Similar lots by type
-
#336Een gebeeldhouwd houten Chinese staande lamp met hanglampion, gedragen door een feniks.
Lampadaire chinois en bois sculpté avec lanterne suspendue, porté par un phénix.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 80 / 120 -
#258Goebel, Germany“Winter days”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 2072.
Winter days . Un groupe de biscuit multicolore de la gamme M.I. Hummel. Marqué en bas. Modèle 2072.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 160 / 180 -
#358Twee zittende Guan Yin’s, een geisha en een wijze van Chinees porselein.
Deux Guan Yins assis, une geisha et un sage en porcelaine chinoise.No longer availableDim. h: 26 - 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#196Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van fantasievogels en de deksels getooid met een Fo-hond.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux fantaisie bleu sur blanc et couvercles ornés d'un chien de Pho.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 260 / 280 -
#204Een tuinstoel van Chinees porselein met blauw op wit decor.
Chaise de jardin en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 260 / 280 -
#296Een lage ovale Chinese tafel, versierd met een gesculpteerd decor van krijgers onder glas. et zes krukjes.
Une table chinoise basse ovale, décorée d'un décor sculpté de guerriers sous verre. Avec six tabourets.No longer availableDim. 54 x 120 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#206Een uit drie delen opgebouwde tulpenvaas van Chinees porselein, versierd met blauw op wit floraal decor.
Un vase tulipe en porcelaine de Chine en trois parties, décoré de fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 260 / 280 -
#224Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de signes porte-bonheur sur fond floral.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 130 / 140 -
#218Een pelgrimsfles van monochroom wit Chinees porselein, versierd met een reliëfdecor van een draak.
Une bouteille de pèlerin en porcelaine chinoise blanche monochrome, décorée d'un décor en relief représentant un dragon.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 180 / 200 -
#380Een paar leeuwen met bal van meerkleurig porselein naar Engels voorbeeld.
Une paire de lions avec une boule en porcelaine multicolore d'après un exemple anglais.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 90 / 110 -
#395Een diep bord van Chinees porselein, gedecoreerd met een vis in het plat.
Une assiette creuse en porcelaine de Chine, décorée d'un poisson au centre.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#241Royal Doulton, England“Grand manner”; “Rhapsody”; “Laura”; “Lady April”; “Fleur”. Een reeks van vijf meerkleurig porseleinen beeldjes. Onderaan gemerkt.
" Grand manner ";" Rhapsody ";" Laura ";" Lady April ";" Fleur ". Une série de cinq figurines en porcelaine multicolores. Marquées en bas."No longer availableDim. h: 17 - 21 cmEstimate: € 170 / 180 -
#377Een kleine messingen Thaise tempelwachter
Un petit gardien de temple thaï en laiton.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#339Capodimonte“Het voederen van de duiven”. Een groep van meerkleurig Italiaans biscuit. Gemerkt.
Nourrir les pigeons . Groupe en biscuit italien multicolore. Marqué.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#12“Olifant”. Gouache op zijde. Rajasthan.
Éléphant . Gouache sur soie. Rajasthan.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 50 / 60 -
#400Een porseleinen frenologiebuste.
Un buste de phrénologie en porcelaine.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#223Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.
Une paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 130 / 140 -
#209Een grote plaquette van Chinees porselein met meerkleurig decor van een bloeiende pioenenstruik en vlinders. Gemerkt.
Une grande plaque en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un buisson de pivoines en fleurs et de papillons. Marquée.No longer availableDim. 105 x 93 cm (met kader)Estimate: € 420 / 480 -
#39Royal Kopenhagen“Boer met kalfjes”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Nr. 1858.
Fermier aux veaux . Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas. N ° 1858.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160 / 180 -
#231Een Guan Yin van blauw en wit porselein. Vingers linkerhand beschadigd.
Un Guan Yin de porcelaine bleue et blanche. Doigts de la main gauche endommagés.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 130 / 150 -
#328Een gebeeldhouwd houten zittend Keizersfiguur met sporen van polychromie.
Un empereur assis en bois sculpté avec des traces de polychromie.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#347Een paar borden van Imariporselein let gelobde vleugel. Japan, omstreeks 1900.
Une paire d'assiettes en porcelaine Imari à aile lobée. Japon, vers 1900.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 45 / 55 -
#233Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van figuren.
Paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor de personnages bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 120 / 130 -
#217Een grote vaas van monochroom wit Chinees porselein met handvatten in de vorm van hertenkoppen.
Un grand vase en porcelaine chinoise blanche monochrome avec des anses en forme de têtes de cerf.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 190 / 210
Other lots in this auction
-
#85Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een Columbiaanse smaragd van +- 1 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une émeraude colombienne de + - 1 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 350 / 450 -
#375Een maanvormig hoofd van meerkleurig Muranoglas.
Une tête en forme de lune en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#197Cornelius Hazart - Kerckelycke Historie vande Gheheele Wereldt. Ed. Michiel Cnobbaert, Antwerpen 1665 (Historie van Neder-landt & Historie van Enghelandt). Recente lederen band (XIXe?), bijgesneden, diverse platen en pagina’s hersteld. Illustraties o.m. door Gaspar Bouttats.
Cornelius Hazart - Kerckelycke History vande Gheheele Wereldt. Ed. Michiel Cnobbaert, Anvers 1665 (Histoire des Pays-Bas & Histoire d'Enghelandt). Reliure récente en cuir (XIXe?), Garniture, diverses planches pages restaurées. Illustrations de Gaspar Bouttats.No longer availableEstimate: € 350 / 500 -
#7VolkstedtEen vogeltje van meerkleurig Duits porselein. Onderaan gemerkt.
Un oiseau en porcelaine allemande multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#144J. Molenaer“Groot havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1979.
Superbe vue sur le port . Huile sur toile. Signée et datée 1979.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 120 / 200 -
#378Buste van een jonge vrouw. Gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Buste de jeune femme. Bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. H. 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#228Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.
Une tête en bronze stylisé en haut relief d’après une oeuvre par Modigliani.No longer availableDim. 26 x 14 cmEstimate: € 150 / 180 -
#262Een vaas op voet van kleurloos kristal, met fijn geslepen motieven.
Un vase sur une base de cristal incolore, avec des motifs finement taillés.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 65 / 80 -
#25Twee verschillende 18 karaats geel gouden ringen bezet met fantasiestenen.
Deux anneaux différents en or jaune 18 carats sertis de pierres fantaisie.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 100 / 150 -
#135Een 18 karaats wit gouden armband met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de + - 1,50 ct.No longer availableDim. 29,05 gEstimate: € 1000 / 1300 -
#333ValaurisEen designvaas van meerkleurig aardewerk. Gemerkt en gesigneerd ‘Borty’.
Un vase design en faïence multicolore. Marqué et signé Borty .No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#300Baume & MercierEen 18 karaats wit gouden verdoken dameshorloge met 18 karaats wit gouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. Met originele doos en met twee verlengstukken.
Une montre cachée pour femme en or blanc 18 carats avec bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Avec boîte d'origine et avec deux extensions.No longer availableDim. 40,85 gEstimate: € 1300 / 1500



