Similar lots by type
-
#61
Een onderdeel van een wierrookbrander in jade, onvolledig.
A component of a jade incense burner, incomplete. -
#128
Een lot van 2 houtgesneden kistjes met Chinese taferelen.
A lot of 2 wooden carved boxes with Chinese scenes. -
#232
Een cache-pot met schaal met oosterse decoraties.
A cache-pot with bowl with oriental decorations. -
#235
Een houten gesculpteerde tafellamp in de vorm van een Chinese wijze met tiffany stijl glazen kap.
A wooden sculpted table lamp in the shape of a Chinese sage with a Tiffany-style glass shade. -
#122
Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor, op houten sokkel. Vervaging aanwezig. Eind 19e eeuw.
A Chinese porcelain vase with figurative decoration, on a wooden base. Fading present. Late 19th century. -
#275
Een Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor.
A Chinese porcelain ginger jar with floral decoration. -
#94
Een lot varia brocante. Beeldjes, biscuit, tin, verzilverd, tasje, etc. Circa 33 stuks. twee artikelen zijn kapot
A lot of various bric-a-brac. Figurines, bisque, tin, silver-plated, bag, etc. Approximately 33 pieces. Two items are broken. -
#97
Een lot van zeven vergulde schapulieren een klein kristallen kruisje en drie verschillende bronzen kruisjes.
Lot de sept scapulaires dorés, une petite croix en cristal et trois croix en bronze différentes. -
#262
Een Chinees porseleinen vaasje met vlinders en floraal decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase with butterflies and floral decoration. Marked at the bottom. -
#198
“Guanyin”. Een houten gesculpteerd wandbeeld, Indonesië.
"Guanyin". A wooden carved wall sculpture, Indonesia. -
#95
Een lot van 3 handgemaakt, traditionele Wajang theaterpoppen.
A lot of 3 handmade traditional Wayang theater puppets. -
#114Capo di Monte
Een lot van 13 stuks divers porselein, biscuit en kunststof beeldjes van Capo Di Monte.
A lot of 13 pieces of various porcelain, biscuit, and plastic figurines from Capo Di Monte. -
#234Karlsbader
Een set van een ronde en een rechthoekige porseleinen schaal met vergulde decoraties, Karlsbader gemerkt.
A set of a round and a rectangular porcelain bowl with gilded decorations, marked Karlsbader. -
#215Maastricht.
Een antieke cache-pot op losse voet, P. Regout & Co - Maastricht.
An antique cache-pot on a separate base, P. Regout & Co - Maastricht. -
#261
Een lot van 3 sierborden in porselein gemerkt Copenhagen.
A lot of 3 decorative plates in porcelain marked Copenhagen. -
#79
Een lot vintage kinderservies bestaande uit 2 warmhoudbordjes, 4 bordjes en een tas. Arzberg, Limoges en Benraad.
A lot of vintage children's tableware consisting of 2 warming plates, 4 plates, and a cup. Arzberg, Limoges, and Benraad. -
#222
Een lot van 5 oud porseleinen beeldjes waarvan de 2 middenformaatjes gebroken/gelijmd.
A lot of 5 old porcelain figurines, with the 2 medium-sized ones broken and glued. -
#80
Een lot van 6 Koreaans aardewerken theekopjes.
A lot of 6 Korean earthenware tea cups. -
#264Imari
Een lot van een Imari porseleinen kom en sierbord.
A lot of an Imari porcelain bowl and decorative plate. -
#75
“Guan Yin”. Een Ivorine beeld.
"Guan Yin." An ivory statue. -
#209Capo di Monte
“Zwerver met hond”, een gepolychromeerd porseleinen beeld gemerkt met de gekroonde N van Capo Di Monte.
"Tramp with dog", a polychrome porcelain statue marked with the crowned N of Capo Di Monte. -
#207Rosenthal
Een porseleinen beeldje van een eendje. Onderaan gemerkt.
A porcelain figurine of a duckling. Marked at the bottom. -
#202
Een paar Chinees porseleinen vaasjes met vogel en floraal decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese porcelain vases with bird and floral decoration. Marked at the bottom. -
#231
Een koffie-en theeset, bestaande uit een koffiekan gemerkt Hutschenreuter, een theekan gemerkt Regout & Co., een melkkannetje en een suikerpot
A coffee and tea set, consisting of a coffee pot marked Hutschenreuter, a teapot marked Regout & Co., a creamer, and a sugar bowl.
Other lots in this auction
-
#125
Een paar grote glazen stolpen.
A pair of large glass bell jars. -
#267
Een vintage verzilverde koffie-en theeset met melkkan en suikerpot, met houten heft. Onderaan gemerkt.
A vintage silver-plated coffee and tea set with creamer and sugar bowl, with wooden handle. Marked on the bottom. -
#160
Een lot koper, bestaande uit kerkkandelaar, keteltje op 3 poten en 2 kandelaars.
A lot of copper items, consisting of a church candlestick, a small kettle on 3 legs, and 2 candlesticks. -
#126
Een set gesculpteerde ebbenhouten boeksteunen, Afrikaans werk.
A set of carved ebony bookends, African craftsmanship. -
#129
Een lot van 2 vintage meettoestellen uit het naaiatelier bestaande uit een ‘Pin-It Skirt Marker’ en een meetstok.
A lot of 2 vintage sewing tools including a 'Pin-It Skirt Marker' and a measuring stick from the sewing studio. -
#24Paul Bocuse
Een glazen wijn decanteer karaf en koeler.
A glass wine decanter and cooler. -
#57
Een lot van twee zwart-wit portretfoto's, bevat in rechthoekige, frames met gouden verfraaiing. 19de eeuw.
A pair of black and white portrait photographs, housed in rectangular frames with gold embellishments. 19th century. -
#174
“Bloemstilleven met Chinees beeldje”. Een schilderij olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life with Chinese figurine." An oil painting on canvas. Signed at the bottom. -
#6
Een lot varia brocante glas en aardewerk.
A lot of miscellaneous antique glass and pottery. -
#148Sawyer’s Viewmaster, Oregon
Een lot Viewmaster bestaande uit bakelieten kijkers van Sawyer met hun originele doos en een lot reels waaronder de maanlanding en van de wereldtentoonstelling van 1958.
A lot of Viewmasters consisting of Bakelite viewers by Sawyer with their original box, along with a lot of reels including the moon landing and the 1958 World Expo. -
#276
Een Chinees porseleinen vaasje met familiaal decor. Diverse breuken met herstelling.
A Chinese porcelain small vase with family decoration. Various breaks with restoration. -
#131
Een vintage Italiaanse Chiavari stoel, het onderstel is met 2 metalen latten verstevigd.
A vintage Italian Chiavari chair, the base is reinforced with 2 metal slats.