#104Een houten vitrinehangkastje, 2 deurs en 2 schabben.
#220Ernst Karstens KeramikPeriod: 1960 - 1970Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.
#14Een polychroom aardewerken wierrookbrander gedragen door drie staters. Breuk aan de bovenrand.
A polychrome earthenware incense burner carried by three satyrs. Break on the upper edge.No longer availableOnline onlyDim. h 17,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#150Een set van 4 gekleurde vintage glazen met een luchtbel in de voet.
#260Een verstelbare messing lampvoet zonder kap.
#181Een houten affuit voor een klein kanonnetje.
#34Een Chinese dekselvaas.
#74Een messingen inktpot met porseleinen potjes intact. Omstreeks 1900.
A brass inkwell with intact porcelain pots. Circa 1900.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 21 cmEstimate: € 40 / 60