Similar lots by type
-
#270
Een tweeledige mahoniehouten linenpress met onderaan twee grote en twee kleine laden.
Presse à linge à deux corps, le dessous à deux grands et deux petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#265
Een houten fauteuil in Louis-Philippestijl.
Fauteuil en bois de style Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 70/80 -
#354
Een eikenhouten armstoel Louis-Philippestijl, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil en chêne de style Louis-Philippe recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#400
Een naaitafeltje en een lessenaartje.
Table d’ouvrage et un pupitre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#764
Een eikenhouten eendeurskastje met gefaceteerde spiegeltjes in de deur en een lade onderaan.
Petit meuble à une porte en chêne. Porte vitrée aux miroirs facettés. Un tiroir vers le bas.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 60/80 -
#758
Een paar hoge hoekkasten met drie uitgewerkte nissen met gesculpteerde bloemenmotieven en guirlandes.
Paire d’encoignures présentant trois niches et décorées de fleurs et de guirlandes sculptées.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200/300 -
#794
Een houten speeltafeltje in Régencestijl met een vilten blad.
Table à jeu de style Régence à tablette recouverte de feutre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#395
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Table gateleg en chêne aux pieds torsadés.No longer availableDim. 91 x 49 cmEstimate: € 80/100 -
#744
Een eikenhouten sideboard in rustieke stijl.
Buffet en chêne de style rustique.No longer availableDim. L. 160 cmEstimate: € 60/100 -
#760
Een console in art decostijl met fineer in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 260/280 -
#315
Een Italiaans barmeubel met marqueterie en bronsbeslag aan de voorpootjes en met een schuifblad binnenin. Zonder achterwand.
Bar italien en marqueterie et aux sabots en bronze. L’intérieur à tablette glissante. Sans dos.No longer availableDim. 115 x 92 x 58 cmEstimate: € 80/100 -
#810
Een mahoniehouten tafel met klapbladen en centrale poot. Regency-stijl.
Table en acajou à deux abattants et pied central. Style Regency.No longer availableDim. 91 x 53 cmEstimate: € 120/200 -
#770
Een witgelakt smeedijzeren terrastafeltje met zwart glazen blad.
Petite table de terrasse en fer forgé blanc à tablette en verre noir.No longer availableDim. Ø 67 cmEstimate: € 30/40 -
#780
Een mahoniehouten ronde tafel op centrale driepoot.
Table ronde en acajou sur tripode central.No longer availableDim. Ø: 98 cmEstimate: € 100/160 -
#759
Een paar fauteuils van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met fluweel.
Paire de fauteuils en chêne sculpté de style Louis XV recouverts de velours.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#769
Twee stoelen en een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl met lederen zit en rug.
Deux chaises et un fauteuil en chêne sculpté de style Renaissance aux dossiers et sièges en cuir.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#255
Een Engels bureau van mahoniehout met twee maal drie laden aan weerskanten en drie laden in de gordel en een kalfslederen blad. Met bijhorende bureaustoel.
Bureau anglais en acajou ouvrant à deux fois trois tiroirs des deux côtés et à trois tiroirs en ceinture. Tablette en vachette. Avec fauteuil de bureau assorti.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#789
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#768
Twee armstoelen en een voetbankje van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met gele stof bekleed.
Deux fauteuils et un repose-pied en bois à patine blanche de style Louis XV. Recouvert de tissu jaune.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#795
Een bijzetmeubeltje met opzet, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en met glazen blad.
Meuble d’appoint à deux corps décoré de fleurs peintes à la main. Tablette en verre.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#409
Een tweedelige Engelse bibliotheek van mahoniehout.
Bibliothèque à deux corps en acajou.No longer availableDim. 200 x124 cmEstimate: € 200/400 -
#305
Notenhouten commode met in accolade gebogen front in Queen Ann-stijl. Vier laden.
Commode en noyer au fronton en accolade. Style Queen-Ann. Quatre tiroirs.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#2
Een notenhouten speeltafel met vouwblad. Tijdperk Louis-Philippe.
Table à jeux en noyer à tablette pliante. Epoque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#809
Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.
Petite table en acajou à deux abattants et aux pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#450India
Een halssnoer van zilver bezet met turkoois, amethist, kwarts en kristal.
Collier en argent serti de turquoise, améthyste, quartz et cristal.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#312
“De boerin”. Een ets naar een werk van A. Bourlard.
“La fermière”. Eau forte d’après un oeuvre par A. Bourlard.No longer availableDim. 88 x 48 cmEstimate: € 60/100 -
#788Jos Van Hoof
Een lot van zes etsen, waarvan vier épreuve d’artiste, één genummerd en één épreuve d’essai.
Lot de six eaux-fortes dont quatre épreuves d’artiste, une numérotée et une épreuve d’essai.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#342
Spiegeltje met twee luikjes, een lijst en een bekroning van met de hand beschilderd hout, versierd met bloemenmotieven. Oost-Europa.
Petit miroir à deux vantaux. Cadre et dessus en bois peint à la main à décor de fleurs. Europe orientale.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 30/40 -
#787Willy Vandersteen
“Suske en Wiske”. Een lot van 72 albums in kleur.
“Suske en Wiske”. Lot de 72 albums en couleurs.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#791Willy Vandersteen
“De Rode Ridder”. Een lot van 166 strips in blauwe en zilveren band.
“De Rode Ridder”. Lot de 166 albums de bandes dessinées aux couvertures bleues et argent.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#531Michel Hereman
“Post-demonische wezens”. Een groep van terracotta. Gesigneerd.
“Etres post-démoniques”. Groupe en terre cuite. Signé.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/140 -
#264
“De marteling van Christus” Olieverf op paneel. XIXe eeuw naar de XVIIe eeuw. Slechte staat.
“La flagellation”. Huile sur panneau. Oeuvre du XIXe siècle d’après le XVIIe siècle.No longer availableDim. 53 x 41 cmEstimate: € 120/200 -
#125
Een parelsnoer met witte parels met een zilveren slot.
Collier de perles blanches. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180/250 -
#267
Een zilveren aspergeschep in etui. Handvat met Franse keur, 2de gehalte..
Pelle à asperges en argent dans son étui. Manche au poinçon français, 2ième titre.No longer availableDim. 201,59 gEstimate: € 40/50 -
#519Vera Noens
“Odelle”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Odelle”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 55/75 -
#239Albert Isidore DevosPeriod: 1868 - 1950
“Stoomschip in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateau à vapeur dans le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 79 cmEstimate: € 160/180