#148“Heiligen”. Een icoon op paneel. 19e eeuws.
#511Een Chinees porseleinen dekselpot, met purper decor, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt. En cartouche aan het handvat.
A Chinese porcelain lidded pot, decorated with purple, birds, and blossoms. Marked at the bottom. Cartouche on the handle.No longer availableDim. h 22 cm, Ø 22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#182Shen Quan - 沈銓Period: 1662-1722“And thou receivest every heavenly favour - 受天百禄”. Een Chinees schilderij op zijdedoek met lente landschap en herten. Zegels “Shen Quan - 沈銓之印” en “Nam Ping Kangxi - 南蘋”. Draagt datum zomer 1666.
"And thou receivest every heavenly favor - 受天百禄". A Chinese painting on silk depicting a spring landscape and deer. Seals "Shen Quan - 沈銓之印" and "Nam Ping Kangxi - 南蘋". Dated summer 1666.No longer availableDim. 192 x 122cmEstimate: € 15000 / 20000 -
#539Pier Antonio GariazzoPeriod: 1879-1963“Zeelui”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Sailors". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 87 x 119cmEstimate: € 150 / 250 -
#175Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“De Brugse Reien.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
Willy Vandersteen. "De Rode Ridder. A lot with various titles, including The Snake God, first edition April 1991 and signed by Karel Biddeloo. Ed. Standaard Uitgeverij.No longer availableEstimate: € 40 / 60