Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinees porseleinen dekselschaal met een voorstelling van een vrucht.
Een Chinees porseleinen dekselschaal met een voorstelling van een vrucht.
Een Chinees porseleinen dekselschaal met een voorstelling van een vrucht.

Een Chinees porseleinen dekselschaal met een voorstelling van een vrucht.

Coupe couverte en porcelaine de Chine à décor d’un fruit.
Dim. Ø 15 cm
SKU: 0702170613.
Category: Porselein.
Auction day: 8 February 2017 19:00
Catalogue #613
Estimate: € 180 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #652

    Een zeshoekige polychrome schaal van Chinees porselein met watertafereel.

    Plat hexagonal en porcelaine de Chine à décor polychrome lacustre.
    No longer available
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #645

    Een schotel van Kutaniporselein met decors van vogels en bloeiende struiken in acht ronde uitsparingen.

    Plat en porcelaine de Kutani à décor d’oiseaux et d’arbustes en fleurs dans huit cartouches rondes.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #617

    Een klokvaasje van celadonporselein. Onderaan gemerkt.

    Petit vase de forme cloche en porcelaine de couleur céladon. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h 7 cm
    Estimate: € 150 / 160
  • #560

    Een paar vazen van Imariporselein.

    Paire de vases en porcelaine d’Imari.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 190 / 220
  • #640

    Een schotel van Kutaniporselein met een decor van musicerende geisha’s.

    Plat en porcelaine de Kutani à décor de geisha musiciennes.
    No longer available
    Dim. Ø: 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #623

    Een Chinees porseleinen theepot met metaalbeslag.

    Théière en porcelaine de Chine au montures en métal.
    No longer available
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #589

    Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.

    Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 380 / 400
  • #588

    Een klein komfoortje van Chinees porselein met een roodborstje in het decor.

    Petit réchaud en porcelaine de Chine représentant un rouge-gorge.
    No longer available
    Dim. h 3,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #633

    Een kruik van polychroom Chinees porselein met drakendecor.

    Cruche en porcelaine de Chine à décor polychrome de dragons.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #799

    Een divers lot porselein bestaande uit twee hoornvaasjes van Brussels porselein, een kandelaar en een bol vaasje van verguld porselein en een schaal met opengewerkte rand en een handgeschilderd bloemendecor op het plat.

    Lot de porcelaines diverses comprenant deux cornets en porcelaine de Bruxelles, un candélabre et un petit vase sphérique en porcelaine dorée, ainsi qu’un plat à aile ajourée et à décor de fleurs peintes à la main sur le creux.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #611

    Een cachepot van Chinees porselein met drakendecor.

    Cache-pot en porcelaine de Chine à décor de dragons.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #650

    Een schotel van Aritaporselein met een decor van personages en paarden.

    Plat en porcelaine d’Arita à décor de personnages et de chevaux.
    No longer available
    Dim. Ø: 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #475

    Een vaas van meerkleurig Japans porselein, gemonteerd als schemerlamp.

    Vase en porcelaine polychrome du Japon, monté en lampadaire.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #627

    Een Chinees porseleinen theebus met personages in het decor.

    Boîte à thé en porcelaine de Chine à décor de personnages.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #575

    Een mandvormige jardinière van meerkleurig porselein met een decor van drie klimmende kinderen en druiventrossen in hoogreliëf. Oostenrijk.

    Jardinière en forme de panier en porcelaine polychrome à décor de trois enfants grimpants et de grappes de raisins en relief. Autriche.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #809

    Een servies van monochroom wit porselein met meerkleurig bloemendecor en vergulde details. Bestaande uit een koffiepot, een melkkannetje, een suikerpot, zes dessertbordjes, 16 kopjes en onderschoteltjes waarvan er zes een afwijkend model hebben.

    Service en porcelaine monochrome à décor polychrome de fleurs aux détails dorés. Comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, six assiettes à dessert, 16 tasses et soucoupes dont six de modèle légèrement différent. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #593

    Een grote Chinese vaas in blauw en wit porselein met hertenkoppen als handvaten.

