#468
Een paar porseleinen Satsuma vazen, onderaan gemerkt.
#89William Raymond DommersenPeriod: 1850 - 1927
“Straatzicht te Breda.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#364
“Portret van een Cairn Terrier.” Gemengde techniek op papier. Draagt monogram H.B. Gedateerd 1908.
#591Val Saint Lambert
Een lot van 4 champagnecoupes en één grote van kleurloos kristal.
A lot of 4 champagne coupes and one large one of colorless crystal.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#366
Een presenteervitrine uit notenhout, met gesculpteerde bovenrand.
A walnut display cabinet with carved top decoration.No longer availableDim. h 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#144Edgard Farasyn
“Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#553
Een paar aardewerken Nanking vazen op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
#643
Een jaren 60 kristallen modernistische vaas.
#479Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Collage met naakt en veer”. Een litho op papier. Genummerd onderaan 44/120, gesigneerd buiten de plaat.
“Collage with nude and feather”. A lithograph on paper. Numbered at the bottom 44/120, signed outside the plate.No longer availableDim. 51,5 x 78cmEstimate: € 220 / 280 -
#94
Een schilderij van een oude hoeve met watermolen getekend Gilain J.
#461
Een paar Japanse bronzen vazen, cloisonné met bloemendecor, XIXde eeuw, onderaan gemerkt.
#66
Een lederen éénzit, model Chesterfield.
A single leather Chesterfield.No longer availableEstimate: € 80 / 120