Other lots in this auction
-
#648Een paar Empire vaasjes met polychroom romantisch decor. Kleine beschadiging aan een handvat.
A pair of Empire vases with polychrome romantic decor. Minor damage to one handle.No longer availableDim. h 19,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#612Paul Tuerlinckx“Op-Sinjoorken 1647.” Pastel op board. Gesigneerd.
“Op Sinjoorken 1647.” Pastel on board. Signed.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#599Pol MaraPeriod: 1920-1998“Collage met twee naakten.” Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 55/59.
“Collage with two nudes.” Signed outside the plate. Numbered 55/59.No longer availableDim. 73 x 53 cmEstimate: € 250 / 350 -
#139Ignace KennisPeriod: 1888 - 1973“De Communiekantjes”. Olieverf op doek, gesigneerd.
“The Communicants”. Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 140 x 89cmEstimate: € 325 / 375 -
#694MassiveTwee hanglampen met glazen lampenkap, waarvan 1 met 2 lichtpunten en 1 enkele, ontwerp Art Deco in hedendaagse uitvoering. Gemerkt Massive.
Two hanging lamps with glass lampshade, of which 1 with 2 light points and 1 single, design Art Deco in a contemporary version. Marked Massive.No longer availableDim. 65 x 95 cmEstimate: € 25 / 40 -
#113Pierre-Jules Mène“Windhond”. Een bronzen beeld op marmeren voet.
"Lévrier". A bronze sculpture of a greyhound on a marble base.No longer availableDim. 37 x 29cmEstimate: € 400 / 600 -
#655Een lichtgroene bladvormige schaal , met sticker van Val Saint Lambert uit de tweede helft van de vorige eeuw .
light green leaf-shaped bowl, with sticker of Val Saint Lambert from the second half of the last century.No longer availableDim. 15.5 x 48 x 34 cmEstimate: € 35 / 45 -
#507Een gevarieerd lot zilveren tafelattributen waarvan een deel met glas. Totaalgewicht van het zilver is 340 gram.
A varied lot of silver table attributes, partially in glass. Total weight of the silver is 340 g.No longer availableDim. h 13.5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#425Een set van 2 Japanse draagkoffers voor voedsel .
Two Japanese food chests.No longer availableDim. 53 x 35 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#473“Vrouwenfiguur”. Een modern bronzen beeld op zwart marmeren sokkel, gesigneerd “Milo”.
"Female Figure". A modern bronze sculpture on a black marble base, signed "Milo".No longer availableDim. 39 x 22cmEstimate: € 225 / 325 -
#334Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Groeninghe, Brugge”. Ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
“Groeninghe, Bruges”. Etching. Signed and numbered outside the plate.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#9Lot van vijf boekgravures m.b.t. ambachten: De Roeremaaker, De Schoenmaker, De Pruikemaaker, De Kaarsemaaker, De Schaatemaaker. Evenals Gheboden ende uyt-gheroepen bij mijne Heeren den Schouteth, Borgher-meesteren, Schepenen, ende Raedt der Stat van Antwerpen d.d. 25. September 1687 (m.b.t. openbare faillissementsverkopen - op zwaarder papier gelijmd). Stadsecretaris A.Van Valckenisse volgde zijn vader en grootvader in die functie op.
Lot of five engravings treating artisans : De Roeremaaker, De Schoenmaker, De Wigemaaker, De Candlemaker, De Schaatemaaker. As well as Gheboden ende uyt-gheroep bij mijne Heeren den Schouteth, Borgher-meesteren, Schepenen, ende Raedt der Stat van Antwerpen d.d. 25 septembre 1687 (treating public sales - stuck on thicker paper). City secretary A.Van Valckenisse followed his father at this post.No longer availableEstimate: € 50 / 80

