Similar lots by type
-
#376
Een eikenhouten barmeubel met een lade onder het klapblad en met gesculpteerde panelen.
Un meuble bar en chêne à un tiroir sous la tablette rabattable et panneaux sculptés.No longer availableDim. b: 87 cmEstimate: € 60/80 -
#554
Een reeks van drie verschillende Chinese ceremoniële plaquettes van steen.
Une série de trois plaquettes de cérémonie chinoises en pierre de cérémonie.No longer availableDim. h: 12, 16 & 20 cmEstimate: € 100/150 -
#606
Een klein Chinees ladenkastje met meerkleurige bloemendecors.
Une petite armoire à tiroirs chinois, décor de fleurs polychrome.No longer availableDim. 55 x 56 x 34 cmEstimate: € 40/50 -
#895
Drie Chinese waterkommetjes, waarbij twee van aardewerk, respectievelijk groen en blauw geglazuurd en één van porselein met een bloemendecor.
Trois petits bols à eau chinois, dont deux en faïence glaçure verte et bleue et un bol en porcelaine, décor fleuri.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 40/50 -
#702
Een grote en een kleine balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor.
Un grand et petit vase balustre en porcelaine chinoise, décor famille-rose.No longer availableDim. h: 63 & 31 cmEstimate: € 80/120 -
#436
Drie armstoelen van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, waarbij één licht afwijkend model.
Trois fauteuils en noyer sculpté style Louis XV, une modèle légèrement différent.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#641
Een snuffbottle van Chinese lak met een drakendecor. Gesigneerd.
Un flacon laque de Chine, décor de dragons. Signé.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 60/100 -
#657
Een Chinese wandplaquette van blauw en wit porselein met een voorstelling van een Guanyin in reliëf. In houten lijst.
Une plaquette murale chinoise en porcelaine bleue et blanche, représentation de Guan Yin en relief. Encadrement en bois.No longer availableDim. 90 x 45 cmEstimate: € 220/260 -
#636
Een commode met drie laden, versierd met Boullemarquetterie en verguld beslag en met een marmeren blad. Schade onderaan.
Une commode à trois tiroirs, décoration de marqueterie Boulle, montures dorées et une tablette en marbre.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 200/240 -
#663
Een oude lederen hutkoffer.
Une ancienne malle de voyage en cuir.No longer availableDim. l: 112 cm, h 57 cmEstimate: € 100/120 -
#158
Een paar zilveren kandelaars. Gemerkt.
Une paire de candélabres en argent. Portent une marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/200 -
#396
Drie gigognetafeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
Trois petites tables cygogne, style Louis XVI.No longer availableDim. 61 x 40 cmEstimate: € 60 -
#661
Een kalebasvaasje van olijfgroen porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt.
Petite gourde en porcelaine vert olive. Travail chinois. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 150/180 -
#595
Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
Cinq assiettes récentes en porcelaine chinoise.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 25/45 -
#651
Een klein Chinees kraagvaasje van olijfgroen porselein. Onderaan gemerkt.
Un petit vase à col chinois en porcelaine olive verte. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 120/160 -
#386
Een ronde koperen tafel op zes poten en met een rood marmeren blad.
Une table en cuivre à six pieds et tablette en marbre rouge.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 120/200 -
#653
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/300 -
#726
Twee pijpen van meerkleurig Chinees porselein met koperen monturen, versierd met een decor van bloemen en vogels.
Deux pipes en porcelaine de Chine polychrome, montures en cuivre, décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 15 en 7 cmEstimate: € 80/120 -
#665
Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140/180 -
#670
Een paar mahoniehouten crapaudzeteltjes tijdperk Victoria.
Une paire de fauteuils crapaud acajou époque Victoria.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 80/100 -
#656
Een lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met vergulde motieven. Het blad versierd met bloemen en vogels in pietra dura. Met zes stoeltjes.
Une table basse chinoise en bois laqué noir et motifs dorés. La tablette décorée de fleurs et oiseaux en pierre dure. Avec six tabourets.No longer availableDim. 127 x 76 cmEstimate: € 100/160 -
#716G-Plan
Een driedelig design ‘Nest of tables’.
Un ensemble de trois petites tables design ‘Nest of tables’.No longer availableDim. 52 x 43; 47 x 38 & 42 x 35 cmEstimate: € 140/160 -
#643
Een lot van drie bronzen snuffbottles, waarbij één in de vorm van een vaasje, het dopje versierd met bloemen, één druppelvormig met opengewerkte dop en met sporen van rode lak en een derde in de vorm van een paard. Indisch werk, omstreeks 1900.
Un lot de trois flacons en bronze, dont un en forme de vase avec capuchon au décor de fleurs, un en forme de goutte avec capuchon ajouré et restes de laque rouge et le troisième en forme de cheval. Travail indien, +- 1900.No longer availableEstimate: € 130/150 -
#426
Een klein houten ladenkastje in Regencestijl met twee laden. Linker achterpoot beschadigd.
Une petite armoire à tiroirs à deux tiroirs, style Régence. Pied gauche arrière endommagé.No longer availableDim. 68 x 54 x 33 cmEstimate: € 20/25
Other lots in this auction
-
#381The Franklin Mint
“Coin sets of all nations”. Een lot van 58 sets met telkens tussen de vijf en de zeven muntstukken van verschillende landen in drie verzamelaars. Medio Jaren ‘80.
”Coin sets of all nations”. Un lot de 58 sets de cinq à sept pièces de différents pays dans trois collecteurs. Mi années ‘80.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#313De Fuiseaux, Baudour
Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#187
Een paar balustervazen van polychroom Delfts aardewerk met een decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt. We voegen er een Delftse kalebasvaas aan toe.
Deux vases balustres en faïence polychrome de Delft, décoration d’oiseaux et fleurs. Marque sous la base. Nous ajoutons une gourde de Delft.No longer availableDim. h: 64 & 50 cmEstimate: € 300/400 -
#896
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine noué main.No longer availableDim. 211 x 134 cmEstimate: € 50/60 -
#252Jef Verhoeven
“Schapen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. In oude vergulde lijst.
”Moutons et étable”. Huile sur toile. Signée. Encadrement doré ancien.No longer availableDim. 96 x 78 cmEstimate: € 650/750 -
#137Royal Doulton, England
Een aardewerken vaas met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence, décor de fleurs polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 140/160 -
#857
Bekertje op voet. Chinees werk. Deels geglazuurd, deels gegraveerd. Onderaan gemerkt.
Gobelet sur pied. Travail chinois. partriellement glaçuré, partiellement gravé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 30/40 -
#180
Een 14 karaats wit en geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Un bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 24,38 gEstimate: € 1400/1600 -
#159Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Keukeninterieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Intérieur d’église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 180/240 -
#829Christian Straetling
“Flight”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Vol”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 50/80 -
#128
Een marmeren schouwpendule, gemerkt Klein de Bruille. Met een werk van Barrard & Vignon te Parijs.
Une pendule de cheminée en marbre, marque Klein de Bruille. travail par Barrard & Vignon à Paris.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 35/45 -
#400
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct.
Une bague en or blanc et jaune sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 6,20 gEstimate: € 500/600