Similar lots by type
-
#649
“Wijze met parel”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
“Sage à la perle”. Statue en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 70/100 -
#562
Vier verschillende theekopjes met onderschoteltjes van Chinees porselein met blauw op witte decors. Onderaan gemerkt.
Quatre tasses à thé et soucoupes en porcelaine de Chine, décors bleu sur blanc. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#636
Een Chinese tweedeurskast van gepolychromeerd en gelakt hout, versierd met een decor van personages bij de keizerlijke hofhouding.
Une armoire à deux portes chinoise en bois laqué et polychrome, représentation de personnages à la cour Impériale.No longer availableDim. 118 x 80 x 30 cmEstimate: € 150/200 -
#588
Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000/1500 -
#25
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300/400 -
#516
Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hout, versierd met draken. Met marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois sculpté, décoration de dragons. Avec une tablette en marbre.No longer availableDim. 77 x 45 cmEstimate: € 120/180 -
#729
Een masker van gebeeldhouwd hout met witgepatineerde details. Dembe, D.R. Congo.
Un masque en bois sculpté au détails blancs. Dembe, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 75/85 -
#633
Een houten wandelstok met een ivoren handvat en punt.
Une canne à pointe et manche en ivoire.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 40/60 -
#602
“Sint Anne-ten-drieën”. Een Heiligenbeeld van gebeeldhouwd lindehout. XVIIe eeuw met latere polychromie.
“Sainte-Anne Trinitaire”. Sculptures en tilleul sculpté. XVIIe siècle, polychromie tardive.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 800/900 -
#652
Een houten wandelstok met een handgreep van gesculpteerd ivoor in de vorm van een vuist.
Une canne en bois, le manche en ivoire sculpté en forme de poign.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 80/100 -
#769
Een theeserviesje van Satsumaporselein, bestaande uit een theepot, suikerpot, melkpot en twaalf kopjes met ondertasjes.
Un service à thé en porcelaine Satsuma, comprenant une théière, un pot a lait, un sucrier et douze tasses avec sous-tasses.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#704
Een Afrikaans houten masker met gevlochten haren.
Un masque en bois africain au cheveux tressés.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 80/100 -
#802
Een lot 19de eeuwse houten pruiken-en hoedenstaanders.
Lot de supports de perruques et de chapeaux en bois. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#627
Een recente vaas van Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine récent au décor de personnages. marque sous la base.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40/50 -
#692
Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.
Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/50 -
#476
Een achthoekige Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Un piédestal octogonal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. Ø: 44 cm h: 47 cmEstimate: € 100/150 -
#631
Een zeshoekige vaas van cloisonné op brons met een decor van bloemen en vogels en met ringen als handvatten. Onderaan gestempeld. Omstreeks 1900.
Un vase hexagonal en cloisonné sur bronze au décor de fleurs et oiseaux , les manches en forme d’anneaux.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100/140 -
#599
Een paar grote Chinese dekselvazen van blauw en wit porselein met een decor van draken en bloesems.
Une paire de vases à couvercle chinois en porcelaine bleue et blanche, décor de dragons et floraisons.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1800/2000 -
#689
Een Japans dienblad van gelakt hout met een meerkleurig decor van geisha’s in een tuin aan de voet van de berg Fuji.
Un plateau de service japonais en bois laqué au décor de geishas dans un jardin au pied de la montagne Fuji.No longer availableDim. 44 x 56 cmEstimate: € 70/80 -
#772
Twee theeserviesjes van Satsumaporselein, waarbij het eerste met zeven kopjes, negen ondertasjes, een koffie- en een theepot. Het tweede met zes kopjes en ondertasjes, een theepot, melkkruikje en een suikerpot.
Deux services à thé en porcelaine Satsuma. Le premier service comprenant sept tasses, neuf sous-tasses, une cafetière et une théière. Le deuxième service comprenant six tasses et sous-tasses, une théière, un pot à lait et un sucrier;No longer availableEstimate: € 50/70 -
#722
Een gebeeldhouwd houten maskertje, getooid met een vogel. Baoule, Ivoorkust.
Un petit masque en bois sculpté, décoré d’un oiseau. Baoule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 55/65 -
#734
Een gebeeldhouwd houten masker. “Ibo, Nigeria.
Un masque en bois sculpté. Ibo, Niger.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 75/85 -
#598
Een antieke liggende Thaise Boeddha van brons met goudkleurig patina.
Un Bouddha thaï antique couché en bronze, patine dorée.No longer availableDim. l: 135 cmEstimate: € 2600/2800 -
#637
Een recente vaas van Cantonporselein.
Un vase en porcelaine Canton récent.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50/60
Other lots in this auction
-
#596
Een Empire eetkamer, bestaande uit een groot buffet met vier deuren en vier laden, een eettafel met zes stoelen en twee armstoelen, een wandconsole en een tweedeursvitrine met lade. Het geheel versierd met bronzen hermenfiguren.
Une salle à manger style Empire, comprenant un grand buffet à quatre portes et quatre tiroirs, une table avec six chaises et deux fauteuil, une console et une vitrine à deux portes à un tiroir. Le tout décoré d’hermès en bronze.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#669
Een Indisch voorstelling van God Krishna op zijde. Glas gebroken.
Une représentation du Dieu Krishna sur soie sous verre. Verre brisé.No longer availableDim. 50 x 73 cmEstimate: € 80/100 -
#625
“Man met zak en waaier”. En netsuke van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Begin XXe eeuw.
”Homme avec un sac et un éventail”. Un netsuke en ivoire sculptée et partiellement polychrome. Marque sous la base. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/100 -
#507
“Zittende Guan Yin op Fo-hond”. Een beeld van cloisonné op rood koper. Onderaan gemerkt.
”Guan Yin assis sur un chien Fo”. Une statue en cloisonné sur cuivre rouge. marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120/200 -
#763
Een reeks van drie borden van meerkleurig Japans porselein met meerkleurige decors van bloemen en landschappen in cartouches op de vleugel en bloemen op het plat.
Une série de trois assiettes en porcelaine du Japon aux décors polychromes de fleurs et paysages en cartouches sur les ailes et fleurs sur le plat.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 30/40 -
#260
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een grijze parel.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une perle grise.No longer availableDim. 10,32 gEstimate: € 600/700 -
#753
Een gesatineerde kleurloze schenkkan.
Une verseuse incolore satinée.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30/40 -
#368
Koffie en theeservies van verzilverd metaal. Koffie-en theepot, melkkan en suikerpot, op bijpassende plateau.
Un service à café et thé en métal argenté comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait et un sucrier, le tout sur le plateau assorti.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#577
“Man met perziken”. Een okimono van fijn gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw. Met houten sokkeltje.
”Homme et pêches”. Okimono en ivoire finement sculptée. Premier quart du XXème siècle. Avec un socle en bois.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 260/320 -
#437
Een lot van drie verschillende borden van Imariporselein.
Un lot de trois assiettes en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø 25,5 cm en Ø 22 cmEstimate: € 30/40 -
#614
“Peter Pan”. Een voorstelling van hout en metaal op vergulde wandconsole.
”Peter Pan”. Une représentation en bois et métal sur une console dorée.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 100/120 -
#362Yves ThieyPeriod: 1892 - 1984
“Liggend naakt”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
”Nu couché”. Un dessin sanguine. Signé.No longer availableDim. 22 x 26 cmEstimate: € 40/50