Other lots in this auction
-
#78Een rond zalfpotje van groen onyx op verguld metalen pootjes.
A round ointment jar of green onyx on gilded metal legs.No longer availableOnline onlyDim. 6,5 cm Ø 12 cmEstimate: € 25 / 35 -
#7“Christus de verlosser.” Houten sculptuur. Gebarsten aan de voet en naar de torso, 3 vingers manco. We voegen er een steen met schildering van een icoon aan toe.
"Christ the redeemer." Wooden sculpture. Cracked at the foot and towards the torso, 3 fingers missing. We add a stone with an icon painting.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#220Remontoir CylindreEen klein zilveren zakhorloge. Gemerkt Fr Cresens Diest. Lichte craquellé.
small silver pocket watch. Marked Fr Cresens Diest. Light crackle.No longer availableOnline onlyDim. 800‰ x Ø2,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#285Hector St-Sauveur“Châteaux de France, Région de La Loire. Extérieurs et Intérieurs”. Ed. Massin Paris, 1926. Een collectie foto’s in-folio.
« Châteaux de France, Région de la Loire. Extérieurs et intérieurs ». Éd. Massin Paris, 1926. Une collection de photographies in-folio.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
#224Een lot verzilverd metaal, bestaande uit drie dienbladen, een theestel zonder deksel, een theepot, enz.
No longer availableOnline only -
#283Een officier, een beeld van biscuit (één vinger ontbreekt).
An officer, a sculpture of biscuit (one finger is missing).No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#136Een paar reproducties naar werken van Schapner.
A few reproductions after works by Schapner.No longer availableOnline onlyDim. 38x39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#1Val Saint LambertEen kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.
A colorless crystal dish with a satined decor of a black grouse. Marked.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 cmEstimate: € 10 / 15 -
#127SolidoTwee modelauto’s op schaal 1:43:- Cadillac Van.- Alfa Romeo Spider 1999.In originele doosjes.We voegen er een Porsche 930 zonder doosje aan toe.
Two 1:43 scale model cars: - Cadillac Van. - Alfa Romeo Spider 1999. In original boxes. We add a Porsche 930 without a box.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#193SolingenEen koffer met Solingen 24k verguld bestek. Set niet compleet.
A suitcase with Solingen 24k gold plated cutlery. Set not complete.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 32 cmEstimate: € 45 / 55 -
#264Een lot van drie gepatineerde plaasteren beelden, bestaande uit een meisjesbuste, een houtbewerker en een piëta. We voegen er een groepje van een jongen op een tak van kunststof aan toe. Enkele zeer kleine schilfers.
A lot of three patinated plaster sculptures, consisting of a girl's bust, a woodworker and a pieta. We add a group of a boy on a plastic branch. Some very small flakes.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#29Een Chinees porseleinen gemberpot met meerkleurig en verguld cantondecor. Op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain ginger jar with multi-coloured and gilded canton decor. On wooden base. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 + 5 cmEstimate: € 40 / 50


