#675Een lot kristallen glazen.
#196Een Hollands eikenhouten buffet met twee deuren. Gesigneerd en gedateerd: 1721. ‘Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. M. I.H.L.F’
A Dutch oak buffet with two doors. Signed and dated: 1721. 'Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. MIHLF'No longer availableDim. 115 x 174 x 51 cmEstimate: € 200 / 300 -
#683Een beeldje van een wijze en een vaasje met een aap van speksteen. Chinees werk.
A soapstone figurine of a wise man and a vase with a monkey. Chinese work.No longer availableDim. H: 9 & 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#543Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#686Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#560Twee verschillende armbanden met amethistkleurige bolletjes, waarvan één met een zilveren art deco hanger van 900‰ zilver.
Two different bracelets with amethyst coloured balls, one with a silver art deco pendant of 900‰ silver.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#308Lot stripverhalen. Marc Sleen, Nero & Co (10 albums), evenals De Lustige Kapoentjes, Kapoentjesalbum 57 en 94, Buth, Hurrey... 27 stuks, erge slijtage.
Lot of comic strips. Marc Sleen, Nero & Co (10 albums), as well as De Lustige Kapoentjes, Kapoentjesalbum 57 and 94, Buth, Hurrey... 27 pieces, severe wear.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#404J. Callens“Damesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#439Jan Helen“A la Recherche” Gemengde techniek op paneel. Gemonogrammeerd. Gedateerd 1968.
“A la Recherche” Mixed media on panel. Monogrammed. Dated 1968.No longer availableDim. 60 x 78 cmEstimate: € 50 / 70 -
#390Een lange parelhalssnoer bezet met één cognackleurige diamant princess cut in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
A Chinese porcelain dish with playing children and lambs, blue and white.No longer availableDim. h 6cm b 28cmEstimate: € 40 / 50