Similar lots by type
-
#326
Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points. -
#702
Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric. -
#707
Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.
An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top. -
#556
Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.
A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored. -
#466
Een vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, 6 lichtpunten in melkglazen kappen met cirkelvormig decor. Gemerkt Napako, stijl Expo Brussel ‘58.
A vintage Mid-Century design pendant lamp with chrome rod, 6 light points in milk glass shades with circular decor. Marked Napako, Expo Brussels '58 style. -
#712
Een grote design eet-vergadertafel.
A large design dining-conference table. -
#656
Een paar Chinese terracotta beeldjes van een duo muzikanten in geknielde zithouding.
A pair of Chinese terracotta figurines of a duo of musicians in a kneeling position. -
#225Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1992 met certificaat. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
A Val Saint Lambert round vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1992 with certificate. A gift for 25 years of service at Philips. -
#701Bruder
Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.
A large wool carpet, marked on the reverse. -
#625Gils
Een vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.
A vintage train set, circa 1950, by the brand Gils, handcrafted in a family setting in Jupille. O-gauge. In original box with additional track pieces. -
#692Delfts Polychrome
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#711VTWonen
“Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.
"Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen. -
#536Mercator
Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.
A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator. -
#646
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje en een dienblad.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a coffee pot, a teapot, a sugar bowl, a creamer, and a tray. -
#713
Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.
A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors. -
#276
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een dienblad, een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, een suikerpot en een suikertang.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a tray, a coffee pot, a tea pot, a milk jug, a sugar bowl, and a sugar tongs. -
#146Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, Pompadour model, by Leon Hallet. Featured in the 1972 catalog. Signed and sticker present. Small chip damage on the bottom. -
#676Wiskemann
Een verzilverd metalen koffie- en theeset op dienblad. Alle 5 stuks dragen hetzelfde monogram. De koffie- en theepot alsook het melk- en suikerpotje zijn gemerkt Wiskemann.
A silver-plated coffee and tea set on tray. All 5 pieces bear the same monogram. The coffee and teapot, as well as the creamer and sugar bowl, are marked Wiskemann. -
#558
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position. -
#606
Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.
An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay. -
#710Villeroy & Boch
Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.
A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base. -
#496
Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.
A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style. -
#675
Een lot van 22 verzilverd metalen items bestaande uit dienbladen, schaaltjes, vaasjes en een kandelaar.
A lot of 22 silver-plated metal items including trays, bowls, vases, and a candlestick. -
#696
Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.
A set of French Empire-style armchairs with gilded parts, upholstered in green fabric with gold Chinoiserie motifs.
Other lots in this auction
-
#619A TakxPeriod: 1872-1953
“Koeien en stier op stal”. Een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Cows and bull in the stable." A lot of 2 paintings, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#616
“Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.
Schoolboy with bird’s nest”. Bronze sculpture after Emile Bruchon. On blackstone base. With foundery seal. -
#554K. Chau***
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Hoevezicht". Oil on canvas. Signed. -
#200Chopard
Een 18 kt geelgouden dameshorloge bezet met Happy Diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en lederen polsband. Genummerd en met certificaat.
An 18 kt yellow gold ladies' watch set with Happy Diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct. and a leather strap. Numbered and with certificate. -
#151
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
A pair of large porcelain lidded vases, cobalt blue with romantic scenes in reserves in the manner of Sèvres. Fire-gilt bronze mounts. Marked in the lids with the double L. Decor signed Le Brey. -
#277
“Madonna met kind en druiventros”. Een polychroom houten gesculpteerd beeld, opschrift onderaan. Begin 20e eeuw.
"Madonna with Child and Bunch of Grapes". A polychrome wooden carved statue, inscribed at the bottom. Early 20th century. -
#82
“Stilleven met perziken”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
"Still Life with Peaches". A painting, oil on panel. Signed and dated at the bottom. -
#316
Een vroeg 20ste eeuwse fruithouten boekenmolen in 2 niveaus op mobiel onderstel.
An early 20th-century fruitwood revolving bookstand in 2 levels on a mobile base. -
#222
Een paar girandoles met 6 lichtpunten en kristal glazen versieringen.
A pair of girandoles with 6 light points and crystal glass decorations. -
#570Léo Ferré.Period: 1916-1993
Veertien langspeelplaten. UItgaven uit de tijd.
Fourteen long-playing records. Editions from the time.Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#673
Een jardinière in Delfts aardewerk, gemerkt ‘Aardewerkfabriek ’t Delftse Huys B.V.’, in Waddinxveen. Met floraal decor.
A jardinière in Delftware, marked ‘Pottery factory 't Delftse Huys B.V.’, in Waddinxveen. Floral decoration. -
#311
Een paar marmeren kandelaars met vergulde bronzen ornamenten en voet. 5 kaarsenhouders en 1 centraal lichtpunt met bedrading.
A pair of marble candlesticks with bronze-gilt ornaments and base. 5 candle holders and 1 central light point with wiring.