#819Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
#706Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
#566Een Chinees wollen tapijt met een bloemendecor.
#616Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#807Mori BokharaEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#576Een Chinees wollen tapijt met een decor van draken. Te reinigen.
#820Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#516Een antieke Chinese wollen tapijt. Te reinigen.
#696BidjarEen handgeknoopt Iraans wollen tapijt.
#686Een Nepalees wollen tapijt.
Un tapis en laine népalais.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#556Een antieke Europees wollen tapijt.
#546Een antiek Chinees wollen tapijt. Slijtage.
#818MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#536Een antiek Chinees wollen tapijt. Slijtage.
#526Een antiek geweven tapijt in de geest van Aubusson.
Un tapis ancien tissé dans l'esprit d'Aubusson.No longer availableDim. 300 x 210 cmEstimate: € 200 / 300
#704Twee grafische werken. M. De Goeye. “Na de mis”. Droge naald. Gesigneerd (24 x 25 cm). En Charles Léandre “Armoede”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1909 (30 x 20 cm).
Deux oeuvres graphiques. M. De Goeye. “Après la messe” . Pointe sèche. Signé (24 x 25 cm). Et Charles Léandre “Pauvreté “. Crayon sur papier. Signé et daté 1909 (30 x 20 cm).No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#729Opsomer“Kaaizicht in de binnenstad.” Ets op papier. Genummerd: 93/100. Gesigneerd buiten de plaat.
Vue quai au centre ville. Gravure sur papier. Numérotée: 93/100. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 41 cmEstimate: € 20 / 30 -
#519Frans Warringa“Abstracte composities”. Olieverf op doek. De ene gesigneerd en gedateerd 1986 (81 x 101 cm). De andere gesigneerd en gedateerd 1985 (75 x 100 cm).
#319Jean PonsPeriod: 1913 - 2005“Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd 57/99 en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.
#651Een koperen klaroen van de Pakistaanse Special Forces Group.
#48Een lot houten voorwerpen, bestaande uit twee hoedenstaanders, drie gedraaide siervazen op voet, twee tijltjes en een spoel(?).
#103“Vrouwelijk naakt”. Een plaasteren studie.
#648Bronzen beeld naar Rocard.
#32Een reeks van vijf losse lithografieën uit de reeks ‘Belgique Industrielle’, met XIXe eeuwse zichten op bekende industriële bedrijven. Ed. Simonau & Toovey.
Femme avec un pot sur un chameau . Une sculpture en bronze patiné et albâtre sculpté. Des manquants et des restaurations sur l'albâtre. Base en marbre vert cassé.No longer availableDim. h: 50 cm (zonder sokkel)Estimate: € 150 / 250