#640Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en vijf verschillende half edelstenen in princes geslepen.
A pair of 18 carat white gold earrings set with diamonds with a combined weight of +- 1 ct. and five different semi-precious stones in princess cut.No longer availableDim. 9,70 gEstimate: € 700 / 800 -
#48Lot heiligenbeelden, 19e eeuws.
#429K. Heymans“Mensen op een bank”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#572J. Bollen“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onder.
#590Een 18 karaats witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct en een grote parel.
An 18 karat white gold ring set with white and black brilliants with a combined weight of +- 0.32 ct and a large pearl.No longer availableDim. 10,15 g p: 1,5 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#628MuranoEen Murano vaas met divers gekleurd, verticale lijnen en bloemvormige toetsen.
A Murano Vase with variously coloured vertical lines and flower-shaped keys.No longer availableDim. h 30cmEstimate: € 75 / 100 -
#151Een aardewerken vaas gedecoreerd met saters en blauw glazuur. Gemerkt onderaan: E. Aubry.
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#586Afghaans handgeknoopt tapijt.
Afghan hand-knotted carpet.No longer availableDim. 140x100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#361Een lot van 4 religieuze beeldjes uit porselein en biscuit.
#658Een bloempotje van Imari porselein. Omstreeks 1900.
A flower pot of Imari porcelain. Circa 1900.No longer availableDim. Ø 16 cmEstimate: € 25 / 35