Similar lots by type
-
#597Een eikenhouten eettafel met gecanneleerde poten en acht bijpassende stoelen.
Une table en chêne et pieds cannelés et huit chaises assorties.No longer availableDim. 134 x 96 cmEstimate: € 120 / 200 -
#608Een verlengbare eikenhouten tafel op twee balustervormige poten.
Une table en chêne à allonges sur deux pieds balustres.No longer availableDim. 164 x 95 cmEstimate: € 100 / 120 -
#799Een houten kuipstoeltje.
Une chaise baquet en bois.No longer availableDim. H. 85 cmEstimate: € 35 / 45 -
#794Een gefineerde Engelse tweedeursvitrine met twee laden onderaan. Enkele losse onderdelen. XIXe eeuw.
Une vitrine anglaise à deux portes en bois de placage à deux tiroirs en dessous. XIXième siècle. Quelques pièces détachées.No longer availableDim. 193 x 132 x 98 cmEstimate: € 120 / 200 -
#398Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis Philippestijl.
Une série de six chaises en acajou, style Louis Philippe.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#806Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine polychrome à décor du Cour Impérial en cartouches.No longer availableDim. h: 119 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#787Een paar fauteuils van gebeeldhouwd hout in Lodewijk-XV-stijl.
Une paire de fauteuils en bois sculpté, style Louis XV.No longer availableDim. H. 87 cmEstimate: € 80 / 120 -
#797Een gietijzeren tafelpoot.
Un pied de table en fonte.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 30 / 40 -
#469Vier vrouwenbustes en een mannenbuste van gesculpteerd Afrikaans ivoor. We voegen er een Chinees ivoren handvat aan toe.
Quatre bustes de femmes et un buste d’homme en ivoire sculpté. Travail africain. Nous ajoutons une manche en ivoire chinois.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#221Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Henri II-stijl met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté, style Henri II. Le dessous comprends deux portes en deux tiroirs, le dessus à deux portes vitrées.No longer availableDim. h: 213 cmEstimate: € 200 / 240 -
#402Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met zes gecanneleerde poten. Verlengbaar met vijf bladen tot 350 cm. Met zes bijpassende stoelen en een armstoel.
Une table ovale en bois de placage acajou et six pieds cannelés. Allongeable à 350 cm avec cinq allonges.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#626Een commode van mahoniehoutfineer in Louis Philippestijl met vier laden en een zwart marmeren blad.
Une commode en bois de placage acajou, style Louis Philippe, à quatre tiroirs et une tablette en marbre noir.No longer availableDim. 94 x 125 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#606Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
Un meuble à deux corps à deux portes panneaux.No longer availableDim. 222 x 104 x 60 cmEstimate: € 100 / 160 -
#394Een pianobankje voor quatre-mains met getortste stijlen en met gecanneerde zit.
Un banc de piano quatre-mains aux montants torsadés et assise cannée.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#404Een eikenhouten tafel in renaissancestijl met leeuwenpoten en met zes bijpassende stoelen.
Une table en chêne, style Renaissance, les pieds en griffes de lion et six chaises assorties.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#601Een eikenhouten buffetkast in renaissancestijl, onderaan met twee gesculpteerde paneeldeuren, versierd met een hond en een vos. Het opzet met twee glas-in-lood-deuren, versierd met heraldische leeuwen. Het opzet gedragen door twee liggende leeuwen.
Un buffet en chêne, style Renaissance. Le dessous à deux portes sculptées et décorées d’un chien et d’un renard. Le dessus à deux portes vitrines de verre et plomb, décoration de lions héraldiques. Le dessus porté par deux lions couchés.No longer availableDim. h: 230 x 140 x 57 cmEstimate: € 200 / 240 -
#176Een eikenhouten kussenkast met vier deuren, versierd met ingelegde vlakken. Basis XVIIIe eeuw.
Armoire dite kussenkast en chêne ouvrant à quatre portes aux incrustations en bois noirci. Base d’’origine XVIIIe siècle.No longer availableDim. 169 x 154 x 63 cmEstimate: € 300 / 500 -
#596Een buffet met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan een opzet in twee niveaus met gebeeldhouwde versieringen.
Un buffet à deux corps, style Louis Philippe. La partie du bas à deux portes et deux tiroirs, la partie du haut en deux niveaux et décorations sculptées.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 200 / 260 -
#792Een houten schildersezel in Lodewijk XV-stijl.
Un chevalet en bois, style Louis XV.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 200 / 240 -
#616Een eikenhouten commode met drie laden.
Une commode en chêne à trois tiroirs.No longer availableDim. 85 x 130 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#399Een verlengbare mahoniehouten tafel met zes bijpassende stoelen in Louis-Philippestijl. Met drie verlengbladen. Eén stoel te restaureren.
Une table à allonges en acajou avec six chaises assorties, style Louis Philippe. Trois allonges. Une chaise à besoin de réparations.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#598Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
Une garde-robe en chêne à deux portes avec moulures. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 100 / 160 -
#798Twee gesculpteerde stoelen en een armstoel in Louis-Philippestijl.
Deux chaises sculptées et un fauteuil style Louis Philippe.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 40 / 50 -
#780Een sober bijzettafeltje met een lade in de gordel.
Une petite table à tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 85 x 49 cmEstimate: € 30 / 35
Other lots in this auction
-
#354Een achthoekig roterend dienblad, versierd met een fruitmand en bloemen in marquetterie en onder een glazen blad.
Un plateau de service tournant, décoration de fleurs et panier à fruits en marqueterie, sous verre.No longer availableDim. ø: 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#365Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct. avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 8,85 gEstimate: € 300 / 400 -
#655Een ceremoniële houten staf, versierd met gesculpteerde hoofden. Afrikaans werk.
Un bâton de cérémonie en bois, décoration de têtes sculptées.No longer availableDim. h: 99 cmEstimate: € 100 / 120 -
#149Moeder Gods Kazanskaia. Russische icoon in tempera op hout. XIXde eeuw.
Une icône russe, tempéra sur bois. Mère de Dieu Kazanskaia.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#175Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une chaîne en or jaune et pendentif 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 14,64 gEstimate: € 450 / 550 -
#282P. Kielsing“Bijbels tafereel”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 1864.
”Scène biblique”. Une étude au crayon sur papier. Signé et daté 1864.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#169Henri LogelainPeriod: 1889-1968“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur la ville”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26,5 x 35,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#460Een vleugelstoel van witgepatineerd hout in regencestijl, bekleed met naaldwerk.
Une chaise à oeillères en bois patiné blanc, style Régence, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 80 / 120 -
#537Een paard en een geisha van meerkleurig terracotta. Chinees werk naar voorbeeld van de T’angdynastie.
Un cheval et une geisha et terre cuite polychrome. Travail chinois d’après la Dynastie T’ang.No longer availableDim. h: 42 & 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#686Een open boekenkast van eikenhout.
Une bibliothèque ouverte en chêne.No longer availableDim. 125 x 123 x 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#344Een lot boeken, bestaande uit negen chromo-albums, twee delen met gebundelde uitgaves van de Zondagsvriend en een album met oude postkaarten.
Un lot de livres comprenant neuf albums de chromos, deux volumes du “Zondagsvriend” en reliures et un album de cartes postales anciennes.No longer availableEstimate: € 90 / 100 -
#315Palais Swiss MadeEen dameshorloge met 18 karaats geel gouden kast en met zwart lederen polsband.
Une montre pour dame en or jaune 18 ct . et bracelet en cuir noir.No longer availableEstimate: € 250 / 350

