Similar lots by type
-
#700Cassina, Italia
Twee fauteuils van verchroomd metaal en leder, LC2, naar ontwerp van Le Corbusier.
Deux fauteuils en métal chromé et cuir, LC2, dessinés par Le Corbusier.No longer availableDim. 70 x 70 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#795
Een vitrinekast met twee glijdende deuren.
Vitrine à deux portes glissantes en verre.No longer availableDim. 147 x 75 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#784
Een schildersezel in Lodewijk XV-stijl van goudgepatineerd hout.
Chevalet de style Louis XV en bois patiné or.No longer availableDim. h: 193 cmEstimate: € 120/200 -
#809
Een antieke notenhouten koffer op sledepoten.
Coffre en noyer ancien sur pieds patins.No longer availableDim. 33 x 40 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#756
Twee verschillende bijzetstoelen van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Deux chaises d'appoint en bois patiné blanc style Louis XV différentes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#806
Een bijzettafel van gefineerd hout met twee neerklapbare zijvlakken, versierd met ingelegde biezen. Twee laden in de gordel. Vroeg XIXe eeuw.
Table d’appoint en bois de placage avec deux abattants, décorée d’incrustations. Deux tiroirs en ceinture. Début XIXe siècle.No longer availableDim. b: 85 + 48 cmEstimate: € 100/120 -
#798
Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.
Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 300/350 -
#776
Een paar kleine notenhouten stoeltjes met gebogen rug en versierd met zwanenkoppen. Tijdperk Empire. Eén met gebarsten rugpaneeltje.
Paire de petites chaises en noyer à dossier incurvé et décorées de têtes de cygne. Epoque Empire. Une à dossier fissuré.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100/120 -
#716
Een kwartrond bibliotheektrapje met vier gevacheteerde treden.
Un escalier de bibliothèque quart-rond avec quatre marches doublées.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 50/80 -
#796
Een rond bijzettafeltje op centrale poot.
Une table d'appoint ronde sur pied central.No longer availableDim. Ø: 46; h: 65 cmEstimate: € 50/80 -
#800
Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.
Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 300/350 -
#766
Een kastanjebruin gelakt art-deco cafétafeltje.
Une table de café art-déco laquée marron châtaigne.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#813
Een grijsgepatineerd bijzetkastje met zes laden.
Meuble d’appoint patiné gris ouvrantà six tiroirs.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#790
Een plexiglazen console.
Une console en plexiglas.No longer availableDim. 73 x 115 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#804
Een antieke notenhouten tafel. Met verlengblad.
Table ancienne en noyer. Avec allonge.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#812
Een messingen tafeltje met groen marmeren blad.
Petite table en laiton à tablette en marbre vert.No longer availableDim. 79 x 49 cmEstimate: € 40/80 -
#799
Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.
Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 300/350 -
#782
Een groengepatineerde bijzettafel op wieltjes.
Une table d'appoint patine verte sur roulettes.No longer availableDim. 98 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#772
Een zwartgelakt Chinees kamerscherm met drie panden, versierd met pietra dura taferelen van geisha’s in een tuin. Eén hengseltje manco.
Un paravent chinois laqué noir à trois panneaux, décoré de scènes en pierre dure de geishas dans un jardin. Une charnière manque.No longer availableDim. 100 x 127 cmEstimate: € 300/400 -
#780
Een armstoel van zwartgelakt en goudgepatineerd hout in directoire-inspiratie
Un fauteuil en bois laqué noir et patiné or d'inspiration Directoire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 100/120 -
#770
Een donkergepatineerde berkenhouten tafelvitrine. Patine te vernieuwen.
Vitrine de table en bouleau patiné foncé. Patine à renouveler.No longer availableDim. 53 x 60 x 60 cmEstimate: € 75/100 -
#814
Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 50/80 -
#736
Een goudgepatineerd houten bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl.
Table d'appoint en bois de style Louis XVI patiné or.No longer availableDim. 38 x 64 cmEstimate: € 100/120 -
#794
Een kwartrond hoekkastje met één deur en een marmeren blad. Het geheel versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten. Deur opnieuw te bevestigen. Tijdperk Directoire.
Encoignure en quart de lune avec une porte et avec tablette en marbre. Décor d’incrustations de différents sortes de bois. Porte détachée. Epoque Directoire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#140
“Liberty Head 1897”. Een gouden munt van 900‰.
Liberty Head 1897 . Une pièce d'or 900‰.No longer availableDim. Ø 34 mm 33,40 gEstimate: € 1200/1500 -
#5
Twee 18 karaats geel gouden trouwringen en een cachetring met initialen.
Deux alliances en or jaune 18 ct et une bague à cachet aux initiales.No longer availableDim. 9,70 gEstimate: € 240/300 -
#545
“Parkgezicht in april”. Pastel op papier. Apocriefe handtekening ‘Childe Hassam’ en dito opschrift ‘Coll. Joseph Katz, New York’ en met toeschrijving.
Vue de Parc en Avril . Pastel sur papier. Porte une signature Childe Hassam . Au revers Coll. Joseph KatzNo longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 180/200 -
#6
Twee gebeeldhouwde eikenhouten piëdestals in de vorm van een man en een vrouw.
Deux piédestaux en chêne sculpté en forme d'homme et de femme.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 80/120 -
#678
Een Chinees porseleinen schaal.
Un plat en porcelaine chinoise.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 100/120 -
#304
“Portret van een edele dame”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Vernis te vervangen.
Portrait d'une noble dame . Huile sur panneau. XIXème siècle. Remplacer le vernis.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 120/200 -
#68
Een lot strips, bestaande uit 8 albums van uitgeverij Blitz, 3 albums van uitgeverij Vinci en 13 albums van uitgeverij Talent.
Un lot de bandes dessinées, comprenant 8 albums par Blitz, 3 albums par Vinci et 13 albums par Talent.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#7
Een paar schijfkandelaars van geel en rood koper.
Une paire de chandeliers à disque en cuivre jaune et rouge.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/180 -
#535
Een houten beeld van een Guanyin gezeten op een duif. Sporen van polychromie. Chinees werk.
Une statue en bois d'un Guanyin assis sur un pigeon. Traces de polychromie. Travail chinois.No longer availableDim. H. 29,5 cmEstimate: € 80/120 -
#381
Een lot van vier grote en drie kleine koperen plafonnières in de vorm van gebladerte met porseleinen bloemetjes. Kleine manco’s.
Lot de quatre grands et trois petits plafonniers en cuivre en forme de feuillage avec des fleurs en porcelaine. Petits défauts.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#641
Drie terracotta paarden in de geest van de Tang-periode. Twee oortjes manco.
Trois chevaux en terre cuite dans l'esprit de l'époque Tang. Deux oreilles manquent.No longer availableDim. h: 30 - 36 cmEstimate: € 180/240 -
#684
Een gebeeldhouwd eikenhouten spiegel.
Un miroir en chêne sculpté.No longer availableDim. 102 x 80 cmEstimate: € 100/120