Other lots in this auction
-
#123Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
Trois assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche Wanli.No longer availableOnline onlyDim. (Ø: 20,5 cm)Estimate: € 60 / 80 -
#58Volta CapodimonteEen Capodimonte Volta beeldje van een schrijver aan bureau. Onderaan gemerkt.
A Capodimonte Volta figurine of a writer at a desk. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. H: 26 cmEstimate: € 50 / 100 -
#300Een lot van 2 melkglazen vaasjes met handbeschilderd bloemdecor.
A lot of 2 milk glass vases with hand-painted flower decor.No longer availableOnline onlyDim. 27 x Ø 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#135Matchbox Dinky CollectionTwee modelautootjes op schaal 1:43:- DY-1 1968 Jaguar E-type Mk. 1 1/2.- DY-1B 1967 Jaguar E-type Mk. 1 1/2.In originele doosjes.
Two 1:43 scale model cars: - DY-1 1968 Jaguar E-type Mk. 1 1/2. - DY-1B 1967 Jaguar E-type Mk. 1 1/2. In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#160R R CollectionEen paar houten opzetschaatsen 1900
A pair of wooden add-on skates 1900No longer availableOnline onlyDim. 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#9Een paar Chinees porseleinen kommen, versierd met bloemdecor en wapenschilden “Overijsel” / “Groningen”. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese porcelain bowls, decorated with floral decoration and coats of arms "Overijsel" / "Groningen". Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 8 x Ø21cmEstimate: € 40 / 50 -
#282Een antiek schoteltje van meerkleurig Vietnamees (?) porselein met een deocr van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt.
An antique dish of multi-coloured Vietnamese (?) porcelain with a decoration of flowers and butterflies. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#258Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.
A set of five Japanese porcelain plates with landscape decors. Some small flakes. Marked at the bottom. We add a bowl with a chicken and a turkey in the decor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 9 cmEstimate: € 35 / 45 -
#288Een mooi vormgegeven kruik van steengoed met bruin zoutglazuur en een kleiner exemplaar van ongeglazuurd steengoed. De kleinste met lichte slijtagesporen.
Une cruche en grès magnifiquement conçue avec une glaçure au sel brun et un plus petit exemple de grès non émaillé. Le plus petit avec de légers signes d'usure.No longer availableOnline onlyDim. H. 21 & 14 cmEstimate: € 50 / 70 -
#93Studio ArtisEen tinnen wijwatervat met decoratie van moeder en kind.
A pewter holy water font with decoration of mother and child.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 20 / 25 -
#257Een lot van 6 kristallen vazen met divers decor, kleur en grootte, waarvan 1 gemerkt Val Saint Lambert.
A lot of 6 crystal vases with various decor, color and size, of which 1 marked Val Saint Lambert.No longer availableOnline onlyDim. H: 10-35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#188Een vaas van witgeglazuurd aardewerk met getorste ribben. Gemonteerd als lampenvoet.
A white-glazed earthenware vase with twisted ribs. Mounted as a lamp base.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm (vaas)Estimate: € 60 / 100


