Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinees porseleinen dekselvaas met blauw en wit decor van figuren. Haarscheur in de bovenrand.
Een Chinees porseleinen dekselvaas met blauw en wit decor van figuren. Haarscheur in de bovenrand.

Een Chinees porseleinen dekselvaas met blauw en wit decor van figuren. Haarscheur in de bovenrand.

A Chinese porcelain lidded vase with blue and white decor of figures. Hairline crack in the upper rim.
76
h 25,5 cm
Estimate: 2030
Catalogue #76
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #93

    Een biscuit beeldje met de melkboerin en haar hondenkar. Kleine letsels. Niet gemerkt.

    A biscuit figurine of the milkmaid and her dog cart. Small damages. Not marked.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #154

    Een lot van 41 strips van verscheidene uitvoerders en striphelden.

    lot of 41 comics from various performers and comic heroes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #260

    Een verstelbare messing lampvoet zonder kap.

    An adjustable brass lamp base without shade.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #182

    Een zwart olielampje van steengoed en een roze metalen mand.

    A black earthenware oil lamp and a rose metal basket.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #236

    Een grote kruik van monochroom creamware, in reliëf versierd met imitatie duigwerk. Engeland, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.

    Une grande cruche de creamware monochrome, décorée en relief d'imitation de douves. Angleterre, XIXème siècle. Marqué en bas. Petit éclat en bordure.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #254
    Mouzin Lecat Boch Frères Keramis

    Een lot blauw-wit porselein bestaande uit 2 borden gemerkt Mouzin Lecat & Cie - Nimy en terrine gemerkt Boch Frères Keramis 1855.

    A lot of blue and white porcelain consisting of 2 plates marked Mouzin Lecat & Cie - Nimy, and a tureen marked Boch Frères Keramis 1855.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24 cm H: 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1

    Een met de hand geslepen bierpul met deksel.

    A hand-cut beer stein with lid.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 17.5 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #229

    Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.

    Two African wooden statues on a stone pedestal.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #24
    Roemer

    Een lot van 8 vintage Roemer wijnglazen met groene geribbelde voet en beschilderd met druivelaren in het decor.

    A set of 8 vintage Roemer wine glasses with green ribbed stems and decorated with grapevines in the design.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #172

    Een lot van 12 NL vinyl albums, bestaande uit oa Urbanus, De Strangers, Gaston & Leo en verzamelhits.

    A lot of 12 NL vinyl albums, including Urbanus, De Strangers, Gaston & Leo, and compilation hits.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 40
  • #156

    Vier beeldjes van porselein en biscuit waarvan een art deco danserjes, een karakterkop, een ballerina en een pierrot. Het grootste beeldje is gelijmd/doormidden gebarsten.

    Four porcelain and biscuit figurines including an Art Deco dancer, a character head, a ballerina, and a pierrot. The largest figurine is glued/cracked in half.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #251
    Moustier

    Een siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.

    Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Online-Only Varia van 29 Januari 2024

Op Maandag 29 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday January 29th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

29 January 2024 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2024 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More