Similar lots by type
-
#547
Drie grote Chinees aardewerken jardinières, versierd met geglazuurde decors van resp. kraanvogels in een landschap, draken en goudvissen. Gemerkt op de zijkant.
Trois grandes jardinières en faïence de Chine, décorées de décors vernissés de resp. grues dans un paysage, dragons et poissons rouges. Marqué sur le côté.No longer availableDim. Ø: 47 cmEstimate: € 300/400 -
#350Dinh Van 765
Een roesrvrij stalen dameshorloge in originele doos. (topje te herstellen).
Une montre pour dames en acier inoxydable, dans sa boîte d’origine (à réparer).No longer availableEstimate: € 100/150 -
#523
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een decor van bloeiende struiken en vogels.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor d'arbustes fleuris et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/100 -
#513
Een paar vierkante dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor en de deksels getooid met fo-honden. Eén deksel gerestaureerd.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à couvercle carré à décor bleu sur blanc et les couvercles décorés de chiens de fo. Un couvercle restauré.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 260/280 -
#533
Een bronzen Indische olifant.
Un éléphant indien en bronze.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/240 -
#553
Een paar antieke gepolychromeerde Indische boeg-/wandbeelden.
Une paire de statues murales indiennes polychromes antiques.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200/300 -
#507
“Vierspan”. Een bronzen groep.
"Quatre-en-main". Un groupe en bronze.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 350/500 -
#585Tirschenreuth, Bavaria
Een achthoekig porseleinen eetservies met vergulde randen, bestaande uit 12 grote borden, 13 diepe borden, zes kleine borden, een grote terrine (zonder deksel), twee kleine terrines, een sauskom, een grote en een kleine schotel en een diepe kom. We voegen er zes bordjes van Winterling aan toe.
Service de table octogonal en porcelaine à tranches dorées, comprenant 12 grandes assiettes, 13 assiettes creuses, six petites assiettes, une grande terrine (sans couvercle), deux petites terrines, un saucière, une grande et une petite soucoupe et un bol profond. Nous ajoutons six assiettes Winterling.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#340Il Bisonte
Twee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.
Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#344
Een lot porselein en biscuit, bestaande uit een dekseldoosje, twee mandjes, een schelpvormig schaaltje, een kop op schotel, drie bordjes van Limogesporselein (één met schilfer) en twee menustaanders van Limogesbiscuit.
Lot de porcelaine et biscuit, composé d'une boîte avec couvercle, de deux paniers, d'un plat en forme de coquillage, d'une tasse sur soucoupe, de trois assiettes en porcelaine de Limoges (dont une avec éclat) et de deux présentoirs de menu en biscuit de Limoges.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#680Pierre Balmain Paris
Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
Montre en acier inoxydable dans la boîte d’origine. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#349Königliche Porzellan-Manufaktur Berlin
Een porseleinen theeserviesje, bestaande uit twaalf kopjes en schoteltjes en twaalf kleine bordjes. Decor van vlinders en bloemen. Onderaan gemerkt.
Un service à thé en porcelaine, composé de douze tasses et soucoupes et de douze petites assiettes. Décor de papillons et de fleurs. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#541
Een paar grote balustervazen van Chinees aardewerk met decors van bloesems en vogels in cartouches.
Une paire de grands vases balustres en faïence de Chine à décors de fleurs et d'oiseaux dans des cartouches.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 250/350 -
#245
Een Vieux Paris koffieservies in Empirestijl, bestaande uit een koffiekan, suikerpot, melkkannetje en tien kopjes met schoteltjes.
Service à café Vieux Paris de style Empire, composé d'une cafetière, d'un sucrier, d'un pot à lait et de dix tasses avec soucoupes.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#310Longchamp
Een vergulde schakelketting in originele doos.
Chaîne à maillons dorée dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#557
Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.No longer availableDim. Ø: 45 x 38 cmEstimate: € 200/300 -
#478
Een balustervaas van Chinees porselein met decor van Fo-honden.
Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor de chiens de Fo.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100/120 -
#684
Een mokkaserviesje van Limogesporselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Compleet voor zes personen.
Service à moka en porcelaine de Limoges à décor floral multicolore. Marqué en bas. Complet pour six personnes.No longer availableDim. h: 20 cm - 1 cmEstimate: € 40/60 -
#517
Een uit vijf delen opgebouwde tulpenvaas van blauw op wit Chinees porselein.
