#7Limoges FranceEen lijst met een op porselein geschilderd tafereel van een man in een bootje op het meer, gemerkt Faure Limoges 6/8.
A frame with a porcelain-painted scene of a man in a boat on the lake, marked Faure Limoges 6/8.No longer availableDim. h 12 x b 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#670Vijftien verschillende bronzen penningen, twee van zilver en één van tin van de 19de en 20ste eeuw. Belgische, Chinese jaar van de tijger, Duitse, Engelse, Franse Charles de Gaulle van 15 gr., één Italiaanse ecu van 1992 van 50 gr. en Nederlandse.
#225Een gekleurd glasservies met vergulde randen.
#54Georgette Huet“La Renardière au Roeulx”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1938. Gegevens op de achterzijde.
#297Een Italiaans schouwgarnituur met romantische taferelen en een cobaltblauwe achtergrond met goudkleurige decoraties.
#606Een eikenhouten presentatiemeubel met 4 niveaus en spiegeltje bovenaan.
#526HamadanEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#47Een handbeschilderd porseleinen bord met de afbeelding van Marie-Antoinette gemerkt Sèvres, Chateau de Versailles. Dit bord heeft een grote restauratie ondergaan.
A hand-painted porcelain plate depicting Marie-Antoinette, marked Sèvres, Chateau de Versailles. This plate has undergone extensive restoration.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#271May ClaerhoutEen aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.
#4“Het Land van Bergen”. Een gravure op papier. Met verder opschrift “...in't Graafschap Henegouwe waar in men kan naa zien de victorieuse Bataillie der Geallieerden tegens de Franse, Bevogten voorgevallen den 11 September 1709 met Privilegie”
"The Land of Bergen." An engraving on paper. With the inscription "....in the County of Hainaut, where one can see the victorious Battle of the Allies against the French, Fought on September 11, 1709 with Privilege."No longer availableDim. 51 x 59cmEstimate: € 25 / 50