#64Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
#197Een vergrote fotoaffiche van Charles Trenet. Achteraan gedateerd 1971. Slijtage.
#157Drie beeldjes van Saksisch porselein. Eén gemerkt van Volkstedt. Omstreeks 1900.
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
#147Een Venetiaans glazen luchter met 5 armen.
#134Een grote kleurloos kristallen coupe, Boheems.
#132Een set van twee 19e eeuwse rood koperen kandelaars.
#31Een lot van 3 oude smeedijzeren fotokaders.
#100Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
#59Een paar geslepen kristallen karaffen.
#158Een verzilverd metalen kandelaar met twee lichtarmen.
A silver-plated metal candlestick with two light arms.No longer availableOnline onlyDim. H. 23,5 cmEstimate: € 35 / 40