Similar lots by type
-
#769Lilihan
Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 320 x 200 cmEstimate: € 80 / 120 -
#206Goum
Perzisch wollen tapijt met een gestileerd tuinmotief. Handgeknoopt.
Tapis peran en laine au décor d’un jardin stylisé. Noué main.No longer availableDim. 360 x 275 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#516
Een Oosters zijden tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableDim. 180 x 122 cmEstimate: € 200 / 240 -
#96
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 215 x 133 cmEstimate: € 80 / 120 -
#143
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 204 x 105 cmEstimate: € 20 / 40 -
#223
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 192 x 128 cmEstimate: € 40 / 60 -
#78
Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 225 x 100 cmEstimate: € 80 / 100 -
#176
Een Oosters zijden tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#165
Een art deco hangertje en ketting van platina bezet met een solitaire van ± 0,25 ct. en kleine diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Pendentif art déco et chaîne en platine serti d’un solitaire de ± 0,25 ct et de petits diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 600 / 800 -
#482
“Zittend naakt”. Olieverf op doek.
“Nu assis”. Huile sur toile.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 150 / 200 -
#360
Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 53,80 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#607
Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil.
Défense sculpté en forme de crocodile. Travail africain.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 150 / 180 -
#431
Een paar schemerlampen, gemonteerd op twee witte porseleinen vazen met polychroom bloemendecor.
Paire de lampadaires montés sur des vases en porcelaine blanche à décor polychrome de fleurs.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#572René Guiette
“Zencompositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 18/07/61.
“Composition Zen”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 18/7/61.No longer availableDim. 19 x 12 cmEstimate: € 160 / 200 -
#185
Een art deco hangertje en ketting van platina bezet met een solitaire van ± 0,25 ct. en kleine diamantjes met een gezamenlijk gewicht van 0,25 ct.
Petit pendentif art déco et sa chaîne en platine serti d’un solitaire de ± 0,25 ct et de petits diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 700 / 900 -
#730
Een lot zilver en verzilverd metaal: een zakhorloge met cylinderwerk met een zilveren kast en een wit geëmailleerde wijzerplaat, achteraan geguillocheerd en met een galoperend paard, met châtelaine en sleutel; een exotische verzilverd metalen halsketting, een hanger met St-Joris, een verzilverde ketting met een zilveren vijffrankstuk, Leopold II, 1873; een penning “Zoersel 1981”.
Lot d’argent et de métal argenté: une montre de poche en argent au cylindre , cadran émaillé blanc, le dos guilloché et décoré d’un cheval en galop, avec châtelaine et clé; un collier exotique en métal argenté, un pendentif au St-Georges, une chêne argenté et son pendentif à la pièce de 5 francs, Léopold II, 1873; une médaille “Zoersel 1981”.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#142L. S. Deroo
“Stilleven met fruit, bloemen en brood”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits, fleurs et pain”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 150 / 200 -
#91
Een wandklok van gedreven geel koper in barokke stijl met geëmailleerde romeinse cijfers.
Pendule murale en cuivre repoussé de style baroque. Cadran émaillé aux chiffres romains.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#723
Een paar Chinese dekselpotten van blauw en wit porselein.
Paire de pots couverts en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. H 51 cmEstimate: € 180 / 220 -
#2Warmink
Een kleine staande klok.
Petite horloge de vestibule.No longer availableDim. H 183 cmEstimate: € 80 / 120