#471Twee Oost-Afrikaanse beeldjes van brons.
Two bronze figures. East Africa.No longer availableDim. h: 21 - 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#353Een langgerekte blauwe glaspasta vaas.
#618Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout, Fang, Gabon.
An ancestral figure of carved wood, Fang, Gabon.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#551KashgaiEen handgeknoopt Oosters bidkleed van wol.
#477Mia MoreauxPeriod: °1950“Zwevend op de echo’s van een still verlangen.” Gemengde techniek op doek (en kader). Met Nepalese tekst. Gesigneerd.
“Floating on the echoes of a silent longing.” Mixed media on canvas (and frame). With Nepali text. Signed.No longer availableDim. 134 x 73 cmEstimate: € 350 / 450 -
#669Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#521Een handbeschilderd Art-Deco periode porseleinen beeld van een olifant, onderaan het merkteken van Volkstedt-Rudolstadt en de datum 3-12-23.
A hand-painted Art Deco period porcelain sculpture of an elephant, marked with Volkstedt-Rudolstadt and the date 3-12-23.No longer availableDim. H 33.5 x L 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#492Rémy Cornelissen“Drie Dames.” Litho. Genummerd 2/55. Gesigneerd buiten de plaat.
"Three Ladies." Lithograph. Numbered 2/55. Signed outside the plate.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 220 / 340