#431Een Boeddhahoofd van massief gebeeldhouwd steen. Chinees werk.
#312Jan BoonenPeriod: 1911-1968Een gravure getiteld De Mijn Bij Nacht , gesigneerd buiten de plaat.
#50Een 9 karaats geelgouden slavenarband.
#242Tournay“4de Korporaal van het 2de interne korps.” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1939.
"4th Corporal of the 2nd Internal Corps." Mixed media on paper. Signed. Dated 1939.No longer availableDim. 72 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#501NaïnEen groot Iraans handgeknoopt tapijt van wol en zijde.
A large Iranian hand-knotted Nain carpet of wool and silk.No longer availableDim. 2,5 m x 3,5 mEstimate: € 400 / 600 -
#647Een polychroom houten Afrikaans kindermasker .
A polychrome wooden African child mask.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#581Een eironde vaas van steengoed, naar een ontwerp van Catteau. Model 988, decor 751.
An ovoid stoneware vase, after Catteau.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#377Een set van drie kopjes en schoteltjes van capucineporselein. China, XIXde eeuw.
A set of three capucine porcelain dishes and bowls. China, XIXth century.No longer availableDim. Ø 11 & 7 cmEstimate: € 60 / 70 -
#272Bessiest(?)“Portret van een oude dame.” Houtskool op fotopapier. Gedateerd 1924, Antwerpen. Gesigneerd.
"Portrait of an old lady." Charcoal on photo paper. Dated 1924, Antwerp. Signed.No longer availableDim. 48x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#660Een salontafel met vergulde metalen poten met groen marmeren blad (licht beschadigd).
#420Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,31 ct.
An 18 carat white gold ring set with a solitaire of +- 0.31 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 480 / 550 -
#623Een viskom in Chinees porselein , onderaan gemerkt.
Chinese porcelain fish bowl, marked at the bottom.No longer availableDim. 24 cmEstimate: € 90 / 120