A standing lamp with a brass base, shade damaged. -
A set of 2 blue and white Chinese porcelain garden stools with figures and landscapes in the design. -
#229Jules PostelPeriod: 1867-1955“Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Forest view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#243Een replica percussiepistool, gemerkt Jukar Spain, naar een Derringer Philadelphia.
#422‘Staand naakt’, olieverf op schilderspaneel. Een abstract impressionistisch werk, getekend Bach ‘90. Met op de achterkant een niet geverifiëerde toewijzing aan Elvira Bach, 1990.
#551Een bronzen tafellampenvoet in rococo stijl.
A bronze table lamp stand in rococo style. -
#482Dominic Benhura“Abstracte figuren”, een gesculpteerd granieten beeld, niet gesigneerd, met certificaat.
"Abstract figures", a sculpted granite statue, unsigned, with certificate. -
Two etchings by Guy Van Den Bulcke. Signed outside the plate. -
#406MeshedEen Perzisch handgeknoopt Meshed tapijtje met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted Meshed rug with geometric decoration. -
#30Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant van 0,51 ct. GVS1
#37Een lot van 2 honden, de grootste uit geglazuurd keramiek gemerkt Jema Holland, de kleine uit porselein Beswick England. Kleine met schade aan het oor.
A composite sculpture depicting a Roman chariot, various materials including zamak and brass, on a green marble base.