#294Stephan GorisHerder met kudde in bosdreef”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#609Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Man met baard”. Een schilderij, olieverf op papier. Bovenaan gesigneerd.
#574MuranoEen meerkleurig glazen Murano vaas.
#200Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitaire briljant van +- 2 ct. Color H. Waarschijnlijk SI1.
An 18 carat white gold ring set with a solitaire brilliant-cut diamond of approximately +- 2 ct. Color H, probably SI1.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 8000 / 12000 -
#186Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde panelen, 2 laden binnenin. 19e eeuws.
#423Een Marklin HO locomotief, BR204, 3449, Hamo 8349 in originele verpakking.
#568Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.
#542H. AntheunisPeriod: 1905 - 1975“Glunderende clown met boeket.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#607Een masker in gesculpteerd hout, Punu, Gabon.
#288GuerinEen lot van 3 aardewerken Guerin kruiken met divers decor en vorm. Onderaan gemerkt.
#426KirmanEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
A hand-knotted Oriental wool carpet.No longer availableDim. 205 x 142 cmEstimate: € 100 / 140