Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinees porseleinen inktpot of penseelhoudertje. XIXde eeuws.
Een Chinees porseleinen inktpot of penseelhoudertje. XIXde eeuws.
Een Chinees porseleinen inktpot of penseelhoudertje. XIXde eeuws.

Een Chinees porseleinen waterdruppelaar en penseelhoudertje. XIXde eeuws.

A Chinese porcelain waterdropper and brush holder. 19th century.
Dim. 7cm
SKU: 0503240398.
Categories: Aziatisch, Porselein, XIXe eeuw.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #398
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #615

    Een gesculpteerde eikenhouten bureau met één lade.

    A sculpted oak desk with one drawer.
    No longer available
    Dim. h 73 x 100 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #592

    Een spiegel in een eikenhouten gesculpteerde lijst.

    A mirror in an oak carved frame.
    No longer available
    Dim. 159 x 83 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #246

    Een verlengbare ovalen tafel in acajou op een centrale zuilvormige poot, uitschuifbaar met extra centrale poot. Verlengbaar met 2 x 42.5 cm.

    An extendable oval table in mahogany with a central column-like leg, extendable with an extra central leg. Extendable by 2 x 42.5 cm.
    No longer available
    Dim. 73 x 132 x 114 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #527
    Royal porcelain by Pienong Benjarong

    Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.

    Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #573

    Een driedelig kaststel in porselein met vergulde delen, gemerkt A.C.F. Décor bleu Sèvres, fait à la main.

    A three-piece porcelain cabinet set with gilded parts, marked A.C.F. Blue Sèvres decor, handmade.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #670

    Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.

    A Chinese sculpture carved from soapstone of an old sage.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #579

    Een tafellamp met een blanc de Chine groep van Magu met een hertje. Aan één hand zijn enkele vingers beschadigd.

    A table lamp with a blanc de Chine group of Magu with a little deer. Some fingers on one hand are damaged.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #543

    Een paar Chinese porseleinen dekselpotten, blauw-wit met landschappen in het decor.

    A pair of Chinese porcelain lidded jars, blue and white with landscape décor.
    No longer available
    Dim. 25 x Ø 22 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #699

    Een meerkleurig porseleinen beeld van een zittende Boeddha.

    A multicolored porcelain statue of a seated Buddha.
    No longer available
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #537

    Een Chinees aardewerken bolpot met deksel. Blauw-wit met floraal decor.

    A Chinese earthenware round pot with lid. Blue and white with floral decoration.
    No longer available
    Dim. 64 x Ø 55 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #568

    Een blauw-wit Chinees porseleinen snuff bottle met landschap in het decor. Ming dynastie, onderaan gemerkt.

    A blue and white Chinese porcelain snuff bottle with landscape decor. Ming dynasty, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 7,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #411

    Een Chinees blauw-wit porseleinen tulpenvaas.

    A Chinese blue and white porcelain tulip vase.
    No longer available
    Dim. 23 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #538

    Een Chinees aardewerken bolpot met deksel. Blauw-wit met floraal decor.

    A Chinese earthenware round pot with lid. Blue and white with floral decoration.
    No longer available
    Dim. 64 x Ø 55 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #195

    Een ronde tafel van gesculpteerd eikenhout met een marmeren blad. De poten hebben een decor van vissen met twee staarten en mythologisch aandoende gevleugelde katachtigen. XIXde eeuws.

    A round table of carved oak with a marble top. The legs are decorated with fish with two tails and mythological winged felines. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 80 x Ø 116 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #211
    Guglielmo Pugi
    Period: 1850-1915

    Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Verso gesigneerd. Medio 1900. Gemonteerd op een ovaal spiegeltje.

    A sculpted alabaster bust of a woman. Signed on the back. Circa 1900. Mounted on an oval mirror.
    No longer available
    Dim. 30 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #235

    Een set van vijf gesculpteerde eikenhouten stoelen met een stoffen bekleding in goud met zwarte zwierige flora.

    A set of five carved oak chairs with a fabric upholstery in gold featuring swirling black flora.
    No longer available
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #517

    Een groot formaat Chinees porseleinen schotel. Blauw-wit met draak en floraal decor.

    A large Chinese porcelain dish. Blue and white with dragon and floral decoration.
    No longer available
    Dim. 8 x Ø 95 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #86

    Een set van twee gebeeldhouwde armstoelen in renaissancestijl met gevlochten rug en zit. Meerdere figuren in het decor. XIXde eeuw.

    A set of two carved armchairs in Renaissance style with caned back and seat. Several figures in the decor.
    No longer available
    Dim. h 125 x 64 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #531

    Een driedelig, verguld kunstbronzen schouwgarnituur met klok in Louis XV stijl op marmeren voet, gedragen door 2 putti’s en met beeldje van een haan bovenop. Bijgestaan door 2 sierkandelaars met 3 lichtpunten en putti’s in het decor.

