#246
Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe.
#290
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,64 ct et de saphirs d'un poids combiné de +- 2,42 ct.No longer availableDim. 6,89 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#413
Een paar dekselpotten van Chinees porselein met blauw op wit decor van draken.
Une paire de pots à couvercle en porcelaine de Chine avec un motif de dragon bleu et blanc.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100 / 140 -
#618
Een schaaltje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
Un bol en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages. Marqué en bas.No longer availableDim. 22,5 x 28 cmEstimate: € 65 / 75 -
#364
“Pioenroos”. Pastel op papier. Draagt handtekening.
#634
#171
Een verzilverd koffie- en theestel. Vier stuks op dienblad.
#337
Een lot van drie verschillende bronzen vijzels met stampers.
Un lot de trois mortiers en bronze différents avec des pilons.No longer availableDim. h: 9, 10 & 11 cmEstimate: € 24 / 35 -
#472З.Х.
“Compositie”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘84.
"Composition". Huile sur toile. Monogrammé et daté '84.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 200 / 300 -
#544
Een vis van kleurloos Muranoglas.
#21
Een meerkleurig plaasteren missiespaarpot met knikkend hoofdje.
#435
Een smeedijzeren staanlamp met glazen coupe.
Lampadaire en fer forgé avec coupe en verre.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 200 / 300