Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinees porseleinen bord, stijl famille jaune.
Een Chinees porseleinen bord, stijl famille jaune.

Een Chinees porseleinen bord, stijl famille jaune.

A Chinese porcelain plate, famille jaune style.
Dim. Ø 33 cm
SKU: 2609230483.
Auction day: 27 September 2023 19:00
Catalogue #483
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #684
    P.J. Redoute

    Een set van 2 gravures van bloemen, Pierre Jozef Redoute.

    A pair of 2 engravings of flowers by Pierre Joseph Redouté.
    No longer available
    Dim. h 20 x b 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #563

    “De Denker”. Een roestkleurig gepatineerd beeldje, naar Rodin.

    "The Thinker". A rust-colored patinated statue, after Rodin.
    No longer available
    Dim. 26cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #680

    Een lot van 12 bronzen penningen uit de 19de en 20ste eeuw door Wiener, Hart, Tramaux. e.a.

    A lot of 12 bronze tokens from the 19th and 20th century by Wiener, Hart, Tramaux, and others.
    No longer available
    Estimate: € 450 / 550
  • #80

    Een Victoriaanse hanger van 14 karaat geelgoud bezet met drie Schotse parels.

    A Victorian pendant of silver and 14 karat yellow gold set with three Scottish pearls.
    No longer available
    Dim. 15,72 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #156

    Een gesculpteerde houten cilinderbureau met 9 laden.

    A sculpted wooden roller top desk with 9 drawers.
    No longer available
    Dim. 147 x 142 x 65 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #351

    Een geelkoperen melkkan en twee roodkoperen waterketels. XIXde eeuw.

    A yellow copper milk jug and two red copper water kettles. 19th century.
    No longer available
    Dim. 23 x 11 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #94
    Maurice Jacque
    Period: XIX-XX

    “Schaapherder met kudde”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Shepherd with Flock". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 34 x 25cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #250

    Een 19de eeuwse zilveren hanger, aan de achterkant 18 karaats geelgoud en met een Vlaams hart bezet met één diamant oude slijp.

    A 19th century silver pendant with the back 18ct gold, with Flemish heart set with one old cut diamond.
    No longer available
    Dim. 10,70 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #651
    Karel Biddeloo

    Willy Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo. De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979) Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986) De koraalb(..)

    Willy Vandersteen. "De Rode Ridder. A lot with various titles, including The Snake God, first edition April 1991 and signed by Karel Biddeloo. Ed. Standaard Uitgeverij.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #135
    Fritz Bosteels

    “Kreek in Winter - te Sombeke.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Creek in Winter - in Sombeke." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 220 / 250
  • #157
    A. Rolle

    “Nar.” Bronzen beeld. Gesigneerd. Duitse school.

    "Nar." Bronze sculpture. Signed. German school.
    No longer available
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #160

    Een 18 karaats witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-0,24 ct.

    An 18 karat white gold necklace with pendant set with brilliants weighing approximately 0.24 ct.
    No longer available
    Dim. 3,20 g
    Estimate: € 350 / 450
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More