Similar lots by type
-
#692“Rijstteelt”. Twee Chinese gouachetekeningen op zijde in één kader. Gesigneerd.
”La riziculture”. Deux dessins gouache sur soie dans un cadre. Signé.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#795“Man met mand”. Een bronzen beeldje. Japans werk. Onderaan gemerkt.
”Homme et panier”. Une statue en bronze. Travail japonais. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#653Een paar vazen van Cantonporselein.
Deux vases en porcelaine de Canton.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 400 -
#637Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#635Twee mannenfiguren van gebeeldhouwd hout. Zuidoost Azië.
Deux personnages masculins en bois sculpté. Asie du Sud-Est.No longer availableDim. h: 53 & 58 cmEstimate: € 100 / 160 -
#657Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.
Un vase en porcelaine du Japon à décor de guerriers polychrome et doré.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#553Een bord van Japans porselein met een fijn meerkleurig decor van een bloeiende kerselaar. In fraai etui.
Assiette en porcelaine du Japon à décor fine d’un cerisier en fleurs. Dans un joli étui.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#668Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#598“Japans echtpaar”. Twee bronzen beelden.
”Couple japonais”. Deux statues en bronze.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 2000 / 2400 -
#168KirmanEen handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160 / 200 -
#606Een Chinese tafel met vier bijpassende stoelen van gesculpteerd tropisch hout.
Table chinoise et quatre chaises assorties en bois exotique sculpté.No longer availableDim. 85 x 90 cmEstimate: € 400 / 450 -
#610Een antieke zittende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha assis ancien en bois polychrome.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 400 / 600 -
#629Een paar zeshoekige Chinese lantaarns van hout en glas, waarbij één met een decor van personages en één met vogels op bloeiende takken.
Paire de lanternes chinoise en bois et verre, l’une à décor de geisha, l’autre aux oiseaux sur des branches fleuries.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120 / 160 -
#661Een balustervaas van Chinees porselein met een wit op blauw decor van een bloeiende struik. Onderaan gemerkt: Zhongguo Jingdezhen Zhi.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un arbuste en fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#456Een piedestal van Chinees hardhout met marmeren blad.
Un piédestal en bois dur chinois et tablette en marbre.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60 / 100 -
#702Een dekselvaas van Japans porselein met een decor van krijgers op gouden fond. Onderaan gemerkt.
Vase à couvercle en porcelaine du Japon, décoré de samouraïs sur un fond doré. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#705Twee kinderbustes van monochroom wit porselein met vergulde details. Op houten sokkels.
Deux bustes d’enfants en porcelaine blanche monochrome et détails argentés. Sur socles en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#631Een balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloemen en vogels.
Vase balustre en porcelaine polychrome à décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#288Een paar Batik textielstempels van rood koper. Indonesië omstreeks 1900.
Paire de tampons batik pour textile en cuivre rouge. Indonésie, vers 1900.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#612Een antiek Chinees bed van roodgelakt hout met vergulde versieringen. Binnenin schilderingen op zijde rondom en in de baldakijn. Enkele beschadigingen en manco’s. XIXe eeuw.
Impressionnant lit d’apparat chinois en bois laqué rouge et doré avec des ornements sculptés et des panneaux peints sur soie. XIXe siècle. Quelques dégâts et manquants.No longer availableDim. 240 x 300 x 215 cmEstimate: € 700 / 1200 -
#639“Parade”. Gouache op zijde. Chinees werk.
”Parade”. Gouache sur soie. Travail chinois.No longer availableDim. 19 x 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#476Een Indisch eendeurskastje met meerkleurige decors.
Une petite armoire à une porte indienne. Décors polychromes.No longer availableDim. 77 x 51 x 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#678“Marktkramerskoppel”. Twee beelden van blauw en wit porselein met vergulde en gepolychromeerde details.
“Couple de marchands”. Deus statues en porcelaine blanche et bleue avec détails en dorure et polychrome.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#602Een paar antieke Chinese tempelleeuwen van gepolychromeerd hout.
Paire de lions de temple chinois en bois sculpté et polychromé.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 500 / 800
Other lots in this auction
-
#601Een groot kubistische bronzen beeld.
Une grande statue en bronze cubique.No longer availableDim. h: 66,5 cmEstimate: € 1900 / 2200 -
#749Een lot van zeventien oude strips, waaronder ‘Kuifje’, ‘Suske & Wiske’, ‘Kari Lente’, ‘Nero’, enz.
Un lot de vieilles bandes dessinées, dont ‘Kuifje’, ‘Suske & Wiske’, ‘Kari Lente’, ‘Nero’, etc...No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#156Een zitbank van gesculpteerd en goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Un canapé en bois sculpté et doré, style Louis XV.No longer availableDim. 95 x 130 cmEstimate: € 300 / 320 -
#322Louis Belen“Coin Maroquinerie Rue Chair et Pain”. Aquarel op papier.
”Coin Maroquinerie Rue Chair et Pain”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 62 x 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#380Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.No longer availableDim. 150 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#688Een oude pijp met zilveren monturen. Dekseltje manco.
Ancienne pipe aux montures en argent. Petit couvercle manque.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#332Louis Belen“Twee mannen in een interieur”. Grafiek.
”Deux hommes dans un intérieur”. Une gravure.No longer availableDim. 46 x 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#552“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Wolvecamp 78.
”Composition”. Huile sur toile. Porte la signature: Wolvecamp.No longer availableDim. 75 x 92 cmEstimate: € 200 / 240 -
#437Twee verschillende oude koperen lantaarns.
Deux anciennes lanternes en cuivre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#549“Zuid-Frans landschap”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Cras.
”Paysage du Midi”. Huile sur panneau. Porte la signature: Cras.No longer availableDim. 24 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#494Charles VennemanPeriod: 1802 - 1875“Koppel aan een tafel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Couple à table”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 300 / 500 -
#313Een vintage lamp van steengoed. West-Duitsland. Jaren ‘60.
Une lampe ‘vintage’ en faïence. Allemagne de l’Est. Années ‘60.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 20 / 30

