Similar lots by type
-
#47
“Levensboom”, een abstract kunstwerk in gesmeed staal, medio jaren 60. Niet gesigneerd.
-
#261
Een lot, bestaande uit een decoratieve Chinese scroll, een houten Ruyi-scepter, een groen vaasje, een dekselvaasje, een Fo-hondjes, een beeldje en een wit balustervaasje.
Place a bid ›Estimate: € 250 / 300 -
#131Edoardo Tasca Capodimonte
“Romantisch koppel in koets met tweespan”. Een meerkleurig porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gesigneerd “Edoardo Tasca”, gemerkt met logo Capodimonte en genummerd 575/1000.
-
#138P.J. Mène
“Meisje op stoel”. Een brons gegoten beeldje, verso gesigneerd.
-
#338Bassano, Italy
Een beeld van een Samurai in wit porselein met gouden accenten, onderaan gemerkt Bassano Italy.
-
#113
“La Rencontre”. Een uit kunstbronzen beeld met twee figuren, naar Moreau. Originele hark ontbreekt, door houten versie vervangen.
"The Encounter". An art bronze statue with two figures, inspired by Moreau. The original base is missing, replaced by a wooden version. -
#33
Een groep in biscuit voorstellend een engel en een jongedame met ontblote borst, achteraan gemerkt Ester.
-
#41Miek Van Orshoven
“Nido”. Een wanddecoratief sculptuur in kersenhout, behandeld met Teintecire. Verso gesigneerd, met certificaat.
-
#128Karlsbader
Een 22-delig porseleinen theeserviesje voor 6 personen met decoraties in goudverf, gemerkt Karlsbader.
-
#101
“Lois de Solon”. Een brons gegoten beeld op marmeren voet, zonder bevestiging.
-
#301
Een uit jade gesculpteerd beeldje met Chinese fluitspeler en dieren in het decor.
Other lots in this auction
-
#118
Een Franse hoorn in geel koper met bijhorende beschermkoffer. Fach Premium FPH-102.
-
#8Gabriels Biljarts
Een paar vintage carambole keuen, waarvan 1 gemerkt Imperator - René Gabriels. In lederen draagkoker. Lederen strip naar het slotje gescheurd.
-
#49René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019
“Bloemstillevens”. Een lot van 2 schilderijen op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1987, waarvan 2 ingekaderd.
-
#160Chopard
Een 18 kt geelgouden dameshorloge bezet met Happy Diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en lederen polsband. Genummerd en met certificaat.
An 18 kt yellow gold ladies' watch set with Happy Diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct. and a leather strap. Numbered and with certificate. -
#63Astoria
Een antieke accordeon, van het merk Astoria met toetsen in parelmoer, in zijn originele koffertje.
An antique accordion, branded Astoria with mother-of-pearl keys, in its original case. -
#133Villeroy & Boch Milano
Een lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.
Place a bid ›Estimate: € 250 / 350 -
#9
Een lot van 4 litho’s; “Panorama van Antwerpen”, Hypsos 1914, Nationaal Scheepvaartmuseum, uitgave bij “Waar is de tijd, Antwerpen 20e eeuw”.
-
#61Goebel - M.I. Hümmel
Een 8-delig kerststalletje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
Place a bid ›Estimate: € 100 / 150 -
#120
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct. D/E VVS1.
-
#60
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.
-
#102Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Provensaalse poort”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
-
#290
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.