#126Een Engelse staande ‘moon-face’ klok met opschrift Barnett London.
A carved oak armchair with beige upholstery in Breton style.No longer availableDim. 95 x 69 x 55cmEstimate: € 40 / 50 -
#135Fritz Bosteels“Kreek in Winter - te Sombeke.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#655Een lot van 6 eikenhouten stoelen.
#155Romain Malfait“Aanbidding van de herders.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#454“Expressionistische muzikanten.” Olieverf op doek.
"Expressionist musicians." Oil paint on canvas.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 120 / 160 -
#374Petrus ValckxPeriod: 1920 - 1996“Appel stilleven”. Een pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
#681Een glaspasta vaas in twee kleuren blauw.
A glass paste vase in two shades of blue.No longer availableDim. h: 23 cm Ø 22 cmEstimate: € 35 / 45