Other lots in this auction
-
#238Drie kandelaars van verzilverd metaal van verschillende hoogtes.
Trois bougeoirs en métal argenté de différentes hauteurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 40, 46 & 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#30St. Ghislaine BelgiqueEen polychrome porseleinen cachepot met art nouveau bloemdecor. Gemerkt onderaan. Met barstje aan de bovenrand.
A polychrome porcelain cachepot with Art Nouveau floral decoration. Marked on the bottom. With a small crack on the upper rim.No longer availableOnline onlyDim. h 21, Ø 23,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#146Een coupe van Karlsbader porselein, drie polychroom gedecoreerde eierdopjes en een glazen pint met deksel van porselein en tin, versierd met paardenkop.
A Karlsbad porcelain coupe, three polychrome decorated egg cups, and a glass pint with a porcelain and tin lid, decorated with a horse's head.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#53Een marmeren art-deco schouwgarnituur, kruisbeeld met 2 bijhorende ornamenten.
A marble art-deco fireplace set, crucifix with 2 accompanying ornaments.No longer availableOnline onlyDim. 31.5 x 45 x 15 cmEstimate: € 15 / 25 -
#92Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
A bronze candlestick, Ashanti genre. Senegal.No longer availableOnline onlyDim. H. 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#210Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
A lot of luxury perfume samples from various brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, and others.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#114National Panasonic“Panapet”. Een vintage design radio. Onderaan gemerkt.
"Panapet". A vintage design radio. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 11cmEstimate: € 40 / 60 -
#57Capo di MonteEen set van 2 kunststof beelden voorstellend een jongen en een meisje. G. Armani, Capo Di Monte.
A set of 2 plastic sculptures depicting a boy and a girl. G. Armani, Capo Di Monte.No longer availableOnline onlyDim. h 37 cmEstimate: € 15 / 25 -
#8Val Saint LambertEen kristallen vaas, Val Saint Lambert, kleurloos en roze in de massa, draagt een monogram en een kroon, meerdere kleine schilferschades.
A crystal vase, Val Saint Lambert, colorless and pink in the mass, bears a monogram and a crown, multiple small chips.No longer availableOnline onlyDim. h 16.5 x Ø 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#250Een porseleinen dekselmandje met jongen en meisje op het deksel. Beschadiging aan de bloem vooraan.
A porcelain lidded basket with boy and girl on the lid. Damage to the flower in the front.No longer availableOnline onlyDim. H: 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#29Een bronzen plaquette van een bebaarde man, niet gesigneerd.
A bronze plaque of a bearded man, unsigned.No longer availableOnline onlyDim. Ø 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#189Robert SonnemanEen design bureaulamp uit de jaren 80, Robert Sonneman voor SMC Boxford Holland.
Design bureau lamp form the eighties. Robert Sonneman for SMC Boxford Holland.No longer availableOnline onlyDim. h 38 x Ø 33 cmEstimate: € 30 / 50

