Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinees porseleinen dekselvaas met blauw en wit decor van figuren. Haarscheur in de bovenrand.
Een Chinees porseleinen dekselvaas met blauw en wit decor van figuren. Haarscheur in de bovenrand.

Een Chinees porseleinen dekselvaas met blauw en wit decor van figuren. Haarscheur in de bovenrand.

A Chinese porcelain lidded vase with blue and white decor of figures. Hairline crack in the upper rim.
76
h 25,5 cm
Estimate: 2030
Catalogue #76
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #251
    Moustier

    Een siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.

    Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #221

    Een verzilverd metalen koffie-en theeservies: koffie-, thee-, melk- en suikerpot. Made in Sheffield. We voegen er een dienblad aan toe met een ander motief.

    A silver-plated metal coffee and tea service: coffee, tea, milk and sugar bowl. Made in Sheffield. We add a tray with a different motif.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 7-20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #164

    Een xxl industriele lamp, Calex Holland.

    An XXL industrial lamp, Calex Holland.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 38 x Ø 24 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #163

    Een aardewerken asbak en twee diverse aardewerken borden.

    A terracotta ashtray and two assorted terracotta plates.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 20
  • #206

    Een Jacob-stijl pijpenkop van geglazuurd aardewerk (haarbarst) en een soortgelijke van pijpaarde, gemerkt Jacob en met eveneens een haarlijn naar boven toe.

    A Jacob-style pipe bowl of glazed pottery (hair crack) and a similar one of pipe clay, marked Jacob and also with a hairline towards the top.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #85

    Een lot blauw-wit porselein. Bestaande uit een sierklomp, een olie en azijnsetje, dipschaal en wandlamp.

    A lot of blue and white porcelain. Consisting of a decorative clog, an oil and vinegar set, a dipping dish, and a wall lamp.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #128

    Een beeldje van een olifant in zamak, groene patine, op een marmeren voet. De rechter achterpoot vertoond een barst.

    A zamak sculpture of an elephant, green patina, on a marble base. The right hind leg shows a crack.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 17.5 x l 24 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #185

    Een Chinese Satsuma vaas, meerkleurig met vergulde handvaten, floraal decor en vogels versierd. Onderaan gemerkt.

    A Chinese Satsuma vase, multicolored with gilded handles, adorned with floral decor and birds. Marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 59cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #216
    Jacob

    Een paar pijpenkoppen van deels beschilderde witte pijpaarde in de vorm van bebaarde mannen. Gemerkt.

    A pair of partly painted white clay pipe bowls in the shape of bearded men. Marked.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #147

    Een Venetiaans glazen luchter met 5 armen.

    Venetian glass chandelier with 5 arms.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 70 x Ø 55 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #110

    Een lot van vier biersteinen. Waaronder één van gegoten glas.

    A lot of four beer steins, including one made of cast glass.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #161

    Een koperen beslagen kan met enkele deuken.

    A copper jug with some dents.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 20
View all auction items ›

Online-Only Varia van 29 Januari 2024

Op Maandag 29 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday January 29th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

29 January 2024 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2024 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More