Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinees porseleinen bord, stijl famille jaune.
Een Chinees porseleinen bord, stijl famille jaune.

Een Chinees porseleinen bord, stijl famille jaune.

A Chinese porcelain plate, famille jaune style.
Dim. Ø 33 cm
SKU: 2609230483.
Auction day: 27 September 2023 19:00
Catalogue #483
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #632

    “Bloemenstilleven in glazen vaas.” Olieverf op board. Gemonogrammeerd W.S. Gedateerd 1922. Toegeschreven aan Walter Sauer.

    "Flower still life in glass vase." Oil on board. Monogrammed W.S. Dated 1922. Attributed to Walter Sauer.
    No longer available
    Dim. 47 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #289
    De Post Marc Sleen

    “Hommage Marc Sleen”. Een lot van 3 ingekaderde souvenirkaarten, uitgave de Post. Met 3 originele afgestempelde postzegels. Nummers 1251-1252-1253.

    "Hommage to Marc Sleen". A lot of 3 framed souvenir cards, issued by de Post. With 3 original cancelled stamps. Numbers 1251-1252-1253.
    No longer available
    Dim. 29 x 20cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #174
    Frans Van Tongerloo

    “Villazicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1952.

    "Cottage in the woods". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1952.
    No longer available
    Dim. 45 x 64cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #462

    “Moeder met kinderen. Geïnspireerd op het werk van Heinrich Zille” Gemengde techniek op papier. Apocrief gesigneerd.

    "Mother with children. Inspired by Heinrich Zille" Mixed media on paper. Apocryphal signature.
    No longer available
    Dim. 29 x 19 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #148

    “Heiligen”. Een icoon op paneel. 19e eeuws.

    "Saints" - An icon on panel. 19th century.
    No longer available
    Dim. 30 x 26cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #313
    Cassin

    Een lot van 3 blauwe porseleinen beeldjes van kwartels. Onderaan gemerkt.

    A lot of 3 blue porcelain quail figurines. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 11cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #511

    Een Chinees porseleinen dekselpot, met purper decor, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt. En cartouche aan het handvat.

    A Chinese porcelain lidded pot, decorated with purple, birds, and blossoms. Marked at the bottom. Cartouche on the handle.
    No longer available
    Dim. h 22 cm, Ø 22 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #182
    Shen Quan - 沈銓
    Period: 1662-1722

    “And thou receivest every heavenly favour - 受天百禄”. Een Chinees schilderij op zijdedoek met lente landschap en herten. Zegels “Shen Quan - 沈銓之印” en “Nam Ping Kangxi - 南蘋”. Draagt datum zomer 1666.

    "And thou receivest every heavenly favor - 受天百禄". A Chinese painting on silk depicting a spring landscape and deer. Seals "Shen Quan - 沈銓之印" and "Nam Ping Kangxi - 南蘋". Dated summer 1666.
    No longer available
    Dim. 192 x 122cm
    Estimate: € 15000 / 20000
  • #652

    Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.

    A lot of six carved wooden chairs with wicker seats. One with a damaged leg.
    No longer available
    Dim. 104 x 48 x 48cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #539
    Pier Antonio Gariazzo
    Period: 1879-1963

    “Zeelui”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Sailors". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 87 x 119cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #175
    Achiel Van Sassenbroeck
    Period: 1886-1979

    “De Brugse Reien.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "The Bruges Canals." Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 34 x 40 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #651
    Karel Biddeloo

    Willy Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo. De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979) Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986) De koraalb(..)

    Willy Vandersteen. "De Rode Ridder. A lot with various titles, including The Snake God, first edition April 1991 and signed by Karel Biddeloo. Ed. Standaard Uitgeverij.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More