Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een chinees juwelenkistje met bijbehorend slot.
Een chinees juwelenkistje met bijbehorend slot.

Een Chinees juwelenkistje met bijbehorend slot.

A Chinese jewellery box with matching lock.
Dim. H: 22 cm
SKU: 0703230443.
Auction day: 8 March 2023 19:00
Catalogue #443
Estimate: € 130 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #5

    Een tabaksdoos van gedreven koper. Beeltenis van Princess Mary centraal op het deksel daar rond de namen van de geallieerde landen in W.O. I. Gedateerd Christmas 1914 en bestemd ter ondersteuning van de Britse troepen.

    A tobacco box of hammered copper. Image of Princess Mary in the center of the lid, surrounded by the names of the Allied countries in WWI. Dated Christmas 1914 and intended to support the British troops.
    No longer available
    Dim. L. 12,5 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #454
    Dees De Bruyne
    Period: 1940-1998

    “Eerste Liefde”, kunstmap “Paul de Wispelaere” “Vrienden Van De Zwarte Panter” met 6 litho’s en tekst. Telkens gemarkeerd 37/60 en gesigneerd “Dees De Bruyne”.

    “First Love”, art folder “Paul de Wispelaere” “Friends Of The Black Panter” with 6 lithographs and text. Each marked 37/60 and signed "Dees De Bruyne".
    No longer available
    Dim. h 76 cm x 55,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #605

    Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.

    A Chinese black lacquered side table with glass top with gilt painted decor. Scratches on the glass.
    No longer available
    Dim. 51 x 55 x 45 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #651

    Een lot van 4 vazen uit kristal. Rood/groen, waarvan 3 Boheems en 1 gemarkeerd “Val Saint Lambert”.

    Lot of 4 crystal vases. Red/green, of which 3 Bohemian and 1 marked “Val Saint Lambert”.
    No longer available
    Dim. 20 x Ø13cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #27

    Een deksel vaas van geslepen Boheems kristal, met decor van herten en hoenderen, rood in de massa. Minieme schilfer aan de binnenrand van het deksel.

    A lidded vase of cut Bohemian crystal, decorated with deer and fowl, red in the mass. Minimal flake on the inner edge of the lid.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #503

    Een grote Chinees porseleinen dekselvaas. Afgebeeld met draak en bloemen decoratie.

    A large Chinese porcelain vase with lid. Depicted with dragon and floral decoration.
    No longer available
    Dim. h 94cm
    Estimate: € 675 / 700
  • #205

    Een grote kalebaspijp met een gefineerde buxushouten kop, een houten steel met hoornen mondstuk.

    A large gourd pipe with a veneered boxwood head, a wooden handle with a horn mouthpiece.
    No longer available
    Dim. L. 36 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #71

    Een tweeloops geweer - A Marseille.

    A double barrel rifle - A Marseille.
    No longer available
    Dim. l120cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #65

    Een glazen coupe met een verzilverde voet, gemerkt EPNS, evenals een paar kandelaars van wit metaal met gedraaide houten schacht.

    A glass bowl with a silver-plated foot, marked EPNS, as well as a pair of white metal candlesticks with turned wooden shafts.
    No longer available
    Dim. H: 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #703

    Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.

    Two different armchairs in Régence style.
    No longer available
    Dim. H: 93-95 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #548

    Een hallamp van amberkleurig gebonden gebombeerd glas.

    A hall lamp of amber coloured bonded curved glass.
    No longer available
    Dim. +- h 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #590

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct en een grote parel.

    An 18 karat white gold ring set with white and black brilliants with a combined weight of +- 0.32 ct and a large pearl.
    No longer available
    Dim. 10,15 g p: 1,5 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More