Similar lots by type
-
#278Een siervaas met oren en een siervaas op voet van Parijs’ porselein met handgeschilderde landschapsdecors en vergulde details. XIXe eeuw. We voegen er een deels vergulde siervaas , versierd met meerkleurige bloemen in hoogreliëf aan toe.
Un vase à anses et un vase sur pied en porcelaine de Paris, paysages peints à la main et détails dorés. XIXème siècle. Nous ajoutons un vase partiellement doré, décorations de fleurs en haut-relief.No longer availableDim. h: 23 & 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#633“Schrijver”. Een Japans bronzen beeld.
”Ecrivain”. Une statue japonaise en bronze.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 750 / 800 -
#808Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor en met een houten deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#661Twee keizersbeeldjes van gebeeldhouwd hout. China, eerste helft XXe eeuw.
Deux statues représentant des empereurs en bois sculpté. Chine, première partie du XXème siècle.No longer availableDim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 200 / 250 -
#439Limoges, FranceEen gevarieerd lot Limogesporselein, bestaande uit een kleine jardinière, een pot met tinnen deksel en vier juwelendoosjes. Allen gemerkt.
Un lot de porcelaine de Limoges varié, comprenant une petite jardinière, un pot à couvercle en laiton et quatre coffrets à bijoux. Marques.No longer availableDim. h: 3 - 15 cmEstimate: € 70 / 100 -
#761Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de fleurs, et un couvercle en bois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#751Een Chinees porseleinen tegel met een meerkleurig landschapsdecor. Met zegel.
Un carreau en porcelaine de Chine, décor de paysage polychrome.No longer availableDim. 13 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#788Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels op zwarte fond. Onderaan gemerkt.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor polychrome d’oiseaux et de fleurs sur fond noir. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#515Twee platte schoteltjes en twee diepe schoteltjes van Chinees porselein met famille-jaunedecors. Onderaan gemerkt.
Deux petits plats et deux petits plats creux en porcelaine de Chine aux décors famille jaune. Marques sous les bases.No longer availableDim. Ø: 13 & 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#603Een grote jardinière van meerkleurig Chinees porselein met onderschotel.
Une grande jardinière en porcelaine polychrome chinoise avec présentoir.No longer availableDim. h: 35 cm Ø 47 cmEstimate: € 180 / 200 -
#593Ikeda Sanshin KosonPeriod: 1801 - 1866“Vogeltje met bloemen”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.
“Petit oiseau et fleurs”. Gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableDim. 22 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#743De Fuiseaux, BaudourEen servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#568Twee houten Chinese juwelenkistjes, versierd met messingen beslag en jade plaquettes.
Deux coffrets à bijoux en bois chinois, décoration de montures en laiton et plaquettes de jade.No longer availableDim. h: 14,5 & 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#578Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor met jachttaferelen in cartouches op blauwe fond en met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.
Un grand vase balustre en porcelaine chinoise, polychrome, décor de chasse en cartouches sur fond bleu et motifs dorés.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 40 / 60 -
#588Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor de personnages polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#308Een paar Frans porseleinen vazen met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor in gouden omlijsting op blauwe fond. Lichte randschade aan de voet.
Une paire de vases en porcelaine de France, décor de fleurs peint à la main, encadrement doré sur fond bleu. Petit dégât au pied.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#801AthenaEen dekselvaasje van cloisonné op geel koper met een Fo-hond op het deksel.
Une ancienne poupée avec vêtements.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#520Een lot porselein, bestaande uit drie borden met zichten op Hoei, een koppel in XVIIIe eeuwse klederdracht, en vier verschillende hoornvazen.
Un lot de porcelaine, comprenant trois assiettes avec des vues sur Huy en décoration, un couple en habits du XVIIIème siècle et quatre cornes différentes.No longer availableDim. h: 14 - 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#744Een porseleinen koffie- en theeservies met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt ‘C.T.’ onder een adelaar.
Un service à thé et café en porcelaine, décor de fleurs polychrome. Marque en dessous ‘C.T.’ sous un aigle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#476Een Chinees hardhouten salontafel.
Une table de salon en bois dur.No longer availableDim. 140 x 69 cmEstimate: € 180 / 240 -
#793Een diepe schotel van Chinees porselein in Wan-Li stijl.
Un plat creux en porcelaine de Chine, style Wan-Li.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#747Een cilindervormige paraplubak van celadongroen porselein, versierd met een meerkleurig decor van bloeiende planten en vogels.
Un bac à parapluies cylindrique en porcelaine de céladon verte, décoration polychrome de plantes en floraison et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#847Een klein Chinees plantenbakje van brons, versierd met motieven in reliëf.
Un petit bac à plantes chinois en bronze, décoration de motifs en relief.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 100 / 120 -
#444“De ganzenhoedster”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”La gardienne d’oies”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 322 x 255 cmEstimate: € 180 / 240 -
#635Een tuinbank van teakhout.
Un banc de jardin en teck.No longer availableDim. 93 x 150 cmEstimate: € 90 / 100 -
#480Een verchroomde kapstok.
Un porte-manteau chromé.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 50 / 80 -
#42Martin TengbergPeriod: 1877 - 1941“Mannenportret”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd.
“Portrait d’un homme au chapeau”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 24 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#521Yurei. Netsuke van gebeeldhouwd en deels gekleurd ivoor. Onderaan gemerkt.
Yurei. Netsuke en ivoire sculpté et partiellement polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 100 / 150 -
#610Een vitrine met twee gebogen paneeldeuren onder de gevitreerde deuren, versierd met Chinese decors van vogels en bloemen.
Une vitrine à deux portes courbées sous deux portes vitrées, décorations chinoises d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. 160 x 105 x 52 cmEstimate: € 200 / 280 -
#30Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met twee peridot baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. een centrale amethist van ± 2 ct. en twee kleine diamantjes.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de baguettes peridot ayant un poids total de ± 0,40 ct et une améthyste centrale de ± 2 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 400 / 500 -
#865Een lot messing, bestaande uit een verrekijker, een blaker, vier kandelaars en een asbak.
Un lot d’étain, comprenant une paire de jumelles, un éteignoir, quatre candélabres et un cendrier.No longer availableDim. h: 15 - 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#171Een mahoniehouten klapsecretaire in Louis-Philippestijl met twee laden onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad bovenaan. XIXde eeuw.
Secrétaire droit en acajou, ouvrant à deux portes en dessous de l’abattant, le dessus à un tiroir en doucine et à tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 154 x 105 x 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
#506Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.
Un tapis ovale de Chine en laine, décor de fleurs.No longer availableDim. 280 x 188 cmEstimate: € 40 / 60 -
#555Een Afrikaans houten beeld. Yao Chokwe, D.R. Congo
Sculpture africaine en bois. YAO Chokwe. République Démocratique du Congo.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 80 / 100 -
#652Een Victoriaanse commode met twee grote en twee kleine laden en een zwart marmeren blad. Blad gerestaureerd.
Commode victorienne ouvrant à deux grands et à deux petits tiroirs et à tablette en marbre noir. Tablette réparée.No longer availableDim. 92 x 135 x 67 cmEstimate: € 80 / 120




