#261
#315CLJ Sestle
Een Art-Deco stijl lampje van een kindje gemerkt CLJ Sestle met een bal in glaspasta gemerkt France.
An Art-Deco style lamp of a child marked CLJ Sestle with a ball in glass paste marked France.No longer availableDim. 23 x 20 cmEstimate: € 45 / 55 -
#329
Een celadonkleurige schemerlamp met kap.
#5Val Saint-Lambert
Een kristallen schaal groen gekleurd in de massa.
A crystal bowl of Val Saint Lambert coloured green in the mass.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#87G Klimt
Een beeld van een roofvogel op marmeren sokkel. Gesigneerd.
A sculpture of a bird of prey on a marble base, signed G Klimt.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#428H. Vallauris
Een moderne geglazuurde aardewerken vaas, oranje in de massa. Gesigneerd onderaan. Pièce Unique.
A modern glazed earthenware vase, orange in the mass. Signed at the bottom. Piece Unique.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#213
Een paar verguld bronzen Lodewijk XV kandelaars met 5 lichtpunten met vegetale versiering.
#384
Een paar werken, gemengde techniek. “Abstracte koffiepotten.” Draagt monogram.
A few works, mixed media. “Abstract coffee pots.” Wears monogram.No longer availableDim. 29 x 29 cm & 52 x 56 cmEstimate: € 400 / 600 -
#545
Recammier bank van mahoniehout. Omstreeks 1860.
#546
Een Oosters wollen tapijt.
#466
Een lange glazen eettafel met chroom onderstel en bijzettafeltje.
#335
Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
A wooden armchair with madras version, upholstered and restored.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 45 / 55