#534Een gesculpteerd eikenhouten kast met centrale spiegel, 4-deurs en 2 laden.
#607Twee Art Deco beelden, één crackleware gesigneerd ‘Lejan’ van een dame met windhond; linksonder gerestaureerd. De andere een polychrome dame met ‘Scotty dog’, schade aan de polsen en hond; achteraan onleesbaar gesigneerd.
Two Art Deco sculptures, one crackleware signed 'Lejan' of a lady with a greyhound; restored at bottom left. The other one depicting a polychrome lady with a 'Scotty dog', with damage to wrists and dog; signed illegibly at back.No longer availableDim. 30 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#150Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 1,38 ct. D SI2.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 1.38 ct, D SI2.No longer availableDim. 5,90 gEstimate: € 3000 / 3200 -
#190Een 14 kt wit en roze gouden ring bezet met een centrale saffier van 2,32 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,96 ct. Met certificaat.
A 14 kt white and pink gold ring set with a central sapphire of 2.32 ct. and diamonds weighing approximately 0.96 ct. With certificate.No longer availableDim. 6,15 g maat: 57Estimate: € 1300 / 1500 -
#269Een antieke bloemenkrans met porseleinen en kunststoffen bloemen, onder glazen stolp. Tekst binnenin; “DDH unisa EV 30 M. 1906”
An antique flower wreath with porcelain and plastic flowers, under a glass dome. Text inside; “DDH unisa EV 30 M. 1906”No longer availableDim. 54 x 25,5 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#376Een rond gefineerd notenhouten kaarttafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt en op 4 tapse poten. Met 2 kwartlades en inlegwerk versierd.
A round veneered walnut card table with a hinged top, lined with felt and standing on 4 tapering legs. Featuring 2 quarter drawers and decorated with inlay work.No longer availableDim. 76 x Ø 84 cmEstimate: € 80 / 120