#403Een grote Chinese porseleinen dekselvaas. Famille rose decor.
A large Chinese porcelain lidded vase. Family rose decor.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#671Een kleine kristallen vaas gemerkt Val Saint-Lambert.
#565BidjarEen handgeknoopte Perzische loper.
#273Een heksenbol van kwikglas.
A witch ball.No longer availableDim. Ø25cmEstimate: € 75 / 100 -
#631Een paar polychroom aardewerken schotels. Achteraan gemerkt.
A pair of polychrome earthenware dishes. Marked on the back.No longer availableDim. Ø 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#45Louis VuittonEen vintage lederen Louis Vuitton kaarthouder met monogram design.
A vintage leather Louis Vuitton card holder with monogram design.No longer availableDim. 11 x 8cmEstimate: € 75 / 150 -
#630Een lot van 4 gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rug.
A lot of 4 sculpted wooden armchairs with upholstered seat and back.No longer availableDim. 90 x 47 x 55cmEstimate: € 40 / 60 -
#454Een schilderij , olieverf op paneel , “zicht op een boom”, niet gesigneerd .
#295Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .
#184Drie grafische werken: A. Danse, “Le Satyre et le Paysan d’après Jordaens”, ets. Voyer, “Bethzabée aux Bains”, ets. Jan Duchêne 1976, “De Gratiën”, tekening.
Two etchings and a drawing: A. Danse, “Le Satyre et le Paysan d’après Jordaens”, etching. Voyer, “Bethzabée aux Bains”, etching. Jan Duchêne 1976, “De Gratiën”, drawing.No longer availableEstimate: € 80 / 120