#295Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .
#306Een set van 2 bijzettafeltjes met namaak marmeren bladen .
Two side tables with faux marbre tops.No longer availableDim. 46 x 65 x 32 cmEstimate: € 40 / 45 -
#632Een lot van 3 gekleurde kristallen vazen waarvan 2 met geslepen vogeltjes.
A lot of 3 colored crystal vases of which 2 with cut birds.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 75 / 125 -
#691Een houten campagne tafel, uitvouwbaar met dienblad.
#90Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,66 ct.
A pair of 18 karat yellow gold earrings set with brilliants with a combined weight of +- 0.66 ct.No longer availableDim. 2,18 gEstimate: € 680 / 750 -
#333Een set van 2 Murano vazen uit de jaren 60 in 2 kleuren waarvan 1 met schade aan de voet .
A set of 2 Murano vases from the 1960s in 2 colours, 1 of which has damage to the foot.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#171Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.
A polychrome wood sculpted rocking horse.No longer availableDim. 78 x 124cmEstimate: € 300 / 400 -
#284Antoon Jules Van Hoecke“Drie Torens (Gent)”. Een ets op papier, gesigneerd “Ant. J. van Hoecke”. Genummerd 128/150.
#613Een set van 2 vergulde houten Birmaanse monniken .
#460PandoraEen Pandora zilveren armband met 10 bedels.
#267KarlsbaderEen lot van twee aardewerken schalen en een bonbonnière (schilfer aan het deksel) gedecoreerd met romantische taferelen.
A lot of two earthenware bowls and a bonbonniere (flake on the lid) decorated with romantic scenes.No longer availableDim. Ø 32,5 cm en 12 cmEstimate: € 35 / 40