#483Een Chinees porseleinen bord, stijl famille jaune.
#290Een 18 ct witgouden ring bezet met een parel.
#272A. van de Vreken‘Os met kar’, olieverf op doek gesigneerd A. van de Vreken.
#468Een zamakken beeld met geblinddoekte vrouw en putti.
#466CaucazeEen Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#244Sidney Pike‘Schots landschap met runderen’, waterverf op papier, gesigneerd Sidney Pike.
#6Een fruithouten telefoontafeltje met 3 laden.
#300Een 19de eeuwse zilveren hanger de achterkant 18 karaats geelgoud en met klein Vlaams hart bezet met diamanten oude slijp.
A 19th century silver pendant with the back 18ct gold with a small Flemish heart set with old cut diamonds.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 500 / 600