Other lots in this auction
-
#98UnicaEen polychroom aardewerken vaas met bloemdecor. Plateel. Gouda, Holland.
A polychrome earthenware vase with floral decoration. Plateau. Gouda, Holland.No longer availableOnline onlyDim. h 48 cmEstimate: € 50 / 70 -
#27Een lot van 3 Chinees porseleinen kommetjes. Divers en meerkleurig decor.
A lot of 3 Chinese porcelain bowls. Diverse and multicolored decor.No longer availableOnline onlyDim. 7,5 x Ø15cmEstimate: € 35 / 50 -
#54Boch La LouvièreEen aardewerken vaas met bloemdecor en vergulde accenten.
An earthenware vase with floral decoration and gilded accents.No longer availableOnline onlyDim. h 44,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#198Een porseleinen tafellamp, blauw met bloemen decor beschilderd.
No longer availableOnline onlyDim. 39 x Ø38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#223Een armstoel in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug.
A Louis XVI style armchair with fluted back.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#66Goebel, Germany“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 75 / 100 -
#103Een glazen vaas met vergulde rand.
A glass vase with gilded rim.No longer availableOnline onlyDim. 23 x Ø15cmEstimate: € 40 / 50 -
#150Matchbox Dinky CollectionTwee modelautootjes op schaal 1:43:- DY-2 Chevrolet Bel Air 1957.- DY-7 Cadillac Coupe De Ville 1959. In originele doosjes.
Two 1:43 scale model cars: - DY-2 Chevrolet Bel Air 1957. - DY-7 Cadillac Coupe De Ville 1959. In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#145Matchbox Dinky CollectionTwee modelautootjes op schaal 1:43:- DY-8 1948 Commer 8 CWT Van- DY-8B Commer 8 CWT VanIn originele doosjes.
Two 1:43 scale model cars: - DY-8 1948 Commer 8 CWT Van - DY-8B Commer 8 CWT Van In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#178Een reeks van vier porseleinen schotels met veelkleurig decor van lange lijzen. Onderaan gemerkt.
A series of four porcelain dishes with multi-coloured decor of long lines. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. Ø 25,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#32Tien borden waarvan 5 met een Imari decor, 1 Minton met bloemenmotief, 2 met een blauw en wit berglandschap, 1 Nimy met grisaille landschap en 2 Maastricht met een grisaille jachtdecor.
Ten plates, 5 of which with an Imari decor, 1 Minton with a floral motif, 2 with a blue and white mountain landscape, 1 Nimy with a grisaille landscape and 2 Maastricht with a grisaille yacht decor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 21-26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#123Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
Trois assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche Wanli.No longer availableOnline onlyDim. (Ø: 20,5 cm)Estimate: € 60 / 80


