Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinees porseleinen jardinière met famille-noire decor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.
Een Chinees porseleinen jardinière met famille-noire decor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.

Een Chinees porseleinen jardinière met famille-noire decor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.

Une jardinière en porcelaine de Chine à décor famille noire de personnages dans un paysage. Marqué en bas.
Dim. Ø: 35 cm
SKU: 2405220467.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 25 May 2022 19:00
Catalogue #467
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #565

    Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.

    Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.
    No longer available
    Dim. Ø: 78 cm (buiten) Ø: 56 cm (binnen)
    Estimate: € 200 / 300
  • #675

    Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.

    Une table d'appoint en bois dur chinois avec entretoise.
    No longer available
    Dim. 46 x 46 x 51 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #570

    Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.

    Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.
    No longer available
    Dim. Ø: 80 cm(buiten) Ø: 58 cm (binnen)
    Estimate: € 200 / 300
  • #625

    Een Chinese gebeeldhouwd hardhouten piedestal met marmeren blad en entretoise.

    Guéridon chinois en bois dur sculpté avec plateau et entretoise en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm Ø: 46 cmØ
    Estimate: € 100 / 120
  • #610

    Een Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.

    Jardinière en faïence bleue de Chine.
    No longer available
    Dim. Ø: 54 cm (buiten) Ø: 39 cm (binnen)
    Estimate: € 120 / 200
  • #558

    “Dame in bloemenjurk”. Een meerkleurig porseleinen beeld. Gemerkt met gekroonde N.

    « Dame en robe fleurie ». Une statue en porcelaine multicolore. Marqué du N couronné.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #548

    “Twee dames”. Een groepje van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met gekruiste degens.

    "Deux dames". Un groupe de porcelaine multicolore de Meissen. Marqué aux épées croisées.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #685

    Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.

    Une table d'appoint en bois dur chinois.
    No longer available
    Dim. 52 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #359

    Een Boeddhistisch verhaal, handgeschilderd op papier. Dubbelzijdig.

    Recit bouddhiste peint sur papier. Double face.
    No longer available
    Dim. 140 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #541

    Een paar gemberpotten van Chinees blauw en wit porselein. Gedecoreerd met vogels en bloemen.

    Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Décor d'oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 27cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #498

    Een Chinees porseleinen fishtank met Cantondecor aan de buitenzijde en goudvissen aan de binnenkant.

    Un aquarium en porcelaine de Chine à décor de Canton à l'extérieur et de poissons rouges à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. Ø: 48 cm h : 43 cm (z.s.)
    Estimate: € 80 / 100
  • #680

    Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.

    Une table d'appoint en bois dur chinois.
    No longer available
    Dim. 56 x 56 x 56 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #535

    “De hofmakerij”. Een grote groep van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt achteraan.

    “Courtiser”. Grand groupe en porcelaine polychrome allemande. Marque à l’arrière.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #632

    Een paar zeshoekige dekselvazen met bloemen, bomen en dansende figuren.

    Une paire de vases à couvercle hexagonal avec des fleurs, des arbres et des personnages dansants.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #538

    “Moeder met kroost”. Een groepje van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met gekruiste degens. Een duimpje beschadigd en twee speelkaarten beschadigd aan een hoekje.

    "Mère avec progéniture". Un groupe de porcelaine multicolore de Meissen. Marqué d'épées croisées. Un pouce abîmé et deux cartes à jouer abîmées sur un coin.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #518

    Een paar Chinees porseleinen tuinstoeltjes met blauw op witte decors van personages en vogels in een landschap.

    Paire de chaises de jardin en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages et d'oiseaux dans un paysage.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #468

    Een bronzen Boeddha.

    Un Bouddha en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #527

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.

    Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.
    No longer available
    Dim. h: 107 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #682

    Een Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.

    Jardinière en faïence bleue de Chine.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 (buiten) Ø: 24 (binnen)
    Estimate: € 120 / 200
  • #537

    Een Quan Yin van gesculpteerd wit marmer.

    Un Guan Yin en marbre blanc sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 125 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #679

    Een uitgebreid eetservies van Limogesporselein, versierd met meerkleurig en vergulde decors van vogels en bloemen. Gemerkt.

    Un vaste service de table en porcelaine de Limoges, orné de décors multicolores et dorés d'oiseaux et de fleurs. Marqué.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #555

    Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.

    Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.
    No longer available
    Dim. Ø: 80 cm Ø: 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #560

    Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.

    Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.
    No longer available
    Dim. Ø: 78 cm (buiten) Ø: 56 cm (binnen)
    Estimate: € 200 / 300
  • #665

    Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met een lade.

    Une table d'appoint en bois dur chinois avec un tiroir.
    No longer available
    Dim. 56 x 51 x 51 cm
    Estimate: € 70 / 100

Other lots in this auction

  • #568

    Een tabakspot en een klein dekselvaasje van Imariporselein. De eerste met schilfers aan het deksel, het tweede met kleine schilfers aan de basis. XIXe eeuw.

    Un pot à tabac et un petit vase à couvercle en porcelaine d'Imari. Le premier avec des éclats sur le couvercle, le second avec de petits éclats à la base. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #305

    Een grote messingen samovar.

    Un grand samovar en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #355

    Drie gesculpteerde gigognetafeltjes in Régencestijl met gecanneerd blad onder glas.

    Trois tables gigognes sculptées de style Régence à tablette cannée sous verre.
    No longer available
    Dim. 37 x 55; 33 x 44 & 29 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #246

    Een tweedelige mahoniehouten vitrine met onderaan een paneeldeur, bovenaan een beglaasde deur met latwerk. Engeland, tijdperk Victoria.

    Une vitrine en acajou en deux parties avec une porte à panneaux en bas, une porte vitrée avec treillis en haut. Angleterre, ère Victoria.
    No longer available
    Dim. 199 x 81 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #124
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “De misviering”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrameerd en gedateerd “XVIII”.

    "La messe". Technique mixte sur papier. Monogrammé et daté "XVIII".
    No longer available
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #71
    Val Saint-Lambert

    Kratervaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Vase cratère en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #76

    Een gefineerd bjzettafeltje in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag en een bloementuil in marquetterie. Met lade en uitschuifbaar blad.

    Guéridon en placage de style Louis XV, décoré de bronzes et d'un bouquet de fleurs en marqueterie. Avec tiroir et plateau extensible.
    No longer available
    Dim. 44 x 64 cm
    Estimate: € 170 / 200
  • #220

    Een platina ring bezet met een solitair van +- 0,50 ct.

    Une bague en platine sertie d'un solitaire de +- 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 4,33 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #129
    Van der Veken (?)

    “Haan en kippen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele zeer kleine perforaties.

    "Coq et poulets". Huile sur toile. Signée. Quelques très petites perforations.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #96

    Een paar ronde witgepatineerde gietijzeren tuintafels.

    Paire de tables de jardin rondes en fonte patinée blanche.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm Ø 35 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #209
    Bosmans

    “Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage de bruyère". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 cm x 90 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #435

    Een gesculpteerde houten salontafel met gecanneerd blad onder glas.

    Table basse en bois sculpté à plateau à pans sous verre.
    No longer available
    Dim. 50 x 61 x 110 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More