Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinese dekselvaas van blauw en wit porselein met landschapdecor.

Een Chinese dekselvaas van blauw en wit porselein met landschapdecor.

Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche. Décor d’un paysage.
Dim. H 42 cm
SKU: 0812150518.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 9 December 2015 19:00
Catalogue #518
Estimate: € 120 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #734
    Limoges

    Een porseleinen servies voor vier personen met een meerkleurig Chinees decor bestaande uit een theepot, een chocoladekan, een melkkannetje, vier mokkatasjes met onderschoteltjes, twee koppen met vier bijbehorende onderschoteltjes en vier borden. Onderaan gemerkt.

    Service pour quatre personnes au décor polychrome à la chinoise comprenant une théière, une chocolatière, un pot à lait, quatre tasses et soucoupes à moka, deux tasses et quatre soucoupes et quatre assiettes. Marques au verso.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #718

    Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees blauw en wit porselein met landschappen in cartouches op de buik.

    Paire de vases couverts hexagonaux en porcelaine de Chine bleue et blanche aux paysages dans des cartouches sur la panse.
    No longer available
    Dim. H 41 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #45

    Twee Chinese kommetjes van blauw en wit porselein met een vis in het decor.

    Deux bols chinois en porcelaine bleue et blanche décorés d’un poisson.
    No longer available
    Dim. Ø: 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #723

    Een paar Chinese dekselpotten van blauw en wit porselein.

    Paire de pots couverts en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. H 51 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #356
    Napoli

    Twee borden van handgeschilderd en 24 karaats verguld porselein. Onderaan gemerkt.

    Deux assiettes en porcelaine peinte à la main et à la dorure 24 ct. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. Ø: 26,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #799

    Een paar halsvazen van Chinees porselein met een famille rose decor op gele fond. Schilfers aan de randen.

    Paire de vases aux longs cols en porcelaine de Chine à décor famille rose sur fond jaune. Eclats aux bords.
    No longer available
    Dim. H 26 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #426

    Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel tussen bloemen. Onderaan gemerkt.

    Petit plat sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome d’un oiseau entouré de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 42 / 48
  • #747

    Een sokkel van gepolychromeerd hout met een handgeschilderd landschapsdecor. Chinees werk.

    Socle en bois polychrome à décor d’un paysage peint. Travail chinois.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #757

    Een ronde Duitse klok van messing met een handgeschilderde wijzerplaat. XIXde eeuw.

    Pendule allemande ronde en laiton. Cadran peint à la main. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #475

    Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van twee konijntjes.

    Netsuké en ivoire sculpté en forme de deux lapins.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #602

    Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van kraanvogels.

    Vase en porcelaine du Japon à décor polychrome de grues.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #371

    Twee vierhoekige schotels van Imariporselein. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Deux plats carrés en porcelaine d’Imari. Marque sous la base. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 32 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #795

    Een vaasje van meerkleurig Perzisch aardewerk.

    Petit vase en faïence persane polychrome.
    No longer available
    Dim. H 27 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #446

    Een grote kalebasvaas van Chinees aardewerk met een groen vleermuisdecor op bruine fond.

    Grande gourde en faïence chinoise décorée de chauve-souris en vert sur fond brun.
    No longer available
    Dim. H 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #796

    Een klein halsvaasje van Chinees porselein met een famille rose decor.

    Petit vase au long col en porcelaine de Chine à décor famille rose.
    No longer available
    Dim. H 20 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #721

    “Staande Kuan Yin op schildpad”. Een beeldje van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.

    Guanyin débout sur une tortue. Statuette en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. H 46 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #781

    Een Chinese presenteervitrine van gesculpteerd hardhout, bovenaan versierd met twee draken.

    Vitrine de présentation chinoise en bois de fer sculpté. Le dessus décoré de deux dragons.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #728

    Twee Chinese geisha’s van meerkleurig porselein.

    Deux geisha en porcelaine de Chine polychrome.
    No longer available
    Dim. H 51cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #773

    Een Indiase vaas van blauw en wit aardewerk. Schilfers aan de voet.

