#234“Guinea Pigs”. Een kleurengravure naar G. Morland d.d. 1790.
Guinea pigs. A colour engraving after G. Morland dated 1790.No longer availableDim. 52 x 40 cmEstimate: € 75 / 100 -
#595Een ovaal Louis XVI stijl tafeltje, 2 laden, met vergulde elementen.
#643Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken en potjes, vermoedelijk 16e eeuws bodemvondsten.
#334Een danseresje van biscuit en porselein. Duits merk onderaan.
A dancer made of biscuit and porcelain. German brand at the bottom.No longer availableDim. H. 21,5 cmEstimate: € 35 / 40 -
#325Een etui met twaalf koffielepels en een suikertang van verzilverd metaal.
#411lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.
A lot of 2 earthenware vases with craquelure.No longer availableDim. h35cm x Ø14cmEstimate: € 60 / 80 -
#351Een porseleinen groepje met duif, als lamp. Met vergulde bladeren. Met handgeschilderd decor.
A porcelain group with a pigeon, as a lamp. With gilded leaves. With hand-painted decor.No longer availableDim. 33,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#352lot van 4 blauw witte tegels, met dierlijke figuren afgebeeld, geschat 18e-19e eeuws
#482Jos DufourPeriod: 1896-1976“Hoeves in de winter”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met opdracht achteraan d.d. 1950.
“Farmhouses in winter”. Oil paint on panel. Signed and with dedication on the back dated 1950.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 100 / 150 -
#321Een album met een verzameling monogrammen.
#647Vaas in groen glas en schaal in oker glas. Gemerkt onderaan ‘Fait en Belgique.’
#670FeraghanEen handgeknoopt Indisch wollen kleedje.
A hand-knotted Indian wool rug.No longer availableDim. 145 x 69 cmEstimate: € 40 / 60