Un vase tulipe en cinq parties en porcelaine de Chine bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 750/800 -
#606
Een zwartgelakte Chinese salontafel met een pietra dura decor van diverse personages in het blad onder glas.
Une table basse chinoise laquée noire à décor en pietra dura de divers personnages dans le plateau sous verre.No longer availableDim. 52 x 53 x 104 cmEstimate: € 60/100 -
#679
Een paar bloemenvaasjes van Vieux Paris met meerkleurige decors en vergulde versieringen op blauwe fond. XIXe eeuw. Beschadigingen. We voegen er een sierbordje met meerkleurig fruitdecor en vergulde versieringen aan toe.
Paire de vases fleuris Vieux Paris à décors multicolores et décors dorés sur fond bleu. XIXème siècle. Dégâts. On y ajoute une assiette décorative à décor de fruits multicolores et décors dorés.No longer availableDim. h: 11 cm Ø: 22 cmEstimate: € 50/80 -
#255
Een vijfdelig porseleinen koffie- en theestel met meerkleurig en verguld bloemendecor en kopjes en schoteltjes voor achttien personen.
Service à café et à thé en porcelaine de cinq pièces à décor floral multicolore et doré et tasses et soucoupes pour dix-huit personnes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#512
Een zwartgelakt Japans bureau, het blad versierd met een pietra dura decor van geisha’s in een landschap. Met glazen blad.
Bureau japonais laqué noir, le plateau orné de pierre dure présentant des geishas dans un paysage. Avec tablette en verre.No longer availableDim. 80 x 140 cmEstimate: € 200/300 -
#567
Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.
Un Bouddha thaïlandais en bronze sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#78
Maquette van een viermaster.
Maquette d’un quatre-mâts.No longer availableDim. 72 x 74 cmEstimate: € 60/100 -
#10
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met fantasiestenen.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de pierres fantaisie.No longer availableDim. 5,87 gEstimate: € 200/250 -
#79
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 47 x 52 cmEstimate: € 60/80 -
#135
Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.
Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 320/360 -
#276
Een klein Engels muurbureau met twee laden en op tapse poten. Het geheel versierd met ingelegde biesjes en het blad gevacheteerd. Slijtage aan het fineer hier en daar.
Petit bureau mural anglais à deux tiroirs et sur pieds fuselés. L'ensemble décoré de traits marquetés et le dessus recouvert de vachette. Quelques usures du placage ici et là.No longer availableDim. 78 x 106 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#609Roger SomvillePeriod: 1923 - 2014
“Rubens... attentif”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Rubens...attentif". Une gravure. Signé à l'extérieur de la plaque. essai d'artiste.No longer availableDim. 56 x 45 cmEstimate: € 85/100 -
#31Period: 1911
Een paar M3 munitiepatronen.
Une paire de cartouches de munitions M3.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50/80 -
#191
“Trojka”. Een bronzen groep met donker patina naar een werk van Vassily Yacovlevitch Gratchev.
"Troïka". Un groupe en bronze à patine sombre d'après une oeuvre de Vassily Yacovlevitch Gratchev.No longer availableDim. 21 x 44 x 25 cmEstimate: € 700/800 -
#73
Een aardewerken schotel met blauw op wit decor van een bloemenmand in het plat. XVIIIe eeuw. Bijgevoegd een aardewerken vaas met blauw op wit Chinees decor. gat in de bodem en randschade.
Plat en faïence à décor bleu sur blanc d'un panier fleuri au centre. XVIIIème siècle. Inclus un vase en faïence à décor chinois bleu sur blanc. trou dans le fond et bord endommagé.No longer availableDim. Ø: 31 cm h: 28 cmEstimate: € 80/100 -
#149Jos De Swerts
“Stilleven met kip en uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte au poulet et aux oignons". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 200/300 -
#71Floreat Alpaka
Een vierdelig koffie- en theestel van alpaca op dienblad. Deksel van de suikerpot niet origineel.
Un service à thé et café de quatre pièces en alpaca sur un plateau. Le couvercle du sucrier n'est pas d'origine.No longer availableDim. h: 13 - 28 cmEstimate: € 80/100 -
#209
Een smeedijzeren wandspiegel.
Un miroir mural en fer forgé.No longer availableDim. 65 x 92 cmEstimate: € 150/200