#115Léon BruninPeriod: 1861-1949“Weidezicht met dorp in de achtergrond.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#158Emile LaporteEen beeldengroep in gepatineerd brons ‘Pro Patria’, gesigneerd Emille Laporte met gieterijstempel ‘Siot Decauville’.
A sculptural group in patinated bronze 'Pro Patria', signed by Emille Laporte with foundry mark 'Siot Decauville'.No longer availableDim. h 42.5 cmEstimate: € 700 / 900 -
#435ShirazEen handgeknoopte Oosterse loper van wol.
#224Een Italiaanse spiegel met verguld kader en gesculpteerde elementen. Eind 19e eeuw.
#501Ignace Maes“Jongeman in de golven.” Gemengd werk van terra cotta en metaal. Gesigneerd, en gedateerd ‘89
#355Een piëdestal met marqueterie en koperen ornamenten.
#329“Een kindje ten doop”. Een schilderij, olieverf op metaal. Onderaan gesigneerd.
#98“Dame met spiegel.” Aardewerken beeldje naar Picasso.
#598Een zwart, wit en rode koersfiets, Batavus, 20-speed, framemaat 58 cm.
#466CaucazeEen Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#215Een groot wandtapijt met jonkheren te paard in het bos.
A large tapestry with noblemen on horseback in the forest.No longer availableDim. h 195 x b 220 cmEstimate: € 150 / 250