Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinees porseleinen dekselvaas met drakendecor.
Een Chinees porseleinen dekselvaas met drakendecor.
Een Chinees porseleinen dekselvaas met drakendecor.

Een Chinees porseleinen dekselvaas met drakendecor.

A Chinese porcelain covered vase with dragon decoration.
Dim. h 46 cm
SKU: 2701260343.
Categories: Aziatisch, Porselein, XIXe eeuw, XXe eeuw.
Auction day: 28 January 2026 19:00
Catalogue #343
Estimate: € 60 / 80
Interested in this lot?
Place a bid ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #298

    Een massief messingen kerkkandelaar, de voetjes zijn draken.

    A solid brass church candlestick, with dragon feet.
    Place a bid ›
    Dim. h 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #294
    Gerard Jacobs
    Period: 1865 - 1958

    “Aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd Ger. Jacobs.

    "At the Water's Edge", a painting, oil on panel, signed Ger. Jacobs.
    Place a bid ›
    Dim. 28 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #36

    Een massief eikenhouten ronde tafel in Louis XV stijl, verlengbaar maar zonder verlengstuk.

    A solid oak round table in Louis XV style, extendible but without extension piece.
    Place a bid ›
    Dim. h 76 x Ø 115 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #296

    Een zwart geschilderde massief houten zuil.

    A black-painted solid wooden column.
    Place a bid ›
    Dim. 97 x 26 x 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #571

    Een comptoise klok gemerkt op de émaille wijzerplaat: Léon Véron, à St. Hilaire-de-Harcouét, Dinanderie omranding en slinger met pauwen in het decor. Schade aan het émail. Met wandhouder.

    A Comtoise clock marked on the enamel dial: Léon Véron, à St. Hilaire-de-Harcouët, Dinanderie frame and pendulum with peacocks in the decoration. Damage to the enamel. With wall bracket.
    Place a bid ›
    Dim. h40 cm(zonder slinger)
    Estimate: € 40 / 60
  • #188

    Een set van 2 design tafellampen, metalen lampenvoet met bebaarde man en lampenkap met rits.

    A set of 2 design table lamps, metal lamp base with bearded man and lampshade with zipper.
    Place a bid ›
    Dim. h 82 cm (voet)
    Estimate: € 150 / 250
  • #276

    Een staande lamp met massieve messing voet, oa gedecoreerd met engeltjes.

    A standing lamp with a solid brass base, decorated with angels.
    Place a bid ›
    Dim. h 172 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #396

    Een sobere legkast in Chinese stijl met vier deuren. Onderaan een gesculpteerde fries met twee draken.

    A simple Chinese-style display cabinet with four doors. At the bottom, a carved frieze featuring two dragons.
    Place a bid ›
    Dim. H 207, B 118, D 57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #126

    Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.

    A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style.
    Place a bid ›
    Dim. 202 x 130 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #6

    Een houten consoletafeltje met één lade in Louis XV-stijl.

    A wooden console table with one drawer in the Louis XV style.
    Place a bid ›
    Dim. 74.5 x 70 x 36.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #316

    Een staande lamp met gedreven messing voet, kap beschadigd.

    A standing lamp with a brass base, shade damaged.
    Place a bid ›
    Dim. h 178 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #92
    Victor Creten
    Period: 1878 - 1966

    “De oude molen”, een aquarel op papier, gesigneerd Victor Creten.

    "The old mill," a watercolor on paper, signed by Victor Creten.
    Place a bid ›
    Dim. 58 x 72 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #171

    Een driedelig schouwstel van zwart marmer met gravures in het decor, bestaande uit een pendule en twee cassolettes in de vorm van platte schalen. Eind 19e eeuw.

    A three-piece set of black marble with engravings in the decor, consisting of a clock and two cassolettes in the shape of flat dishes. Late 19th century.
    Place a bid ›
    Dim. 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #76

    Een ronde massief houten tafel, barst in het blad.

    A round solid wooden table, crack in the top.
    Place a bid ›
    Dim. h 75 x Ø 122 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #332
    Alphonse Mora
    Period: 1891 - 1977

    “Dorpszicht met hooischoven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd.

    "Village view with haystacks," a painting, oil on panel, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 41.5 x 52.5 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #433

    Een paar grote dekselvazen van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Met een decor van draken.

    A pair of large lidded vases of blue and white glazed Chinese pottery. Decorated with dragons.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 58 cm
    Estimate: € 450 / 600
  • #142
    Ernest Welvaert
    Period: 1880 - 1946

    “Het bewerken van het land”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd. Kleine verfschade aan het doek. Gedateerd 1930.

    "The cultivation of the land", a painting, oil on canvas, signed. Small paint damage on the canvas. Dated 1930.
    Place a bid ›
    Dim. 71 x 110 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #46

    Een massief houten commode met gefineerde fronten. 2 deuren en 1 lade voorzien voor bestek.

    A solid wooden chest of drawers with veneered fronts. 2 doors and 1 drawer provided for cutlery.
    Place a bid ›
    Dim. 102 x 122 x 61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #94
    Henri Joseph F. Piéron
    Period: 1856 - 1912

    “Koeien aan het water”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd. Scheur in het doek. Gedateerd 1877.

