#687Val Saint-LambertEen ronde coupe van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Niet gemerkt.
A round coupe of cut crystal, coloured red throughout. Not marked.No longer availableDim. Ø 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#123Een paar verguld bronzen appliques met vijf lichtpunten en glaspasta rozetten als kapjes, twee hersteld aan de binnenrand. Begin 20ste eeuw.
A pair of gilt bronze appliques with five light points and glass paste rosettes as caps, two repaired on the inner edge. Early 20th century.No longer availableDim. h 95 cmEstimate: € 100 / 120 -
#321Een album met een verzameling monogrammen.
#282Polbrechts“Bloemstilleven met blauwwit bord.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Flower still life with blue and white plate.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#532Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#526Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#113Een barokke engel van gebeeldhouwd eikenhout.
A baroque angel made of carved oak.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 200 / 250