Other lots in this auction
-
#10DresdenEen lampenvoetje van meerkleurig Saksisch porselein met een meisje met bloemenmand. Onderaan gemerkt.
Un pied de lampe en porcelaine saxonne multicolore avec une fille avec un panier de fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 25 / 40 -
#94Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.
Three glass ashtrays, one in the shape of a top hat.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 6,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#178Een reeks van vier porseleinen schotels met veelkleurig decor van lange lijzen. Onderaan gemerkt.
A series of four porcelain dishes with multi-coloured decor of long lines. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. Ø 25,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#85Vidal“Dame op rots.” Beeld van kunststof. Gemerkt.
“Lady on rock.” Figure of plastic. Marked.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 40 / 45 -
#245Een paar messingen kerkkandelaars. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de bougeoirs d'église en laiton. Début XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. H. 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#159Een bronzen beeldje van een paard, vroeg 20e eeuws, naar Tang dynastie.
A bronze figurine of a horse, early 20th century, after the Tang dynasty.No longer availableOnline onlyDim. 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#122Een lot van 4 vintage uit metaal, chocoladevormen.
A lot of 4 vintage metal, chocolate molds.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#136Een paar reproducties naar werken van Schapner.
A few reproductions after works by Schapner.No longer availableOnline onlyDim. 38x39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#157Een miniatuurkist in hout en smeedijzer, gedateerd in het deksel ‘Burgo 1920’.Replica van de kist van El Cid tentoongesteld in de kathedraal van Burgos, begin 20e eeuw.
A miniature box in wood and wrought iron, dated in the lid 'Burgo 1920'. Replica of El Cid's coffin on display in Burgos Cathedral, early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. 6 x 8 x 13 cmEstimate: € 50 / 60 -
#270BavariaEen porseleinen Bavaria koffieservies, made in Czechoslovakia. Bestaande uit 11 kopjes, 12 schoteltjes, melkkannetje, koffiekan, suikerpot.
No longer availableOnline onlyDim. H: 6-23 cm -
#22Een bronzen vide-poche/ asbak met reliëfdecor van een ree in het bos en erond een jachtgeweer en -hoorn.
A bronze vide-poche/ashtray with relief decoration of a deer in the woods and a shotgun and horn around it.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 cmEstimate: € 36 / 40 -
#119Een 19e eeuwse kandelaar met 5 lichtpunten.
A 19th century candlestick with 5 light points.No longer availableOnline onlyDim. H: 24 cmEstimate: € 40 / 50


