#585Een set van 2 mannequin poppen op een ronde houten voet .
#315CLJ SestleEen Art-Deco stijl lampje van een kindje gemerkt CLJ Sestle met een bal in glaspasta gemerkt France.
An Art-Deco style lamp of a child marked CLJ Sestle with a ball in glass paste marked France.No longer availableDim. 23 x 20 cmEstimate: € 45 / 55 -
#592Elisabeth Nagels“Stilleven met kartonnen doos.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#627Een luchtbuks gefabriceerd door J Van Cauwenberg , Anvers , vroeg 20ste eeuws .
An air rifle manufactured by J Van Cauwenberg, Anvers, early 20th century.No longer availableDim. l 112 cmEstimate: € 100 / 120 -
#591Val Saint LambertEen lot van 4 champagnecoupes en één grote van kleurloos kristal.
A lot of 4 champagne coupes and one large one of colorless crystal.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#675Een lot van 3 roze Val Saint-Lambert vazen uit de jaren 60 waarvan 2 met randschilfers .
A lot of 3 pink Val Saint Lambert vases from the 1960s, 2 of which have chipped edges.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 50 / 90 -
#656Een modern vierkante bijzettafel met rieten tablet en onderblad.
#233Een biscuit beeld van twee spelende engeltjes. Circa 1900.
#446Een bijzetmeubel van wortelfineer met lade en verhoogde bovenrand.
Two decorative candlesticks and a vase. Marked.No longer availableDim. h: 26,5 & 36,5 cmEstimate: € 40 / 60