Other lots in this auction
-
#210Een Oost-Franse schotel van blauw en wit aardewerk. XIXde eeuw.
An eastern French blue and white earthenware dish. XIXth century.No longer availableOnline onlyDim. Ø 27 cmEstimate: € 30 / 35 -
#62Een Liebigalbum, compleet met 300 diverse chromo’s.
A Liebig album, complete with 300 various chromos.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#145Matchbox Dinky CollectionTwee modelautootjes op schaal 1:43:- DY-8 1948 Commer 8 CWT Van- DY-8B Commer 8 CWT VanIn originele doosjes.
Two 1:43 scale model cars: - DY-8 1948 Commer 8 CWT Van - DY-8B Commer 8 CWT Van In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#120Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.
A lot of two cut colorless crystal ashtrays, the high one marked Sèvres and the low one Val Saint Lambert (Slight damage to the corners). We add a colorless glass ashtray.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 & 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#33Een album met meer dan 220 Zwitserese postkaarten met afbeeldingen van honden. Gefrankeerd en afgestempeld. Begin jaren ‘80.
An album with more than 220 Swiss postcards with images of dogs. Franked and stamped. Early 1980s.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#127SolidoTwee modelauto’s op schaal 1:43:- Cadillac Van.- Alfa Romeo Spider 1999.In originele doosjes.We voegen er een Porsche 930 zonder doosje aan toe.
Two 1:43 scale model cars: - Cadillac Van. - Alfa Romeo Spider 1999. In original boxes. We add a Porsche 930 without a box.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#76Een zwart-groen glaspasta vaasje versierd met Griekse figuren met goudopleg.
A black-green glass vase, decorated with gilt, Greek figures and decor.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 170 / 200 -
#201Een lot van 6 porseleinen beeldjes. Diverse formaat en decor.
No longer availableOnline onlyDim. H: 12-15 cm -
#262Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#86“Liggende leeuwin.” Terra cotta beeld met patina - galvanoplastie. Op roodmarmeren sokkel. Naar Barye. Staart gebroken.
“Reclining lioness.” Terra cotta statue with patina - galvanoplasty. On a red marble plinth. To Barry. Broken tail.No longer availableOnline onlyDim. h 10 cmEstimate: € 50 / 60 -
#235HutschenreutherTheeserviesje van blauw en zilvergekleurd porselein. Theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes en zes schoteltjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. H: 5-25 cm -
#122Een lot van 4 vintage uit metaal, chocoladevormen.
A lot of 4 vintage metal, chocolate molds.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 15 cmEstimate: € 25 / 35


