#226Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
#93Een biscuit beeldje met de melkboerin en haar hondenkar. Kleine letsels. Niet gemerkt.
#12Een set van 2 Afrikaanse hoofden in houtsnijwerk met koperen versiering.
#38Een lot van 4 kruisbeelden.
#32Een Kukhuri mes, made in India.
#4Een gietijzeren beeldje van een Moorse jongen.
#270Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.
#136Een een hout gesculpteerde staande lamp met gedraaide arm en grote kap.
A sculpted wooden standing lamp with turned arm and shade.No longer availableOnline onlyDim. 155cmEstimate: € 40 / 60