Other lots in this auction
-
#220
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,08 ct.
Un bracelet esclave en or jaune 18 carats serti de diamants taillés en brillant d'un poids combiné de ± 1,08 ct.No longer availableDim. 17,29 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#242Renée PrinzPeriod: 1883 - 1973
“Stilleven met kruik en sinaasappels”. Een krijttekening op papier. Gesigneerd.
Nature morte avec cruche et oranges . Dessin à la craie sur papier. Signé.No longer availableDim. 67 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#818Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis pakistanais en laine. Noué main.No longer availableDim. 285 x 188 cmEstimate: € 80 / 100 -
#435
Een lot gekleurd Italiaans glaspasta, bestaande uit een coupe op voet, een hangjardinière (randschilfers) en een vaas.
Lot de pâte de verre italienne colorée, composée d'une coupe à pied, d'une jardinière suspendue (éclats au bord) et d'un vase.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#725
Een sobere grenenhouten schildersezel. We voegen er een heidezicht op board aan toe.
Un chevalet en pin sobre. Nous ajouterons une vue bruyère à bord.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 240 -
#452J. Muñoz
“Stilleven met bloemenvaas”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘67.
Nature morte avec vase à fleurs . Huile sur carton. Signée et datée '67.No longer availableDim. 41x 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#262
“De aanbidding der wijzen”. Gravure. P.P. Rubens pinxit, Lucas Vosterman sculpsit anno 1620.
L'adoration des mages . Gravure. P.P.Rubens pinxit, Lucas Vosterman sculpsit anno 1620.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#2
Een lot munten waaronder drie van 250 frank. Boudewijn van 835 ‰ en één van 150 jaar onafhankelijkheid Belgie van 510 ‰. We voegen er een aantal Deutse marken en munten en postzegels uit de hele wereld aan toe.
Lot de pièces dont trois de 250 FB, Baudouin de 835‰ et une de 150 ans d’Indépendance de Belgique (510‰) Nous ajoutons des anciens Reichsmarken et des pièces courantes et des timbres de partout dans le monde.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#146
Een eikenhouten tweedeurs linnenkast. XIXe eeuw.
Une armoire à linge à deux portes en chêne. XIXème siècle.No longer availableDim. b: 169 cmEstimate: € 80 / 120 -
#272
“Christus aan het kruis, Golgotha”. Gravure. A. Van Dyck pinxit, Simon Bolswert sculpsit, Martinus Van den Enden edit.
Christ en croix, Golgotha. Gravure. A. Van Dyck pinxit, Simon Bolswert sculpsit, Martinus Van den Enden edit.No longer availableDim. 65 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#277
Een visser in een sloep met emmer vol vissen. Gepolychromeerd kunststof. (?) Eén staart van een vis afgebroken.
Un pêcheur dans un canot avec un seau plein de poisson. Plastique polychrome. (?) Une queue de poisson s'est détachée.No longer availableDim. l: 74 cmEstimate: € 40 / 60 -
#539Malo (?)
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 75 / 100