#162Een gevarieerd lot bestek met zilveren heften.
#437BaouleEen Afrikaans masker ivann gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.
An African mask in carved wood, Baoule, Ivory Coast.No longer availableDim. 74cmEstimate: € 60 / 80 -
#377Een set van drie kopjes en schoteltjes van capucineporselein. China, XIXde eeuw.
A set of three capucine porcelain dishes and bowls. China, XIXth century.No longer availableDim. Ø 11 & 7 cmEstimate: € 60 / 70 -
#76Een Biedermeier sofa met 2 rolkussens onder de armleuning, XIXde eeuws met walnotenhouten gesculpteerd frame en opnieuw gestoffeerd, chocolade bruin fluwelen bekleding.Koperen wieltjes apart te bevestigen, waarvan 1 gebroken en te herstellen.
#652Drie chromolitho’s met mooie jonge vrouwen uit verschillende periodes.
Three chromolithographs with beautiful young women from different periods.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#608Een rijkelijk versierde cache-pot vn porselein met fruitmotieven. Onderaan gemerkt.
A richly decorated porcelain cachepot with fruit motifs. Mark underneath.No longer availableDim. 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#470Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en tourmalijn en amethist.
An 18 karat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.20 ct and tourmaline and amethyst.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#140Een 18 karaats witgouden ketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
An 18 karat white gold necklace with a pendant in the shape of a cross set with brilliants with a combined weight of +- 0.24 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 550 / 600 -
#340Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
#257RCREen lot van 6 gekleurde glazen en een karaf.
A lot of 6 colored glasses and a carafe.No longer availableEstimate: € 60 / 80