#616
Een wit en zwart marmeren zuil.
#184
Drie grafische werken: A. Danse, “Le Satyre et le Paysan d’après Jordaens”, ets. Voyer, “Bethzabée aux Bains”, ets. Jan Duchêne 1976, “De Gratiën”, tekening.
#78Hergé
#647
Een polychroom houten Afrikaans kindermasker .
A polychrome wooden African child mask.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 50/70 -
#214W.O. Johann
“Mediterraan landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#159
Een dessertbestek voor 18 personen met zilveren heften gemerkt 800 en met Duitse zilverkeuren.
#273
Een heksenbol van kwikglas.
A witch ball.No longer availableDim. Ø25cmEstimate: € 75/100 -
#231
“Jongen met hond en kikker.” Bronzen beeld. Naar Jozef D’Aste.
#73Hergé
Les Avontures de Tintin. “Le Temple du Soleil”. Hard cover. Ed. Casterman 1952. Uitstekende staat.
Les Avontures de Tintin. “Le Temple du Soleil”. hardcover. Ed. Casterman 1952. Excellent condition.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#306
Een set van 2 bijzettafeltjes met namaak marmeren bladen .
#38Val Saint Lambert
Een karaf van geslepen kristal, met rood in de massa. Circa 1900.
#645
Een verzilverd metalen art deco coupe gemerkt Yarel.
A silver plated metal art deco coupe marked Yarel.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 45/55