#506Kashmir BidjarHandgeknoopt wollen tapijt.
Handmade wool carpet.No longer availableDim. 300 x 193 cmEstimate: € 100 / 120 -
#566Een paar armstoelen van gebeitst hout met gebeeldhouwde armleuningen. Denemarken, begin XXste eeuw. (AID4905).
#575Een notenhouten bijzetmeubeltje met lade en gallerij. Met bloemdecor.
A walnut side furniture with drawer and gallery. With floral decor.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#135DelvauxEen Delvaux rugzak van zwart leder, model “Amité” met doos en certificaat.
A Delvaux backpack in black leather, model “Amité” with box and certificate.No longer availableEstimate: € 500 / 550 -
#530Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een aquamarijn van +- 2 ct.
An 18 carat yellow gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.40 ct. and an aquamarine of +- 2 ct.No longer availableDim. 4,65 gEstimate: € 700 / 800 -
#187Een lot van zilveren Mesh handtasjes met een totaalgewicht van 291 gram.
#27Een paar olielampen uit koper en aardewerk. Eén blauw en wit (gemonteerd als lamp), de andere polychroom met decor van bloemen. Met satijnglazen lampenglas, en een andere.
A pair of copper and earthenware oil lamps. One blue and white (mounted as a lamp), the other polychrome with floral decor. With satin-glass shade, and another.No longer availableDim. h 52 & 60 cmEstimate: € 50 / 60 -
#165Louis VuittonEen Louis Vuitton handtas en bijgevoegd portfeuille met stofhoes, crémekleurig. Handtas model Veaux Cashmire Tote W PM Galet. Portefeuille model Iena M58208 Long Wallet.
A Louis Vuitton handbag and enclosed wallet with dust cover, cream-coloured. Handbag model Veaux Cashmire Tote W PM Galet. Wallet model Iena M58208 Long Wallet.No longer availableDim. 35 x 36cmEstimate: € 1200 / 1600 -
#5Val Saint-LambertEen kristallen schaal groen gekleurd in de massa.
A crystal bowl of Val Saint Lambert coloured green in the mass.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#106Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.
#146Een houten bureau in Engelse stijl met 9 laden.
An English style wooden desk with 9 drawers.No longer availableEstimate: € 200 / 240