Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinees porseleinen dekselpot, met purper decor, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt. En cartouche aan het handvat.
Een Chinees porseleinen dekselpot, met purper decor, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt. En cartouche aan het handvat.
Een Chinees porseleinen dekselpot, met purper decor, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt. En cartouche aan het handvat.
Een Chinees porseleinen dekselpot, met purper decor, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt. En cartouche aan het handvat.
Een Chinees porseleinen dekselpot, met purper decor, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt. En cartouche aan het handvat.

Een Chinees porseleinen dekselpot, met purper decor, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt. En cartouche aan het handvat.

A Chinese porcelain lidded pot, decorated with purple, birds, and blossoms. Marked at the bottom. Cartouche on the handle.
Dim. h 22 cm, Ø 22 cm
SKU: 2609230511.
Auction day: 27 September 2023 19:00
Catalogue #511
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #39

    "Magnum Begynasium Bruxellense". Zicht op het Groot Begijnhof van Brussel, gegraveerd door Jacobus Harrewijn (1660-1727), uit de 'Chorographia Sacra Brabantiae', heruitgave van Antoon Sanderus door Christiaan van Lom, 1726-1727, Den Haag.

    "Magnum Begynasium Bruxellense". View of the Grand Beguinage of Brussels, engraved by Jacobus Harrewijn (1660-1727), from the 'Chorographia Sacra Brabantiae', reissue by Antoon Sanderus by Christiaan van Lom, 1726-1727, The Hague.
    No longer available
    Dim. 36 x 47cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #390

    Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.

    Crystal and brass chandelier made around 1980. With reserve piece.
    No longer available
    Dim. h 61 cm x b 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #529
    Leonor Fini

    ‘Naakt op schommel’, een lithografie genummerd 22/175 door Leonor Fini, gesigneerd buiten de plaat.

    "Nude on swing," a lithograph numbered 22/175 by Leonor Fini, signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. h 56 x b 39 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #305

    Een houten schildersezel.

    A wooden easel.
    No longer available
    Dim. 167 x 62cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #164

    ‘Hoevezicht’, olieverf op paneel in vergulde kader, toegeschreven aan Louis Pulinckx.

    'Farm view', oil on panel in gilt frame, attributed to Louis Pulinckx.
    No longer available
    Dim. h 21 x b 30 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #65

    Een lot van 9 designer Duvel glazen, waarvan een 3 liter glas in originele doos, 8 glazen van verschillende ontwerpers, een plastic ijsemmer en een ontkurker in de vorm van de Duvel D.

    A lot of 9 designer Duvel glasses, including a 3-liter glass in original box, 8 glasses by different designers, a plastic ice bucket, and a Duvel D-shaped corkscrew.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #452

    “Gestileerd naakt.” Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.

    "Stylized nude." Oil on canvas. Unclearly signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #454

    “Expressionistische muzikanten.” Olieverf op doek.

    "Expressionist musicians." Oil paint on canvas.
    No longer available
    Dim. 50 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #392
    André Goezu

    ‘A L’Affut’, Lithografie, buiten de plaat getekend A. Goezu, nr 20/35.

    "A L'Affut", Lithograph, signed outside the plate by A. Goezu, no. 20/35.
    No longer available
    Dim. h 21 x b 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #677
    Val Saint Lambert

    Een groen kristallen lampenvoet. Gemerkt.

    A green crystal lamp base. Marked.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #576
    Mures

    Een handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.

    A hand-knotted oriental carpet made of wool with a geometric motif.
    No longer available
    Dim. 309 x 93 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #158
    Emile Laporte

    Een beeldengroep in gepatineerd brons ‘Pro Patria’, gesigneerd Emille Laporte met gieterijstempel ‘Siot Decauville’.

    A sculptural group in patinated bronze 'Pro Patria', signed by Emille Laporte with foundry mark 'Siot Decauville'.
    No longer available
    Dim. h 42.5 cm
    Estimate: € 700 / 900
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More