#499Bernard JardelAbstracte compositie, olieverf op paneel, getekend Bernard Jardel.
#482JW“Romantisch portret met fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gemonogrammeerd JW.
"Romantic portrait with fruit." A painting, oil on panel. Monogrammed JW.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 100 / 120 -
#573Een paar blauw-wit Chinese porseleinen cache-pots met floraal motief.
#145Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“Karren in de Kempen.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Carriages in the Kempen." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 550 / 650 -
#121Een 19e eeuwse cartelklok in Lodewijk XV-stijl in zwart gelakt hout en verguld bronzen ornamenten, op de wijzerplaat staat Leroy Paris en op het binnenwerk staat Ch. Vcne made in France met nr 37746.
#484C. Cipriano“Abstracte figuren in gekleurde vlakken.” Gesigneerd. Achteraan genummerd ‘626-250 Muio.’
"Abstract figures in colored planes." Signed. Numbered '626-250 Muio' on the back.No longer availableDim. 52 x 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#332P.J. Redouté“Wilde rozen.” Kleurenets op papier.
"Wild roses." Color etching on paper.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 60 / 80