    Vase indien en faïence bleue et blanche. Eclats au pied.
    No longer available
    Dim. H 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #435

    Een lot van vijf amuletten met afbeeldingen van Boeddha in verschillende materialen.

    Lot de cinq amulettes représentant le Bouddha. Différents matériaux.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #742

    Een Chinees theeservies van blauw en wit porselein met figuren in het decor. Voor 14 personen.

    Service à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages. Pour 14 personnes.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #373

    Een lot porselein, bestaande uit een theepotje, een suikerpot, een siercoupe, schoteltjes, asbakken, een kom en een dekseldoos. Merken van Limoges en Parijs.

    Lot de porcelaines comprenant une théière, un sucrier, une coupe décorative, des plats, des cendriers, un bol et une boîte couverte. Marque de Limoges et de Paris.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #615

    Een netsuke van gesculpteerd hout in de vorm van een draak.

    Netsuké en bois sculpté en forme de dragon.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #585

    Een bolvormig benen pillendoosje met een maritiem thema versierd. Chinees werk.

    Boîte sphérique en os à décor maritime. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H 5 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #484

    Een Thais naaiwerk in reliëf met een afbeelding van een krijger te paard en versierd met glazen parels.

    Ouvrage thaï en relief représentant un guerrier à cheval décoré de perles en verre.
    No longer available
    Dim. 52 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #441

    Een bloemstuk van diverse soorten jade.

    Bouquet de fleurs en différents sortes de jadéite.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #208

    “De kruisafneming”. Een plaquette van pijpaarde in reliëf naar voorbeeld van Rubens. Onleesbaar gesigneerd. Einde XIXe eeuw.

    “La descente de la croix”. Plaquette en terre de pipe en relief d’après Rubens. Illisiblement signée. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 30 x 21 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #147

    Poppenwagen naar oud voorbeeld, met pop.

    Landau à poupées à l’ancienne. Avec poupée.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #451

    Een zeshoekige vaas van meerkleurig Chinees porselein met een negen-perzikkendecor. Onderaan gemerkt.

    Vase hexagonal en porcelaine polychrome de Chine. Décor aux neuf pêches. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #7

    Een divers lot porselein bestaande uit een Saksische dame, twee Imari asbakjes, twee kopjes en een bloemstuk.

    Lot de porcelaines diverses comprenant une dame en porcelaine de Saxe, deux cendriers d’Imari, deux tasses et un bouquet de fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 20
  • #669
    Maurice Verbist
    Period: 1913-1984

    “Vrienden nemen Christus van het kruis”. Pastel op papier. Gesigneerde en gedateerd 1977.

    “La descente de la croix”. Pastel sur papier. Signé et daté 1977.
    No longer available
    Dim. 55 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #545

    Een eikenhouten tinkast met twee gemoulureerde deuren onder twee laden. XIXe eeuw.

    Vaisselier en chêne. Le bas ouvrant à deux portes en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 205 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #772
    Ingmar Relling

    ‘Siësta chair’. Een relaxstoel van hout. Bekleding versleten. Jaren ‘60.

    “Siesta chair”. Chaise relax en bois. Années ‘60. Usures.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #406

    Een eikenhouten klapsecretaire in Edwardian stijl.

    Secrétaire à abattant en chêne de style Edwardian.
    No longer available
    Dim. b: 85 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #775

    Beiers klokje met gewichten van koper. Wijzerplaat van email geflankeerd door twee porseleinen zuiltjes. XIXde eeuw. Slinger ontbreekt.

    Pendulette bavaroise aux poids en cuivre. Cadran en émail flanqué de deux colonnettes en porcelaine. XIXe siècle. Balancier manque.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #737

    Een houten presenteerdoos in Arabische stijl ingelegd met been, parelmoer en diverse houtsoorten.

    Boîte de présentation en bois de style arabe incrustée d’os, de nacre et de différentes sortes de bois.
    No longer available
    Dim. 30 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More