#250Een 18 karaats witgouden ketting met hanger van wit- en geelgoud bezet met diamanten oude slijp +- 1 ct. en twee saffieren van +- 0,40 ct.
#502Een glas in lood raam.
A stained glass window.No longer availableDim. 135 x 105cmEstimate: € 60 / 80 -
#245Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#381Een paar miniatuur kalebasvaasjes van Chinees porselein met decor van rood en blauw bloemendecor.
A pair of Chinese porcelain miniature gourd vases with a red and blue flower decoration in Imari style.No longer availableDim. 11,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#3CapodimonteEen lot van 4 Capodimonte beeldjes van cherubijnen met instrumenten. Onderaan gemerkt.
#593Val Saint LambertEen paar amberkleurige art deco vazen. Onderaan gemerkt.
#438Een polychroom Japans porseleinen vaas met bloemendecor en dekselknop in de vorm van een hond.
A polychrome Japanese porcelain vase with floral decoration and lid knob in the shape of a dog.No longer availableDim. h 73 cmEstimate: € 40 / 50 -
#641Een lot van 3 kunstboeken.
A lot of 3 art books.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#685Een Perzisch wollen tapijt met sporen van slijtage.
#146Een houten bureau in Engelse stijl met 9 laden.
#471Een Ottomaans vuursteenpistool met koperen decoratie. Laat XIXde eeuw.
An Ottoman flintlock pistol with copper decoration. Late 19th century.No longer availableDim. l 53 cmEstimate: € 360 / 420 -
#19Luyckx“De kerk van Borsbeek”. Litho. Gesigneerd en genummerd 50/55.
“The Church of Borsbeek”. Lithograph. Signed and numbered 50/55.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 25 / 30