    A three-piece, gilded art bronze fireplace set in Louis XV style with clock on marble base, supported by 2 putti and topped with a rooster statue. Accompanied by 2 decorative candelabras with 3 lights each and putti figures in the design.
    No longer available
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #577

    Een kamerlamp, gemonteerd op een vierhoekige natuurstenen zuil met een decor van zittende Boeddha’s in kleine nissen.

    A room lamp mounted on a square stone pillar decorated with seated Buddhas in small niches.
    No longer available
    Dim. h 120 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #100

    Een 18 kt geelgouden schakelketting.

    An 18 kt yellow gold link chain.
    No longer available
    Dim. 38,40 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #355

    Een notenhouten naaitafeltje, massief met gefineerd blad. Omstreeks 1900.

    A late 19th, early 20th century wooden sewing table, solid with veneered top.
    No longer available
    Dim. 72 x 54 x 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #665

    Een lot van 6 mahoniehouten stoelen en 1 gelijkende armstoel toegevoegd. 19e eeuws. Gestreepte stoffen zitting.

    A lot of 6 mahogany chairs and 1 matching armchair added. 19th century. Striped fabric seat.
    No longer available
    Dim. h 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #185

    Een eikenhouten buffetkast met opzet. Voorzien van gesculpteerde bloemen, leeuwenkoppen, fruit en enkele hoofden. XIXde eeuws.

    An oak sideboard with superstructure. Adorned with sculpted flowers, lion heads, fruit, and some faces. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 225 x b 156 x d 60 cm
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #111

    Een paar aardewerken siervazen met sang-de-boeufglazuur met zilvergepatineerde messingen voet en deksel, getooid met een vlam.

    A pair of earthenware decorative vases with sang-de-boeuf glaze, silver-patinated brass base and lid, adorned with a flame.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #437

    Een kleine coupe van Imari porselein. Vroeg XIXde eeuw, diverse beschadigingen.

    A small cup made of Imari porcelain. Early 19th century, several damages.
    No longer available
    Dim. Ø 15 x 6,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #342

    Een butlertray in massief hout met opvouwbare voet.

    A butler tray in solid wood with folding stand.
    No longer available
    Dim. h 76 x l 79 x b 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #429
    Alphonse Mora
    Period: 1891-1977

    “Tuin der lusten”. Een linosnede op papier, onderaan gesigneerd.

    "Garden of Earthly Delights." A linocut on paper, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 46 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #96

    Een eikenhouten schilderstoel met lederen zitting, vouwbaar op 3 poten. 19e eeuws.

    An oak artist's chair with leather seat, foldable on 3 legs. 19th century.
    No longer available
    Dim. 120 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #668

    Een Duitse brandweerhelm uit de tweede wereldoorlog. Maat 57.

    A German firefighter helmet from World War II. Size 57.
    No longer available
    Dim. maat 57
    Estimate: € 60 / 80
  • #585
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    “Vrouw met hoofddoek”. Een uit albast gesculpteerde buste op marmeren voet. Verso gesigneerd.

    "Woman with headscarf." A bust sculpted from alabaster on a marble base. Signed on the back.
    No longer available
    Dim. 21 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #581

    Een verguld houten engeltje op sokkel naar barok voorbeeld.

    A gilded wooden angel on a pedestal in the Baroque style.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #126
    Dal Negro

    Een houten, ingelegde marqueterie speeltafel met uitschuifbaar deel en keerbaar blad. Inclusief schaakbord, backgammon, vilt kaartblad en roulette spel. Door Dal Negro, Treviso Italië.

    A wooden marquetry inlaid game table with extendable part and reversible top. Includes chessboard, backgammon, felt card top, and roulette game. By Dal Negro, Treviso Italy.
    No longer available
    Dim. 75 x 77 x 77 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #31

    Een lot van twee heiligenbeeldjes bestaande uit: Notre Dame D’Orval in Vlaams aardewerk en een terracotta beeld getekend A. Fernandez.

    A lot of two religious statues including: Notre Dame D'Orval in Flemish earthenware and a terracotta statue signed by A. Fernandez.
    No longer available
    Dim. h 23 en 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #308

    Een lot oude houten schoenvormen voor kindervoeten. XIXde en XXste eeuw. Drie paar.

    A lot of old wooden shoe lasts for children's feet. 19th and 20th century. Three pairs.
    No longer available
    Dim. Ø 15 x 6,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #677

    Een marmeren inktstel met 2 verzilverd, gesculpteerde potjes, schaaltje en vloeiblok.

    A marble inkwell set with 2 silver-plated sculpted pots, tray, and blotter.
    No longer available
    Dim. 11 x 25 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More