#172Een gevarieerd lot van zilveren bestek met een totaalgewicht van 1555 gram.
#262Paul Tuerlinckx“Watermolen te Tielen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#40Een paar 18 karaats wit en geelgouden oorbellen en bijpassende ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
#379“Moeder en kind op het strand, 63 maal.” Olieverf op 63 doekjes.
“Mother and child on the beach, 63 times.” Oil on 63 canvases.No longer availableDim. 76 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#596Een eikenhouten secretaire met onderaan 2 laden.
#687Een paar hoge Engelse houten kandelaars met koperen bovenstuk en gestoffeerde kap. 1 met kleine barst aan voetstuk.
A pair of high English wooden candlestickx with brass top and textile shades. One tiny crack at a base.No longer availableDim. 78 x Ø28cmEstimate: € 80 / 100 -
#193Een paar houten lampenvoeten in Art Deco stijl.
A pair of wooden lamp bases in Art Deco style.No longer availableDim. 33 x 15cmEstimate: € 75 / 125 -
#265Een lichtgroene Val Saint Lambert vaas uit de jaren 60 van de vorige eeuw.
A light green Val Saint Lambert vase from the 1960s.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 40 / 45 -
#472Van Apple“Don’t Judge Me.” Aluminium Holo Epoxy. Gedateerd 2022. Gesigneerd achteraan. Edition 8/25.
“Don't Judge Me.” Aluminum Holo Epoxy. Dated 2022. Signed on the back. Edition 8/25.No longer availableDim. 42 x 76 cmEstimate: € 220 / 280 -
#347Een Jugendstil tuintafeltje in brons .
#466Een lange glazen eettafel met chroom onderstel en bijzettafeltje.
#415Een set van een kristallen karaf met tien glazen, handgeslepen met een floraal decor.
A set of a crystal decanter with ten glasses, hand-cut with a floral decor.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 40 / 60