#566AfsharWollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Wool rug with geometric motif. Hand-knotted.No longer availableDim. 234 x 121 cmEstimate: € 75 / 100 -
#354Een tafelschuier en blik en een schaaltje in Lodewijk XV-stijl. Verzilverd metaal.
A table slider and tin and a dish in Louis XV style. Silver plated metal.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#677Twee geisha’s van veelkleurig Japans porselein.
#534Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
#497Een handgeknoopt zijden bidkleedje.
#306Een hoekkastje met één deur. Engels werk.
#543Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#526Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#130Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct. EVVS1.
An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.72 ct. EVVS1.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#421Een paar Chinees porseleinen Famille Rose borden. Qinglong. Eén met haarscheur.
A pair of Chinese porcelain famille rose plates. Qinglong. One with a hairline crack.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#393Een lot van twee kristallen vazen. Eén kleurloze, gemerkt Val St. Lambert, de andere geel in de massa.
A lot of two crystal vases. One colourless, marked Val St. Lambert, the other yellow in the mass.No longer availableDim. h 25 & 21 cmEstimate: € 60 / 80