#133Een lot van twee handgeschilderde ovale miniatuurtjes van hofdames. In staander met bol glas. Laat 19de eeuw.
#148“Heiligen”. Een icoon op paneel. 19e eeuws.
#604F. Winkler“Een winters boslandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#189“Andries Bicker”. Een schilderij, olieverf op doek, naar Bartholomeus van der Helst.
#108“Moeder met kroost”. Een uit pijpaarden gesculpteerde reliëf plaque. Inscriptie achterzijde “1630”.
"Mother with offspring." A relief plaque sculpted from pipe clay. Inscription on the back reads "1630."No longer availableDim. Ø13cmEstimate: € 70 / 80 -
#487Een Chinees blauw witte porseleinen vaas. Op sokkel.
#396Indo-HamadanEen handgeknoopte Indische wollen loper.
#546HamadanEen handgeknoopt Oosters dozar karpet van wol.
#31DistlerModeltrein. Een oude elektrische startersset op schaal HO in doos.
A Chinese decorative jade plaque with a flower and butterfly design on an ornate wooden base.No longer availableDim. h 28 x l 30 cmEstimate: € 60 / 80