    "Cows by the water", a painting, oil on canvas in gilded frame, signed. Tear in the canvas. Dated 1877.
    Place a bid ›
    Dim. 60 x 86 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #136

    Een vitrinekast in kersenhout met 4 deuren.

    A cherry wood display cabinet with 4 doors.
    Place a bid ›
    Dim. 213 x 123 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #104

    “Bouwgrond te koop”, een oud houten bord beschilderd door Jos.

    "Building plot for sale", an old wooden sign painted by Jos.
    Place a bid ›
    Dim. 126 x 202 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #376

    Een massief houten tafel in de stijl van Flamant.

    A solid wood table in the style of Flamant.
    Place a bid ›
    Dim. 79 x 180 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #372

    ‘Archeologische Herinnering aan ‘Het Angelus’ van Millet’. Een genummerde kunstdruk op zijde door Demart, naar het werk van Dali. Nr. 475 uit een oplage van 2000 exemplaren.

    'Archaeological Reminder of 'The Angelus' by Millet'. A numbered art print on silk by Demart, based on the work of Dali. No. 475 out of an edition of 2000 copies.
    Place a bid ›
    Dim. 62/46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #381

    Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, met lang levensymbolen. Met porseleinen deksels.

    A pair of ginger jars made of blue and white porcelain, decorated with symbols of longevity. With porcelain lids.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 23, Ø 22 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #257
    Val Saint Lambert

    Een set van 6 gekeurde kristallen wijnglazen, niet gemerkt.

    A set of 6 stamped crystal wine glasses, unmarked.
    Place a bid ›
    Dim. h 19.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #102
    Vincenzo Cinque

    “Visser met pijp en kruikje”, een bronzen buste op marmeren voet, gesigneerd Vincenzo Cinque.

    "Fisherman with Pipe and Jug," a bronze bust on a marble base, signed by Vincenzo Cinque.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 43 cm
    Estimate: € 180 / 280
  • #313

    Een ceremonieel Afrikaans Tchokwe zwaard, stalen lemmet en houten handvat in een met leder beklede houten schede.

    A ceremonial African Tchokwe sword, steel blade and wooden handle in a leather-covered wooden sheath.
    Place a bid ›
    Dim. l 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #267

    Een set van twee messingen wandlampen in Louis XVI stijl.

    A set of two brass wall lamps in Louis XVI style.
    Place a bid ›
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #37

    Een lot van 2 honden, de grootste uit geglazuurd keramiek gemerkt Jema Holland, de kleine uit porselein Beswick England. Kleine met schade aan het oor.

    A lot of 2 dogs, the larger one from glazed ceramic marked Jema Holland, the smaller one from porcelain Beswick England. Small one with damage to the ear.
    Place a bid ›
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #322
    Elie Van Damme

    ‘Zittend meisje’, een aardewerken Amphora beeldje door Elie Van Damme. Gemerkt; N°12, AMPHORA.

    'Sitting Girl', a terracotta Amphora figurine by Elie Van Damme. Marked; N°12, AMPHORA.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #2

    Een lot van 2 militaire landkaarten, Zuidelijk operatie tooneel (papier op doek) en Deutsche Heereskarte - Strasenkarte Skandinavien (papier).

    A lot of 2 military maps, Southern operational theater (paper on canvas) and Deutsche Heereskarte - Strasenkarte Skandinavien (paper).
    Place a bid ›
    Dim. 76 x 97 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #357

    Een dekselpotje met 4 oren in de stijl van het steengoed met blauwgrijze glazuur gemaakt in Sawankhalok, Sukothai, Thailand in de 14e/15e eeuw.

    A lidded pot with 4 ears in the style of stoneware with blue-grey glaze made in Sawankhalok, Sukothai, Thailand in the 14th/15th century.
    Place a bid ›
    Dim. h 16 x Ø 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #8
    Algora

    ‘Engeltje met ogudfazant’, een porceleinen beeld onderaan gemerkt Algora made in Spain en genummerd B.6407.

    ‘Little angel with pheasant’, a porcelain figure marked Algora made in Spain at the bottom and numbered B.6407.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #83

    Een verzilverd koffie-en theestel met suikerpot en melkkannetje op dienblad. Gemerkt: Carmen.

    A silver-plated coffee and tea set with sugar bowl and milk jug on a tray. Carmen.
    Place a bid ›
    Dim. H: 18 cm 43 x 31,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #153

    Een paar polychrome beeldjes van porselein en biscuit. Voorstelling van een vrouw met een bloemenmand en een man met een grote lege mand. Onderaan gemerkt, mogelijk Kiyelka, eerste kwart van de XXste eeuw. Minuscule herstelling aan een bloem.

    A pair of polychrome porcelain and biscuit figurines. Depicting a woman with a basket of flowers and a man with a large empty basket. Marked at the bottom, possibly Kiyelka, first quarter of the 20th century. Tiny repair on a flower.
    Place a bid ›
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #133
    Auguste Bija
    Period: 1872 - 1957

    Een bronzen buste van een jongedame op groen marmeren sokkel.

    A bronze bust of a young lady on a green marble base.
    Place a bid ›
    Dim. h 33 cm zonder sokkel
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

600 loten verwacht Tentoonstelling Vr. 23 & Zat. 24 januari van 10.00 tot 17.00.

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 January 2026 19:00
Bid deadline: 28 January 2026 18:00

Notice: Please fill out your billing information on your account page before placing a bid.

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More