Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor met een os en 6 figuren, met haarlijnscheurtje in de rand.
A Chinese porcelain vase with a multi-coloured design of an ox and 6 figures, with a hairline crack in the rim.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#229A. Grimberg“Bloemenstilleven.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Flower still life.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 80 / 120