Other lots in this auction
-
#227Een lot strips: D. David, “Troebel Water”. Jacques Martin, “Alex”, Ed. Casterman, jaren 70. 7 albums goede tot zeer gelezen staat. Willy Vandersteen, Robert & Bertrand, 5 albums, Pats, 10 albums en Jerom, 16 albums. Standaard Uitgeverij, jaren zeventig. Alle redelijke staat.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#44“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
Madonna with child. A plaster statue. Feet broken off.No longer availableOnline onlyDim. h: 49 cmEstimate: € 20 / 25 -
#236JunghansEen houten wandklok. Met slinger en gewichten. Jaren ‘50.
Une horloge murale en bois. Avec pendule et poids. Années 50.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 30 cmEstimate: € 15 / 20 -
#184Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
A vase of cut colorless crystal. Small flake.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#167Een kleine cachepot en een onderbord van polychroom porselein met decor van lange lijzen aan een tafel. China, tijdperk Republiek.
A small cachepot and a bottom plate in polychrome porcelain with a decoration of long lines on a table. China, Republic era.No longer availableOnline onlyDim. 16,5 x 23,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#195Een lot bestaande uit divers beeldmateriaal rond thema Antwerpen 19-20e eeuw.
A lot consisting of various visual material on the theme of Antwerp 19-20th century.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#77Een mondgeblazen blauw glazen vaasje met sporen van kleur onderaan.
A mouth-blown blue glass vase with traces of color at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#218Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#220Remontoir CylindreEen klein zilveren zakhorloge. Gemerkt Fr Cresens Diest. Lichte craquellé.
small silver pocket watch. Marked Fr Cresens Diest. Light crackle.No longer availableOnline onlyDim. 800‰ x Ø2,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#144Matchbox Dinky CollectionDrie modelautootjes op schaal 1:43:- DY-12 1955 Mercedes-Benz 300SL “Gullwing”.- DY-13 1955 Bentley ‘R’ Continental.- DY-14 Delahaye 145.In originele doosjes.
Three 1:43 scale model cars: - DY-12 1955 Mercedes-Benz 300SL “Gullwing”. - DY-13 1955 Bentley 'R' Continental. - DY-14 Delahaye 145. In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70 -
#170Val Saint LambertEen kristallen kleurloze schaal op voet. Bovenin gemerkt.
A crystal colorless bowl on a foot. Marked at the top.No longer availableOnline onlyDim. 19 x Ø 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#299Val Saint LambertEen kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Bougeoir en cristal taillé incolore. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 10,5 cmEstimate: € 25 / 35


