#225Een houten opbergkoffer met gesculpteerde elementen in reliëf.
#529Theo Melens“Bezoekers voor een diner”. Een aarderwerken paneel. Gesigneerd “TM”. Circa 1960.
#346Een pianostoeltje met lederen zitting.
A piano stool with leather seat.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#306Een set van 2 bijzettafeltjes met namaak marmeren bladen .
Two side tables with faux marbre tops.No longer availableDim. 46 x 65 x 32 cmEstimate: € 40 / 45 -
#50Een 9 karaats geelgouden slavenarband.
#516Handgeknoopt Oosters wollen tapijt met levensboom en afbeelding van dieren.
#321Een lot van vier Vlaams aardewerken spreukenborden.
A lot of four Flemish earthenware spell plates.No longer availableDim. Ø 26 - 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
An 18 carat yellow gold necklace with pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.50 ct. and a central ruby of +- 2 ct.No longer availableEstimate: € 750 / 850 -
#146Een houten bureau in Engelse stijl met 9 laden.
#588Een lot van vijf Imari borden, eind XIXde eeuw.
A lot of five Imari plates, late 19th century.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 50 / 70