#624Een porseleinen theeservies met verguld motief. Gelobde buik. 12 schotels, 9 tassen, koffiepot, theepot, melkpot, suikerpot en kom.
#142Ferdinand De PrinsPeriod: Brecht 1859 - Reet 1908“Landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886.
#22RoemerEen lot van 10 vintage Roemer wijnglazen met groen geribbelde voet.
#195Een kristallen Marie Therese luchter met 8 armen en lichtpunten.
#419Harry BuyckPeriod: °1928“Liggend naakt”. Een schilderij, olieverf op board. Toegeschreven aan Harry Buyck.
"Lying Nude." A painting, oil on board. Attributed to Harry Buyck.No longer availableDim. 22 x 28cmEstimate: € 100 / 120 -
#384Een bronzen beeldje van een Aziatisch figuur met strohoed.
#191Lladro‘I have found the dulcinea’, limited edition Lladro beeld, modelnr 5341, 310/750 in originele verpakking.
'I have found Dulcinea', limited edition Lladro statue, model number 5341, 310/750 in original packaging.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#524Els van Rompu“Menseneters”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1997.
#167Paul Ludwig KowalczewskiPeriod: 1865-1910“Germanischer Krieger”. Een brons gesculpteerd beeld van een krijger met gehoornde hoofdtooi. Op donker marmeren sokkel. Draagt signatuur.
"Germanic Warrior." A bronze sculpted statue of a warrior with a horned headpiece. On a dark marble pedestal. Bears a signature.No longer availableDim. 40cmEstimate: € 400 / 500