#793
Een Loetzkommetje van iriserend glas.
#451Lalique
#532
“Damesportret”. Olieverf op paneel.
“Portrait de dame”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 100/120 -
#396
Een houten schildersezel.
Chevalet en bois.No longer availableDim. 230 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#350
#659
Een mechanisch wandtapijt met een pastorale scène. Omstreeks 1900.
#838
Art deco hoofdje in profiel. Messing op marmeren voet.
#759
Een Engelse barometer in eikenhouten kast.
Baromètre anglais en chêne.No longer availableDim. l: 74 cmEstimate: € 60/100 -
#730
Een mahoniehouten boekenmeubel in vier niveaus.
#68Limoges, France
Een paar borden van Frans porselein met een gehoogd meerkleurig decor van jachthonden in het plat, met een kobaltblauwe vleugel en met vergulde rand.
Paire d’assiettes en porcelaine française à décor rehaussé polychrome de chiens de chasse. Aile en bleu cobalt et bordure dorée.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 80/100 -
#797
Theeserviesje van polychroom Chinees porselein.
Service à thé en porcelaine polychrome chinoise.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 40/50 -
#457
Een flesje van Romeins glas.
Petit flacon en verre romain.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/60