#255Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.
#105Val Saint-LambertEen vintage design kristallen vaasje, onderaan gemerkt.
#29Een bronzen plaquette van een bebaarde man, niet gesigneerd.
#182Een zwart olielampje van steengoed en een roze metalen mand.
#241Houten klokje.
#158Een verzilverd metalen kandelaar met twee lichtarmen.
#190Een pijp met een pijpaarden “Jacob” kop van een man met tulband en lange baard. Gemerkt. Met berkenhouden steel.
#66Een lot van 4 Afrikaanse houten beeldjes.
#238Drie kandelaars van verzilverd metaal van verschillende hoogtes.
Trois bougeoirs en métal argenté de différentes hauteurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 40, 46 & 52 cmEstimate: € 60 / 80