Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinees porseleinen dekselpot, met purper decor, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt. En cartouche aan het handvat.
Een Chinees porseleinen dekselpot, met purper decor, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt. En cartouche aan het handvat.
Een Chinees porseleinen dekselpot, met purper decor, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt. En cartouche aan het handvat.
Een Chinees porseleinen dekselpot, met purper decor, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt. En cartouche aan het handvat.
Een Chinees porseleinen dekselpot, met purper decor, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt. En cartouche aan het handvat.

Een Chinees porseleinen dekselpot, met purper decor, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt. En cartouche aan het handvat.

A Chinese porcelain lidded pot, decorated with purple, birds, and blossoms. Marked at the bottom. Cartouche on the handle.
Dim. h 22 cm, Ø 22 cm
SKU: 2609230511.
Auction day: 27 September 2023 19:00
Catalogue #511
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #612
    Joris Minne
    Period: 1897 - 1988

    “De bijen en de mieren”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1931 en genummerd 7/ 31.

    "The Bees and the Ants." An etching. Signed and dated 1931, and numbered 7/31.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 90
  • #55

    Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.

    A wooden marquetry commode with a marble top and 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 73 x 48 x 33cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #166

    Een massieve eikenhouten secretaire met ingelegde ster op het frontpaneel. Onderaan 2 grote laden en binnenin 8 kleine, waarvan 2 manco.

    A solid oak secretaire with inlaid star on the front panel. Two large drawers at the bottom and eight small ones inside, two of which are missing.
    No longer available
    Dim. 97 x 133 x 58cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #647
    Bay Keramik

    Een keramische tafellamp. Lichtpunten bovenaan en binnen.

    A ceramic table lamp. Light points at the top and inside.
    No longer available
    Dim. 58 x 32 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #73

    Een bronzen beeldje van een hond met zwart patina. Op een grijs marmeren sokkeltje.

    A bronze figure of a dog with black patina. On a grey marble base.
    No longer available
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #43

    Een grote Empire-stijl vaas met romantisch tafereel inderaan gemerkt Italy, een onduidelijke handtekening en D.1556. Heeft een kleine schade aan de voet.

    A large Empire-style vase with a romantic scene at the bottom, marked Italy, an unclear signature, and D.1556. Has minor damage to the base.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #131

    ‘Klokke Roeland’, een schaalmodel naar de legendarische Gentse klok in een houten houder, gedateerd 1948.

    'Klokke Roeland', a scale model after the legendary Ghent clock in a wooden holder, dated 1948.
    No longer available
    Dim. 27 x 42 x 25 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #252
    Van Den Broeck

    “Boerenleven”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    “Farm life”. A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 38 x 25cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #503

    Een cloisonné beeld van een fluit spelende dame. Onderaan gestempeld. Kleine schade aan één van de handen.

    A cloisonné statue of a flute-playing lady. Stamped at the bottom. Small damage to one of the hands.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #249
    Jef Leener

    ‘Interieur met Leuvense stoof’, olieverf op doek, gesigneerd Jef Leener.

    'Interior with Leuven stove', oil on canvas, signed by Jef Leener.
    No longer available
    Dim. h 45 x b 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #600

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een Colombiaanse smaragd van +- 9 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    An 18 karat yellow gold ring set with a Colombian emerald of approximately 9 carats and diamonds with a total weight of approximately 0.50 carats.
    No longer available
    Dim. 6,66 g
    Estimate: € 1400 / 1500
  • #469
    Jos Verdegem
    Period: 1897-1957

    “Sterfbed”. Een tekening, houtskool op papier. Met plaquette.

    "Sterfbed." A drawing, charcoal on paper. With plaque.
    No longer available
    Dim. 16 x 21cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More