Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinees porseleinen buikvaas met een meerkleurig decor van perziken.
Een Chinees porseleinen buikvaas met een meerkleurig decor van perziken.
Een Chinees porseleinen buikvaas met een meerkleurig decor van perziken.
Een Chinees porseleinen buikvaas met een meerkleurig decor van perziken.

Een Chinees porseleinen buikvaas met een meerkleurig decor van perziken.

Un vase pansu en porcelaine de Chine, décor polychrome de pêches.
Dim. h:55 cm
SKU: 2708190637.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 28 August 2019 19:00
Catalogue #637
Estimate: € 550 / 650
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #278

    Een siervaas met oren en een siervaas op voet van Parijs’ porselein met handgeschilderde landschapsdecors en vergulde details. XIXe eeuw. We voegen er een deels vergulde siervaas , versierd met meerkleurige bloemen in hoogreliëf aan toe.

    Un vase à anses et un vase sur pied en porcelaine de Paris, paysages peints à la main et détails dorés. XIXème siècle. Nous ajoutons un vase partiellement doré, décorations de fleurs en haut-relief.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #633

    “Schrijver”. Een Japans bronzen beeld.

    ”Ecrivain”. Une statue japonaise en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 750 / 800
  • #808

    Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor en met een houten deksel.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #661

    Twee keizersbeeldjes van gebeeldhouwd hout. China, eerste helft XXe eeuw.

    Deux statues représentant des empereurs en bois sculpté. Chine, première partie du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 20 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #439
    Limoges, France

    Een gevarieerd lot Limogesporselein, bestaande uit een kleine jardinière, een pot met tinnen deksel en vier juwelendoosjes. Allen gemerkt.

    Un lot de porcelaine de Limoges varié, comprenant une petite jardinière, un pot à couvercle en laiton et quatre coffrets à bijoux. Marques.
    No longer available
    Dim. h: 3 - 15 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #761

    Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de fleurs, et un couvercle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #751

    Een Chinees porseleinen tegel met een meerkleurig landschapsdecor. Met zegel.

    Un carreau en porcelaine de Chine, décor de paysage polychrome.
    No longer available
    Dim. 13 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #788

    Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels op zwarte fond. Onderaan gemerkt.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor polychrome d’oiseaux et de fleurs sur fond noir. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #515

    Twee platte schoteltjes en twee diepe schoteltjes van Chinees porselein met famille-jaunedecors. Onderaan gemerkt.

    Deux petits plats et deux petits plats creux en porcelaine de Chine aux décors famille jaune. Marques sous les bases.
    No longer available
    Dim. Ø: 13 & 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #603

    Een grote jardinière van meerkleurig Chinees porselein met onderschotel.

    Une grande jardinière en porcelaine polychrome chinoise avec présentoir.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm Ø 47 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #593
    Ikeda Sanshin Koson
    Period: 1801 - 1866

    “Vogeltje met bloemen”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.

    “Petit oiseau et fleurs”. Gravure sur bois japonaise. Signée.
    No longer available
    Dim. 22 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #743
    De Fuiseaux, Baudour

    Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.

    Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #568

    Twee houten Chinese juwelenkistjes, versierd met messingen beslag en jade plaquettes.

    Deux coffrets à bijoux en bois chinois, décoration de montures en laiton et plaquettes de jade.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 & 18 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #578

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor met jachttaferelen in cartouches op blauwe fond en met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase balustre en porcelaine chinoise, polychrome, décor de chasse en cartouches sur fond bleu et motifs dorés.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #588

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor de personnages polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #308

    Een paar Frans porseleinen vazen met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor in gouden omlijsting op blauwe fond. Lichte randschade aan de voet.

    Une paire de vases en porcelaine de France, décor de fleurs peint à la main, encadrement doré sur fond bleu. Petit dégât au pied.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #801
    Athena

    Een dekselvaasje van cloisonné op geel koper met een Fo-hond op het deksel.

    Une ancienne poupée avec vêtements.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #520

    Een lot porselein, bestaande uit drie borden met zichten op Hoei, een koppel in XVIIIe eeuwse klederdracht, en vier verschillende hoornvazen.

    Un lot de porcelaine, comprenant trois assiettes avec des vues sur Huy en décoration, un couple en habits du XVIIIème siècle et quatre cornes différentes.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #744

    Een porseleinen koffie- en theeservies met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt ‘C.T.’ onder een adelaar.

    Un service à thé et café en porcelaine, décor de fleurs polychrome. Marque en dessous ‘C.T.’ sous un aigle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #476

    Een Chinees hardhouten salontafel.

    Une table de salon en bois dur.
    No longer available
    Dim. 140 x 69 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #793

    Een diepe schotel van Chinees porselein in Wan-Li stijl.

    Un plat creux en porcelaine de Chine, style Wan-Li.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #747

    Een cilindervormige paraplubak van celadongroen porselein, versierd met een meerkleurig decor van bloeiende planten en vogels.

    Un bac à parapluies cylindrique en porcelaine de céladon verte, décoration polychrome de plantes en floraison et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #847

    Een klein Chinees plantenbakje van brons, versierd met motieven in reliëf.

    Un petit bac à plantes chinois en bronze, décoration de motifs en relief.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #444

    “De ganzenhoedster”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    ”La gardienne d’oies”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #616

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 322 x 255 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #635

    Een tuinbank van teakhout.

    Un banc de jardin en teck.
    No longer available
    Dim. 93 x 150 cm
    Estimate: € 90 / 100
  • #480

    Een verchroomde kapstok.

    Un porte-manteau chromé.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #42
    Martin Tengberg
    Period: 1877 - 1941

    “Mannenportret”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd.

    “Portrait d’un homme au chapeau”. Huile sur toile. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. 24 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #521

    Yurei. Netsuke van gebeeldhouwd en deels gekleurd ivoor. Onderaan gemerkt.

    Yurei. Netsuke en ivoire sculpté et partiellement polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 4 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #610

    Een vitrine met twee gebogen paneeldeuren onder de gevitreerde deuren, versierd met Chinese decors van vogels en bloemen.

    Une vitrine à deux portes courbées sous deux portes vitrées, décorations chinoises d’oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. 160 x 105 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #30

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met twee peridot baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. een centrale amethist van ± 2 ct. en twee kleine diamantjes.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de baguettes peridot ayant un poids total de ± 0,40 ct et une améthyste centrale de ± 2 ct.
    No longer available
    Dim. 3,50 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #865

    Een lot messing, bestaande uit een verrekijker, een blaker, vier kandelaars en een asbak.

    Un lot d’étain, comprenant une paire de jumelles, un éteignoir, quatre candélabres et un cendrier.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #171

    Een mahoniehouten klapsecretaire in Louis-Philippestijl met twee laden onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad bovenaan. XIXde eeuw.

    Secrétaire droit en acajou, ouvrant à deux portes en dessous de l’abattant, le dessus à un tiroir en doucine et à tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 154 x 105 x 47 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #506

    Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.

    Un tapis ovale de Chine en laine, décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. 280 x 188 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #555

    Een Afrikaans houten beeld. Yao Chokwe, D.R. Congo

    Sculpture africaine en bois. YAO Chokwe. République Démocratique du Congo.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #652

    Een Victoriaanse commode met twee grote en twee kleine laden en een zwart marmeren blad. Blad gerestaureerd.

    Commode victorienne ouvrant à deux grands et à deux petits tiroirs et à tablette en marbre noir. Tablette réparée.
    No longer available
    Dim. 92 x 135 x 67 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More