#7Een vintage aardewerken Gouda vaas met schaatster in het reliëf. Onderaan gemerkt en genummerd.
#165Een serie van zes glazen versierd met koudgeschilderde decors. Engeland, einde XIXde eeuw.
#220Ernst Karstens KeramikPeriod: 1960 - 1970Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.
#177Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
#59Een paar geslepen kristallen karaffen.
#178May ClaerhoutEen aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.
#142Een houtskoolstrijkijzer van messing met handvat van hout en smeedijzer. XIXde eeuw.
#257Twee parfumflesjes van Gauthier.
Two perfume bottles by Gauthier.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60