#181Een koperen vergulde Franse Louis XV-stijl cartel wandklok met opschrift op de wijzerplaat ‘Henry Lepaute Paris’. Frankrijk, XIXde eeuw.
A gilt copper French Louis XV-style cartel wall clock with the inscription on the dial 'Henry Lepaute Paris'. France, 19th century.No longer availableDim. 85 x 40 x 15 cmEstimate: € 400 / 600 -
#411Een oosterse marionet in hout met de vorm van een olifant.
#687Mori BocharaEen handgeknoopt Oosters karpet van wol.
A hand-knotted oriental rug made of wool.No longer availableDim. 113 x 76 cmEstimate: € 30 / 50 -
#167P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#667HamadanEen handgeknoopte Oosterse loper van wol.
A hand-knotted Oriental carpet made of wool.No longer availableDim. 263 x 70 cmEstimate: € 30 / 50 -
#74‘Kadezicht met zeilbootjes’, gemengde techniek, no.161 en rechtsonder onleesbaar gesigneerd. Vertoont vochtschade.
"Quayside View with Sailboats", mixed media, no. 161, signed illegibly in the lower right corner. Shows signs of water damage.No longer availableDim. h 47 x b 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#14“Landschap met boerderij”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achterzijde met vermoedelijk opschrift “Moortgat”.
"Landscape with farmhouse." A painting, oil on panel. Backside with presumably inscription "Moortgat."No longer availableDim. 32 x 36cmEstimate: € 35 / 70 -
#369“Oh Please Sir”. Gemengde techniek op papier. Buiten de plaat gesigneerd en gestempeld.
#530Een 18 karaats geelgouden halsketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,29 ct.
An 18 karat yellow gold necklace with pendant, set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.29 carats.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 550 / 600