#238Drie kandelaars van verzilverd metaal van verschillende hoogtes.
#134Een grote kleurloos kristallen coupe, Boheems.
#143Een wijnkruik van beige geglazuurd steengoed. Gemerkt Valauris.
#64Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
#161Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
#56Een gipsen beeld van een jonge dame, ca 1950, in het midden hersteld.
#52Een lot van 12 hoge hoeden, bolhoeden en dameshoeden.
A square plastic box shaped like a book in trompe l’oeil with a mouse on top.No longer availableOnline onlyDim. H. 5 x 14 cmEstimate: € 35 / 50 -
#110Een lot van vier biersteinen. Waaronder één van gegoten glas.
#14Een polychroom aardewerken wierrookbrander gedragen door drie staters. Breuk aan de bovenrand.
A polychrome earthenware incense burner carried by three satyrs. Break on the upper edge.No longer availableOnline onlyDim. h 17,5 cmEstimate: € 60 / 80