#263Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
#192Een 19de eeuwse notenhouten stoel met bruinlederen bekleding.
#49Een biscuit beeldje met 3 putto’s op vergulde voet.“Allegorie op de oogst”
A biscuit figurine with 3 puttos on a gilt base. “Allegory of the Harvest”No longer availableOnline onlyDim. 19 cmEstimate: € 35 / 45 -
#166Een vintage schaal uit amberkleurig glas met smeedwerk.
#69MuranoEen lot van twee glaspasta clowns.
A lot of two glass paste clowns.No longer availableOnline onlyDim. H: 10-26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#102Een vintage glazen vaas. Signatuur onduidelijk onderaan.
No longer availableOnline only -
#162Een lot van 3 porseleinen beeldjes met hond en 2 rozen.
#180Lladro, Spain“Ballerina”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Het kantwerk beschadigd. Onderaan gemerkt.
#48“Vrouw met bloemenmand.” een sculptuur van malachiet. Verschillende restauraties en beschadigingen. Op sokkel.
#89BavariaEen lot van drie. Theeservies met drie Bavaria porseleinen tasjes en schoteltjes met divers decor en kleur. Onderaan gemerkt en genummerd.
#113Een paar kristallen karaffen met verguld decor.
A pair of crystal decanters with gilt decor.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 45 / 60