Other lots in this auction
-
#240Een recente Friese staartklok.
Une horloge de queue frisonne récente.No longer availableOnline onlyDim. h: 80 cmEstimate: € 50 / 60 -
#75Een Chinees aardewerken gemberpot, met 19de eeuws montuur voor een lamp. Met blauw en wit landschapsdecor.
A Chinese earthenware ginger jar, with a 19th-century lamp mount. Featuring blue and white landscape decoration.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#83Een lot van 7 blauw-wit porseleinen borden met divers decor.
A set of 7 blue and white porcelain plates with various decorations.No longer availableOnline onlyDim. Ø25cmEstimate: € 35 / 45 -
#239Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
A glass wine cooler with silver-plated handles.No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø29cmEstimate: € 40 / 60 -
#95“De Vlaamse Wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau”. O.l.v. Prof. Dr Jerzy Szablowski. Mercatorfonds 1972. In huls.
“De Vlaamse Wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau”. Supervision Prof. Dr. Jerzy Szablowski. Mercatorfonds 1972. In slipcase.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#114National Panasonic“Panapet”. Een vintage design radio. Onderaan gemerkt.
"Panapet". A vintage design radio. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 11cmEstimate: € 40 / 60 -
#181Een houten affuit voor een klein kanonnetje.
A wooden base for a small cannon.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 18 cmEstimate: € 15 / 25 -
#251MoustierEen siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableOnline onlyDim. H. 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#127FaïencerieEen lot van 15 aardewerken sierborden, beschilderd met diverse taferelen.
A lot of 15 earthenware decorative plates, painted with various scenes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 75 / 125 -
#190Een pijp met een pijpaarden “Jacob” kop van een man met tulband en lange baard. Gemerkt. Met berkenhouden steel.
A pipe with a pipe clay "Jacob" head of a man with a turban and a long beard. Marked. With birch wood handle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#80Lot van vier Chinees porseleinen borden, bestaande uit een paar met blauw en rood decor, onderaan gemerkt en twee met blauw en wit decor (waaronder één met haarscheur en schilfer).
Lot of four Chinese porcelain plates, consisting of a pair with blue and red decoration, marked at the bottom, and two with blue and white decoration (including one with a hairline crack and chip).No longer availableOnline onlyDim. Ø +- 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#58Een lunchbox met lederen gespen. Chinees werk.
A lunchbox with leather buckles. Chinese work.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 30 / 40


