Similar lots by type
-
#583De Potter
“Gezin”. Een aardewerken beeld met druipglazuur. Gesigneerd.
“Famille”. Statuette en faïence à glaçure coulée. Signée.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 200/240 -
#427Bihl
Een art deco kannetje van meerkleurig aardewerk Onderaan gemerkt.
Une petite cruche en faïence, période Art Déco. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30/40 -
#287
Een aardewerken vorm voor een ijslam.
Un moule pour agneau de Pâques en faïence.No longer availableDim. b: 32 cmEstimate: € 60/100 -
#211
Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit twee tabakspotten en een beeldje van een kantklosster. De eerste met één handvat manco.
Lot de faïences flamandes comprenant deux pots à tabac et une statuette représentant une dentellière. Une anse manque.No longer availableDim. h: 20 - 27 cmEstimate: € 40/50 -
#604
Een oude amfoor in smeedijzeren staander. Schade aan de rand.
Amphore antique dans un support en fer forgé. Dégât au rebord.No longer availableDim. h: 103 cm (met staander)Estimate: € 80/120 -
#602
Een knielende terracotta krijger met los hoofd. Restauraties.
Guerrier agenouillé en terre cuite. Tête amovible. Restaurations.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 100/180 -
#228
Een aardewerken vaas met druipglazuur. Belgisch werk, tijdperk art nouveau.
Un vase en faïence avec glaçure coulée. Travail belge, époque art déco.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/140 -
#567
Een paar vaasjes van Satsuma aardewerk met een fijn decor van geisha’s in een landschap. Onderaan gemerkt.
Deux vases en faïence de Satsuma finement décorée de geishas dans un paysage. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160/180 -
#658
Twee Afrikaanse figuurtjes van terracotta. Yoruba, Nigeria.
Deux figures africaines en terre cuite. Yoruba, Niger.No longer availableDim. h: 26 & 20 cmEstimate: € 80/120 -
#577
Een Afrikaans voorouderbeeld van terracotta. Yoruba, Nigeria.
Une statue d’ancêtre africaine en terre cuite. Yoruba, Niger.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 160/180 -
#563Michel Hereman
“Post-apocalyptisch wezen”. Een aardewerken beeld met glazen ogen. Gemonogrammeerd.
“Etre post-apocalyptique”. Une statue en faïence aux yeux en verre. Monogrammée.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120/140 -
#231
Een coupe van meerkleurig aardewerk, gedragen door een vrouw van bruingepatineerd zamak. De coupe gemerkt van Hugo Lonitz & Cie. Begin XXe eeuw.
Un coupe en faïence polychrome, portée par une femme en régule brune. La coupe porte la marque de Hugo Lonitz & Cie. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 180/240
Other lots in this auction
-
#433
Drie Chinese borden van aardewerk. Restauraties.
Trois assiettes chinoises en faïence. Restaurées.No longer availableDim. Ø: 20 - 28 cmEstimate: € 60/80 -
#548
Twee ronde dekseldozen van Chinees porselein met een decor van kinderen in een tuin. Onderaan gemerkt. Op houten sokkels.
Deux boites rondes à couvercle en porcelaine de Chine à décor d’enfants dans un jardin. Marque sous la base. Sur socles en bois.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 200/240 -
#147
Een zilveren bestek waaronder zes vorken en zes vismessen, acht gebaksvorken, negen messen en zes koffielepels en een suikertang met Duitse keuren 800 ‰. Gewogen zonder de negen messen.
”Un service à couverts comprenant six fourchettes, six couteaux à poisson, huit fourchettes à gâteau, neuf couteaux et six cuillères à café et une pince à sucre portant des poinçons Allemands 800 ‰. Poids sans les neufs couteaux.No longer availableDim. 961,93 gEstimate: € 260/300 -
#712
Een lot van vier glazen presse-papiers op voet met meerkleurige inclusies.
Un lot de quatre presse papiers en verre sur socle aux inclusions polychromes.No longer availableDim. h: 14 & 18 cmEstimate: € 120/200 -
#777
“Octave Landuyt. Beelden en denkbeelden.” Een kunstboek naar aanleidng van de gelijknamige tentoonstelling in het KMSK te Antwerpen in 1994.
”Octave Landuyt. Beelden en denkbeelden”. Un livre d’Art en relation avec l’exposition du même nom à Anvers, au KMSK, 1994.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#202
“Stier”. Een beeld van brons op arduinen voetstuk. In de sokkel gesigneerd ‘B.C. Zheng”.
”Taureau”. Une statue en bronze sur un socle en pierre de taille. signature au socle: ‘B.C.Zheng’.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 400/600 -
#161
“Het gevecht tegen de poema”. Een beeld van bruingepatineerd brons op houten voetstuk. Naar een werk van Charles Russel.
”Le combat avec le puma”. Une statue en bronze sur socle en bois. D’après une oeuvre de Charles Russel.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 400/500 -
#46
Een paar handgeknoopte Perzische karpetjes van wol.
Une paire de carpettes persanes en laine faites mains.No longer availableDim. 149 x 94 & 82 x 118 cmEstimate: € 40/60 -
#704
“Journal des voyages et des aventures de terre et de mer”. Zeven gebundelde jaaruitgaven uit de tweede serie: 1897; 1900; 1903; 1907; 1910; 1912 & 1914. Sommige ruggen gelost.
”Journal des voyages et des aventures de terre et de mer”. Sept annuaires de la deuxième série: 1897;1900;1903; 1907; 1910;1912 & 1914. Quelques couvertures sont détachées.No longer availableEstimate: € 350/500 -
#735
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine noué main.No longer availableDim. 207 x 167 cmEstimate: € 80/120 -
#132Walter Sauer
“Moeder en kind”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd ‘12’ en gedateerd 1920 buiten de plaat.
”Mère et enfant”. Une lithographie. Signée et numérotée ‘12’ et daté 1920 hors planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 180/240 -
#727
Een paar ruyi’s van wit metaal met voorstellingen van Boeddha.
Une paire de ruyi en métal blanc avec des représentations de Bouddha.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 40/60