    Grand vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc aux têtes de cerf comme anses.
    No longer available
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #607

    Een vaas van polychroom Chinees porselein met een decor van spelende kinderen.

    Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome d’enfants jouant.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 400 / 440
  • #603

    Een paar vazen in blauw en wit Chinees porselein met personages en landschapsdecor.

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages dans un paysage.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #608

    Een paar schaaltjes van polychroom Chinees porselein met personages in het decor.

    Paire de plats en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #641

    Een gemberpot van blauw en wit Chinees porselein met paradijsvogels in het decor.

    Pot à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor d’oiseaux du paradis.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #535

    Een plaquette van Chinees porselein in houten lijst met een meerkleurig decor van een personage in een tuin.

    Plaquette en porcelaine de Chine au cadre en bois et à décor polychrome d’un personnage dans un jardin.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #618

    Een Chinees porseleinen kommetje in de geest van famille-jaune met personage en landschapsdecor.

    Petit bol en porcelaine de Chine à décor famille jaune d’un personnage dans un paysage.
    No longer available
    Dim. Ø 15 cm
    Estimate: € 150 / 160
  • #637

    Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een famille rosedecor van personages.

    Petit plat sur pied en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages.
    No longer available
    Estimate: € 65 / 80

Other lots in this auction

  • #616

    Een bibliotheek van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl.

    Bibliothèque en placage d’acajou de style Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. h: 190 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #412
    Lucebert

    “Figuur”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘61.

    “Personnage”. Encre sur papier. Signé et daté ‘61.
    No longer available
    Dim. 27 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #264

    “Stadszicht”. Olieverf op paneel.

    “Vue de ville”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 29 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #297

    Een asbak, versierd met een gesculpteerde panter.

    Cendrier décoré d’une panthère sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #5

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee diamantjes oude slijp en een parel.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de deux diamants de taille ancienne et d’une perle.
    No longer available
    Dim. 2,78 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #407
    de Vianne

    Een paar glazen lampenvoeten met een geëtst bloemendecor. Gesigneerd. Kappen manco en beschadigd bovenaan.

    Paire de pieds de lampes en verre à décor de fleurs à l’eau forte. Signés. Abat-jour manquent et accident vers le haut.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #760

    9 albums Artis-Historia (USSR, Groenland, Marokko, Griekenland, Ierland, Peru, Arabië, Sicilië, Eilanden in de Indische Oceaan, compleet).

    9 albums d’Artis-Historia (Union Soviétique, Groenland, Maroc, Grèce, Irlande, Pérou, Arabie, Sicile, Îles de l’Océan Indien, complets).
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #72
    Jan Janssens

    “Hooioppers”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Meules de foin”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 21 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #40

    Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen en kraagknoopjes. We voegen er nog twee oorbellen met verschillende parels aan toe.

    Paire de boutons de manchettes et de boutons de col en or jaune 18 ct. Nous ajoutons deux boucles d’oreilles aux différentes perles.
    No longer available
    Dim. 9,85 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #415

    Vijftien verschillende hangers en een broche van malachiet. We voegen er een te herstellen armband en vier hangers van ivoor en malachiet aan toe.

    Quinze pendentifs différents et une broche en malachite. Nous ajoutons un bracelet à réparer et quatre pendentifs en ivoire et malachite.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #48

    Een pillendoosje van kobaltblauw en verguld porselein met een handgeschilderd decor op het deksel en een dekseldoosje van meerkleurig Parijs’ porselein.

    Boîte à pilule en porcelaine bleue cobalt et dorée à décor peint à la main, ainsi qu’une petite boîte en porcelaine de Paris polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #350

    Een eikenhouten armstoel met gecapitonneerde grijze bekleding.

    Fauteuil en chêne recouvert de tissu gris capitonné.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More