#276Een Lodewijk XVi-stijl opklapbare mahoniehouten bijzettafel. Met 1 lade.
#354Een Chinese sokkel van hardhout en marmer.
Chinese hard wooden stool with marble top.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#396Een Lodewijk XVI stijl tafeltje met gesculpteerde ornament in verguld kunstbrons.
A Louis XVI style side table with gilded bronze ornaments.No longer availableDim. 73 x 50 x 50cmEstimate: € 180 / 200 -
#623Een viskom in Chinees porselein , onderaan gemerkt.
Chinese porcelain fish bowl, marked at the bottom.No longer availableDim. 24 cmEstimate: € 90 / 120 -
#567Een paar Chinees porseleinen vazen met verguld decor en personages. Onderaan gemerkt.
#226Een eikenhouten secretaire met onderaan 2 laden.
An oak secretaire with two drawers underneat the tilt top.No longer availableDim. 100 x 95 x 58cmEstimate: € 80 / 120 -
#164Pol Craps“De lampist”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd binnen de plaat: James Ensor. Gedateerd 1880.
#144Edgard Farasyn“Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#22Paul Emile BécatEen lot van 4 litho’s op papier met erotisch thema, telkens 3 afbeeldingen, gesigneerd.
A lot of 4 lithographs on paper with an erotic theme, each with 3 images, signed.No longer availableDim. 26 x 59 cm x 4Estimate: € 300 / 360 -
#636Een gesculpteerd houten zitbankje met blauw kussenzitting.
A small carved wooden bench with blue cushion seat.No longer availableDim. 100 x 120 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#313Een set van 2 vaasjes uit de sixties 1 gemerkt Scheurich , W Germany en 1 gemerkt Klimker van faience .
#174Een lot van 5 zilveren bekers met een totaalgewicht van 380 gram.
Lot of five silver beakers. 380 g.No longer availableEstimate: € 125 / 175