Similar lots by type
-
#696Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 380 x 260 cmEstimate: € 200 / 240 -
#603
Een paar fluitspelers van rood- en goudgepatineerd hout met gekleurde glazen versieringen. Birmaans werk.
Une paire de joueurs de flûte en bois à patine rouge et dorée, décorations en verre de couleurs. Travail de Birmanie.No longer availableDim. 71 x 50 x 53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#716Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine nouée main.No longer availableDim. 288 x 183 cmEstimate: € 50 / 80 -
#826
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 213 x 135 cmEstimate: € 50 / 80 -
#736Sarouk
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 250 x 243 cmEstimate: € 200 / 300 -
#667
Een Chinese vaas en gemberpot met blauwe versieringen. Op de vaas twee pauwen in een tuin en op de gemberpot florale motieven. Kleine barst in de basis
Un vase chinois et un pot à gingembre, décorations bleues. Sur le vase décor de deux paons et sur le pot à gingembre des motifs de fleurs. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 58,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#699Kunis Shika
Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden. Beide gesigneerd.
Deux gravures sur bois japonaises en couleurs. Signées.No longer availableDim. 36 x 24 & 35 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#530
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 327 x 94 cmEstimate: € 60 / 100 -
#875
“Geisha met kind” & “Pioenroos”. Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden. Beide gesigneerd, waarbij de eerste van Otamaro.
”Geisha et enfant” & “Rose pivoine”. Deux anciennes gravures sur bois japonaises. Signées, la première par Otamaro.No longer availableDim. 35 x 23 & 38 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#700Indo-Mahai
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 186 x 121 cmEstimate: € 200 / 250 -
#866
Een klein handgeknoopt wollen lopertje.
Un petit couloir en laine nouée main.No longer availableDim. 145 x 61 cmEstimate: € 25 / 35 -
#686
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 353 x 260 cmEstimate: € 200 / 240 -
#876Mori
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 138 x 78 cmEstimate: € 20 / 30 -
#882
“Waterval”. Een XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Niet gesigneerd.
”Cascade”. Une gravure sur bois ancienne japonais. Pas de signature.No longer availableDim. 14 x 21,7 cmEstimate: € 80 / 120 -
#643
Een paar vazen van Cantonporselein met een scènes aan het hof in een cartouche op een achtergrond van bloemen en vlinders. Met houten sokkels.
Une paire de vases en porcelaine Canton, scènes de la cour en cartouche sur fond de fleurs et de papillons. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#520
Een handgeknoopt Perzisch karpet met een decor van dieren en bloemen.
Une carpette persane nouée main à décor d’animaux et de fleurs.No longer availableDim. 150 x 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#790
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 194 x 140 cmEstimate: € 40 / 60 -
#615
Een Chinees hardhouten salontafel.
Une table de salon en bois dur.No longer availableDim. 140 x 69 cmEstimate: € 180 / 240 -
#729
Een Japans theeservies van Kutani-porselein, bestaande uit een theepot en tien kopjes. in originele doos.
Un service à thé japonais en porcelaine Kutani.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#706
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 310 x 220 cmEstimate: € 180 / 220 -
#726Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 340 x 243 cmEstimate: € 200 / 240 -
#872
“Wild zwijn in besneeuwd bos”. Een laat XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Gesigneerd.
”Sanglier dans le bois enneigé”. Une gravure sur bois japonaise, fin XIXème siècle. Signée.No longer availableDim. 23,5 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#617
Een Thais krijgersbeeld van zwart- en goudgepatineerd hout, versierd met gelen kraaltjes. Voet gebroken.
Une statue de guerrier Thaï en bois à patine noir et doré, décoration de perles jaunes. Restauration au pied.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#86
Een gobelin van omstreeks 1700. Slijtage.
Un gobelin. Usures. +- 1700.No longer availableDim. 274 x 146 cmEstimate: € 500 / 800
Other lots in this auction
-
#94Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Portret van een dame”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Portrait de dame”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#424
Een Biedermeier toiletspiegel met lijst van wortelnootfineer.
Un miroir de toilette Biermeier avec encadrement en bois de placage de ronce.No longer availableDim. 52 x 36 cmEstimate: € 80 / 100 -
#346
Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.
Une série de quatre chaises à patine blanche, style Régence. A rafraîchir.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#467
Een gems van gesneden hout. Zwarte woud.
Un chamois en bois sculpté. Foret Noir.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#28
Een oude theaterkijker van messing en parelmoer.
Une ancienne paire de lunettes de théâtre en laiton et nacre.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#2
“Damesportret met kanten kraag”. Olieverf op doek. Belgische School, XIXde eeuw. Letsels aan doek en lijst.
”Portrait de dame, col en dentelle”. Huile sur toile. Ecole belge. XIXème siècle. Dégâts à la toile et au cadre.No longer availableDim. 72 x 58 cmEstimate: € 20 / 30 -
#595
Een houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois.No longer availableDim. 90 x 150 cmEstimate: € 120 / 200 -
#446
Een kleine gefineerde commode met drie laden en een rood marmeren blad.
Une petite commode en bois de placage à trois tiroirs et une tablette en marbre rouge.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 50 / 80 -
#102Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Dok te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Dock à Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#611
Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Un Guan Yin assis en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit du blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 260 / 280 -
#740
Een kaarsenluchtertje met paars windglas. Omstreeks 1900.
Un lustre à bougies, verre mauve. +- 1900.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#632
Een messingen klokstel in Napoleon III- stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars. Beschadiging.
Une garniture de cheminée en style Napoléon III, comprenant une pendule et deux candélabres à quatre bras. Dégâts.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200 / 240