Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinees porseleinen dekselpot, met purper decor, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt. En cartouche aan het handvat.
Een Chinees porseleinen dekselpot, met purper decor, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt. En cartouche aan het handvat.
Een Chinees porseleinen dekselpot, met purper decor, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt. En cartouche aan het handvat.
Een Chinees porseleinen dekselpot, met purper decor, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt. En cartouche aan het handvat.
Een Chinees porseleinen dekselpot, met purper decor, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt. En cartouche aan het handvat.

Een Chinees porseleinen dekselpot, met purper decor, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt. En cartouche aan het handvat.

A Chinese porcelain lidded pot, decorated with purple, birds, and blossoms. Marked at the bottom. Cartouche on the handle.
Dim. h 22 cm, Ø 22 cm
SKU: 2609230511.
Auction day: 27 September 2023 19:00
Catalogue #511
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #444

    “Abstracte collage met halve cirkels.” Draagt monogram V.H.

    "Abstract collage with half circles." Bears monogram V.H.
    No longer available
    Dim. 34 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #215

    Een groot wandtapijt met jonkheren te paard in het bos.

    A large tapestry with noblemen on horseback in the forest.
    No longer available
    Dim. h 195 x b 220 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #251

    Een geslepen kleurloze kristallen vaas met bloemendecor. Boheems.

    A cut colorless crystal vase with floral decoration. Bohemian.
    No longer available
    Dim. h 40 cm Ø 23,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #412
    Hubert Minnebo

    Een ets van een bronzen beeld ter ere van inhuldiging van het nieuwe V.K.W. gebouw. Genummerd 146/150.

    An etching of a bronze statue in honor of the inauguration of the new V.K.W. building. Numbered 146/150.
    No longer available
    Dim. 20 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #336

    Een lot van 3 soortgelijke houten nachtkastjes met verschillende hoogte.

    A set of three night stands with quarter cylindrical covers.
    No longer available
    Dim. 77 x 38 x 37cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #586

    Een massief houten eendeurs kleerkast.

    A solid wooden one door wardrobe.
    No longer available
    Dim. 203 x 109 x 64cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #148

    “Heiligen”. Een icoon op paneel. 19e eeuws.

    "Saints" - An icon on panel. 19th century.
    No longer available
    Dim. 30 x 26cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #378

    Een licht beige gelobde glaspasta vaas.

    A light beige lobed glass paste vase.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #307

    Een porseleien bord met kartelrand en bloemdecor. Achter gemerkt en genummerd Meissen.

    A porcelain plate with scalloped edge and floral decoration. Marked and numbered Meissen on the back.
    No longer available
    Dim. Ø 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #679
    Altimasa

    Een handgeknoopt Oosters karpet van wol met een geometrisch motief.

    A hand-knotted Oriental rug made of wool with a geometric motif.
    No longer available
    Dim. 96 x 97 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #373

    “Gezin met vogeltje.” Polychroom porseleinen groep in goede staat. Draagt Meissen merk onderaan.

    "Family with Bird." Polychrome porcelain group in good condition. Bears Meissen mark at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #62
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1965

    Een set van 2 kaders met elk 6 linosneden van Maurice Langaskens over o.a. Tijl Uylenspiegel en Lamme Goedzak.

    A set of 2 frames, each containing 6 linocuts by Maurice Langaskens, including Tijl Uylenspiegel and Lamme Goedzak.
    No longer available
    Dim. h 20 x b 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More