Other lots in this auction
-
#190
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 6,12 gEstimate: € 500/600 -
#51
Een lot amberkleurig glaswerk, bestaande uit een fruitschaal met onderschotel en een vaas naar ontwerp van Henri Heemskerk. Belgisch werk, de laatste Scailmont. Tijdperk Art deco.
Lot de verrerie de couleur ambre comprenant une coupe à fruits avec présentoir et un vase d’après Henri Heemskerk. Travail belge, le dernier par Scailmont. Epoque art déco.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#558
Hofdame met twee kelken van gebeeldhouwd ivoor. Chinees werk.
Une dame d’honneur avec deux calices, en ivoire sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 120/180 -
#642
Een XIXe eeuwse halspiegel ven gebeeldhouwd hout in Louis-Philippestijl. Met sporen van verguldsel.
Un miroir de vestibule du XIXème siècle en bois sculpté, style Louis Philippe. Restants de dorures.No longer availableDim. 43 x 46 cmEstimate: € 60/100 -
#622Lea D’Huyvetter
“Vissers te Oostende”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Pêcheurs à Ostende”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 79 cmEstimate: € 80/120 -
#414
“Paarden, geit en pluimvee in de stal”. Olieverf op doek in de geest van de XIXe eeuw.
”Chevaux, chèvre et volaille dans une étable”. Huile sur toile, dans l’esprit du XIXème siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#521
Een wandvaasje van meerkleurig Chinees porselein, versierd met bloemen en vruchten. Gemerkt.
Un petit vase mural en porcelaine de Chine, décor de fleurs et de fruits. Marque.No longer availableDim. h: 23cmEstimate: € 120/140 -
#426
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 164 x 110 cmEstimate: € 25/35 -
#16
Een antieke stoel.
Une chaise antique.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#584
“Compositie.” Acryl op papier. Draagt handtekening in potlood: “ Gleizes”.
”Composition”. Acrylique sur papier. Signature au crayon: ‘ Gleizes’.No longer availableDim. 50 x 37,5 cmEstimate: € 460/500 -
#70
Een 18 karaats geel gouden herenring bezet met één diamant van ± 0,50 ct.
Une bague pour homme en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 8,02 gEstimate: € 700/800 -
#309Albert Isidore De Vos
“Zeegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de la mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/160