Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinees krijgsheer van brons

Een Chinees krijgsheer van brons.

Une statue en bronze représentant un guerrier chinois.
Dim. h: 34 cm
SKU: 2504170547.
Category: Beeld.
Auction day: 26 April 2017 19:00
Catalogue #547
Estimate: € 140 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #701

    “Het gevecht”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.

    “Le combat”. Une statue en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #691
    Jef. Festraets

    “En hij moet Piot zijn”. Een groep van terracotta met bekende dorpsfiguren uit Hoogstraten. Gesigneerd.

    “ Et lui, il doit être Piot”. Un groupe en terre cuite représentant des figures de Hoogstraten. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #168

    Een paar waterdragers van donkergepatineerd brons.

    Deux porteurs d’eau en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #229

    Een meisjesbuste van groengepatineerd terracotta naar een werk van A. F. Pick ter gelegenheid van het ‘32e fête régionale” te Halle in 1951.

    Un buste de jeune fille en terre cuite patiné vert d’après une oeuvre de A.F. Pick à l’occasion de la ‘32ième fête régionale’ à Hal en 1951.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #578

    Een Chinese krijger van donkergepatineerd messing.

    Un guerrier chinois en laiton brun patiné.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #661

    Een boeddhahoofd van gesculpteerd natuursteen.

    Une tête de Bouddha en pierre naturelle taillée.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #697
    Lejan

    “Skiër”. Een beeldje van wit crackleware. Achteraan gesigneerd. Schilfer aan de voet.

    “Skieur”. Une statue en crackleware blanc. Signée à l’arrière. Eclat au pied.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #422
    Tinneke Swinnen

    “Figuur”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.

    “Figure”. Une oeuvre en argile. Marquée à la base.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #188

    “Vrouw op paard”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen voetstuk naar een werk van Fernando Botero.

    “Femme sur cheval”. Une statue en bronze patiné sur socle en pierre de taille d’après une oeuvre de Fernando Botero.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #227

    “De wasvrouw”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.

    “La laveuse de linge”. Une statue en bronze patiné noir.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #171

    “De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk. Naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.

    “Charmeur de serpents”. Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir d’après une oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #669

    “Mussen op een tak”. Een bronzen beeldje.

    “Moineaux sur une branche”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #567

    Een Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.

    Guan Yin en porcelaine monochrome blanc d’après le blanc de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #212

    Een stenen vrouwenbuste op korinthische zuil.

    Un buste féminin sur socle en forme de colonne corinthienne.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #627

    “Fruits d’automne”. Een beeld van bruingepatineerd zamak naar een werk van Auguste Moreau.

    “Fruits d’automne”. Une statue en régule patinée d’après une oeuvre de Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #209

    Een jachthond van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mène.

    Un chien de chasse en bronze patiné, d’après une oeuvre de P.J. Mène.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #257

    “De bakkersjongen”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.

    “Le jeune boulanger”. Une statuette en bronze patiné noir.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #207
    Pébé

    “Moeder en kind”. Een gesculpteerd houten kunstwerk. Gesigneerd.

    “Mère et enfant”. Une sculpture en bois. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #208

    Een vrouwentorso van groengepatineerd brons.

    Un torse féminin en bronze patiné vert.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #802

    “Fazant”. Een art deco beeldje van zamak op een voetstuk van zwart marmer en onyx.

    “Faisant”. Une statue art déco en régule sur un pied de marbre noir et onyx.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #640
    Ch. Demets

    “Elegante Heer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900. In een schildvormige lijst.

    “Homme de qualité”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900. Dans un cadre de forme écusson.
    No longer available
    Dim. 28 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #193

    Een gestileerde zittende kat van donkergepatineerd brons in art decostijl.

    Chat assis stylisé en bronze à patine foncée de style art déco.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #187

    Een gestileerde olifant van bruingepatineerd brons op een marmeren voet.

    Un éléphant stylisé en bronze patiné sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #657

    Een paar Guan Yins van gesculpteerd roze en groen jade.

    Deux sculptures en jade rose et vert Guan Yin.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 25 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #734
    Mirao

    “Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.

    “Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.
    No longer available
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #216

    Een eikenhouten Lodewijk XV garderobe met twee gemoulureerde deuren. Einde XVIIIe eeuw.

    Une garde-robe Louis XV en chêne avec deux portes moulurées. Fin XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 198 x 135 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #348

    Een wandplaquette van meerkleurig en verguld porselein met een voorstelling van een romantisch koppel in hoogreliëf.

    Une plaquette murale en porcelaine polychrome et dorée représentant un couple romantique en relief.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #334
    Leon Defour

    “Lezende dame in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.

    “La liseuse dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée et datée 1900.
    No longer available
    Dim. 59 x 81 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #612
    Coloma Instituut Mechelen

    Een lange bierfluit in muurhouder.

    Longue flûte à bière au support mural.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #593

    “Moderne compositie”. Acryl op papier. Gesigneerd. Met toeschrijving aan Gerhard Hoeme.

    “Composition moderne”. Acrylique sur papier. Signée. Attribution à Gerhard Hoeme.
    No longer available
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #176

    Een eikenhouten garderobe met een deur rechts en smaller vast paneel links. De deur bovenaan voorzien van glas in lood. Omstreeks 1900.

    Une garde-robe en chêne avec une porte avec vitrail à droite et un panneau fixe à gauche. +- 1900.
    No longer available
    Dim. 46 x 31cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #344
    G. Mol

    “Het ziekbed”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1897.

    “Le lit de malade”. Huile sur panneau. Signé et daté 1897.
    No longer available
    Dim. 26 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #347
    Val St. Lambert

    Een asbak van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un cendrier en cristal taillé incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #379

    Een spiegel van verguld hout.

    Miroir en bois doré.
    No longer available
    Dim. 70 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #192
    Antonio Maraini

    “Roomse markt.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Marché romain”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 45 x 36 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #641

    Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een wucaidecor.

    Un petit bol en porcelaine polychrome, décor wucai.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 100 / 140
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More