Other lots in this auction
-
#231Twee notenhouten tekenaarsmodellen, waarbij één in de vorm van een man en het andere in de vorm van een paard. Het paard zonder sokkel.
Two walnut draughtsman's models, one in the shape of a man and the other in the shape of a horse. The horse is without a pedestal.No longer availableDim. H 38,5, L.37,5 cmEstimate: € 200 / 260 -
#582HamadanEen handgeknoopt Oosters karpet van wol met een geometrisch motief.
A hand-knotted Oriental rug made of wool with a geometric motif.No longer availableDim. 208 x 124 cmEstimate: € 60 / 100 -
#429“Abstract met rood en groen naar Wolvencamp.” Olieverf op board. Randbeschadigingen. Apocriefe atelierstempel achteraan.
"Abstract with red and green after Wolvencamp." Oil on board. Edge damages. Apocryphal studio stamp on the back.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#284Charles Swyncop“Dorpsgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd.
"A village view." A painting, oil on panel. Signed.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#129Wallaert“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58 x 48cmEstimate: € 150 / 250 -
#508Een blauw-wit Chinees porseleinen tuinkruk met floraal motief.
A blue and white Chinese porcelain garden stool with a floral motif.No longer availableDim. 47 x 38cmEstimate: € 175 / 225 -
#647Bay KeramikEen keramische tafellamp. Lichtpunten bovenaan en binnen.
A ceramic table lamp. Light points at the top and inside.No longer availableDim. 58 x 32 cmEstimate: € 45 / 60 -
#463Een opiumweegschaaltje in uitgesneden houten etui met olifant. Met 8 gewichten tevens in de vorm van olifanten.
An opium scale in a carved wooden case with an elephant. Comes with 8 weights also in the shape of elephants.No longer availableDim. 28 x 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#16Een houten telefoonmeubel met 1 schuiflade en magazinehouders onderaan.
A wooden telephone cabinet with 1 drawer and magazine holders at the bottom.No longer availableDim. 79 x 35 x 50cmEstimate: € 35 / 40 -
#385Een lot van 5 armstoelen in diverse stijl en uitvoering.
A set of 5 armchairs in various styles and designs.No longer availableEstimate: € 50 / 75 -
#475Een massief eikenhouten commode met 3 lade. Versierd met gesculpteerde bladeren en bloempotten het decor. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XVI.
A solid oak chest of drawers with 3 drawers. Decorated with carved leaves and flowerpots. France, Louis XVI period.No longer availableDim. 99 x 127 x 53cmEstimate: € 150 / 200 -
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
Willy Vandersteen. "De Rode Ridder. A lot with various titles, including The Snake God, first edition April 1991 and signed by Karel Biddeloo. Ed. Standaard Uitgeverij.No longer availableEstimate: € 40 / 60


