#59Een paar geslepen kristallen karaffen.
#122Een biscuit jardinière met gesculpteerd 2 figuren en paard en koets.
#165Een serie van zes glazen versierd met koudgeschilderde decors. Engeland, einde XIXde eeuw.
#241Houten klokje.
#259Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .
#89Een lot antiek aardewerken tegels.
#8Val Saint LambertEen kristallen vaas, Val Saint Lambert, kleurloos en roze in de massa, draagt een monogram en een kroon, meerdere kleine schilferschades.
#61Een gekleurd Boheems kristallen karaf.
#177Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
#224Een metalen tafellamp.
A porcelain figurine of a young lady with a bird. Capo Di Monte.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 10 / 15