Similar lots by type
-
#117
Een lot van twee oude camera’s en een fototoestel in lederen etuis. Resp. Nito, Kodak en Agfa.
Deux anciens caméras et un appareil à photographies dans leurs étuis en cuir. Respectivement Nito, Kodak et Agfa.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 30/40 -
#129
Paar theekopjes en schoteltjes van blauw en wit Chinees porselein. XIXde eeuw. Een schilfer.
Paire de tasses et soucoupes en porcelaine de Chine bleue et blanche. XIXe siècle. Un petit éclat.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 20/30 -
#146
Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.
Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#174
Twee verschillende kruiken van meerkleurig aardewerk, waarbij één gemerkt van Becquet.
Deux différentes cruches en faïence polychrome dont une avec la marque de Becquet.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 20/25 -
#147
Vlaamse Wandtapijten en Tapisseries flamandes. Twee boeken.
“Vlaamse Wandtapijten” et “Tapisseries flamandes”. Deux livres d’art.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 40/60 -
#131
Een lot van negen schildvormige glasraampjes in diverse kleuren.
Lot de neuf petit vitraux en forme d’écusson. Différentes couleurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 50/80 -
#127
Een cachepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels en vissen binnenin.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de poissons.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. Ø: 37 cmEstimate: € 60/100 -
#132
Een jager van polychroom biscuit. Gemerkt in het blauw: Capodimonte. Pijp gebroken.
Un chasseur en biscuit polychrome. Marque en bleu de Capodimonte. Pipe cassée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. H. 34 cmEstimate: € 40/60 -
#138
Vier verschillende halssnoeren van diverse soorten half edelstenen. We voegen er een soortgelijke wisselring van zilver 925 ‰ aan toe.
Quatre colliers en différentes sortes de pierres semi-précieuses. Nous ajoutons une bague échangeable semblable en argent 925‰.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100/200 -
#176
Een lot Indische sierdoosjes, een messingen vaasje en een pepermolen
Lot de boîtes décoratives des Indes et un pot en cuivre.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 50/80 -
#134
Een houten paardje, met koper bezet en versierd met belletjes. XIXe eeuw. Oortjes manco.
Petit cheval en bois incrusté de cuivre et orné de petites cloches. XIXe siècle. Les oreilles manquent.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#136
Een lot met honderden zichtkaarten van het begin van de XXste eeuw tot de jaren ‘70. Zichten uit Duitsland, Nederland, Zwitserland, Oostenrijk, Italië, Spanje. Zichtkaarten i.v.m. kunst. Twee dozen met fiches over auto’s tot de jaren tachtig. Ed. Edito-Service 1991. Een doos met prentjes van Franse steden en dorpen.
Lot de centaines de cartes postales du début du XXe siècle aux années 70. Vues d’Allemagne, des Pays-Bas, de la Suisse, de l’Autriche, de l’Italie, de l’Espagne. Cartes sur les arts. Deux boîtes aux fiches d’information sur des automobiles des années 80. Ed. Edito-Service 1991. Une boîte aux chromos de villes et villages de France.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 200/240 -
#149
Een kruik in de vorm van een zittende figuur van Brussels aardewerk in de geest van de Engelse ‘toby jugs’.
Cruche en forme d’un homme assis du XVIIIe siècle. Faïence de Bruxelles.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 40/60 -
#177
“Zeilschip”. Reproductie op doek naar Henry Scott.
No longer availableOnline onlyDim. 60 x 100 cmEstimate: € 30/50 -
#151
Glazen plaquette met gems. Gesigneerd.
Plaquette en verre décorée d’un chamois gravé. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 30/40 -
#156Ceramique de Bruxelles
Een art deco vaas van crackleware met een gestileerde bloemenkorf op de buik. Onderaan gemerkt.
Vase art déco en faïence craquelée décoré d’une corbeille de fleurs sur la panse. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. H. 41 cmEstimate: € 150/180 -
#130Goebel
“Jongen met accordeon”. Een asbak met een beeldje van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I.Hummel.
“Garçon à l’accordéon”. Cendrier à la statuette en porcelaine polychrome par M.I.Hummel.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 25/35 -
#167
Een art deco vaas van Booms glas.
Vase art déco en verre de Boom.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H. 29 cmEstimate: € 240/360 -
#124Rodania
Drie verschillende horloges waarvan twee van titanium.
Trois montres dont deux en titanium.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 30/40 -
#140
Paar vazen van polychroom aardewerk met een decor van een krijger in een uitsparing omgeven door planten. Japan, omstreeks 1930. (een herstelling aan één van de voetstukken).
Paire de vases en faïence polychrome à décor d’un guerrier en cartouche entourée de plantes. Japon, vers 1930 (une réparation à l’un des pieds).No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. H. 52 cmEstimate: € 80/120 -
#160
Een paar bronzen vuurbokken in Lodewijk XV-stijl.
Paire de chenets en bronze de style Louis XV.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 100/150 -
#128
Twee draken van gebeeldhouwd hardhout. Birmaans werk. Kleine letsel.
Deux dragons en bois exotique sculpté. Travail birman. Petit accident.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H: 32 cmEstimate: € 200/240 -
#113
Twee glazen presse-papiers met meerkleurige inclusies.
Deux presse-papier en verre aux inclusions polychromes.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 50/70 -
#165
Een paar aquarellen met een dame en een heer, opgebouwd uit postzegels in collagetechniek. Chinees werk.
Paire d’aquarelles représentant un homme et une femme à base d’un collage de timbres postes. Travail chinois.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 13,5 x 8,5 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#83
Een lot van vier ingekaderde aandeelbewijzen, waarbij twee van de ‘Compagnie Génerale des Autobus’, één van ‘Egyptian Estates Ltd.’ en één van de ‘Miroiterie Moderne’.
Lot de quatre actions encadrées dont deux de la “Compagnie Générale des Autobus”, une de la “Egyptian Estates Ltd” et une de la “Miroiterie Moderne”.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/50 -
#60
Een oude lampenvoet van blauwgepatineerd hout met een meerkleurig Chinees decor.
Pied de lampe ancien en bois à patine bleue et à décor chinois polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 49 cmEstimate: € 30/40 -
#112
Een kleine vide-poche van grijs marmer, versierd met een voorstelling van een jongetje op een gans van bruingepatineerd brons. Enkele schilfers.
Petit vide-poche en marbre gris surmonté d’un petit garçon assis sur une oie en bronze à patine brune. Quelques éclats.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 50/80 -
#69Fievez
“Hoeve”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1907 binnen de plaat.
“Ferme”. Eau forte. Signée et datée 1907 dans la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 39 x 33 cmEstimate: € 20/30 -
#164
Een voorstelling van Boeddha op een olifant van gepatineerd brons. Indisch werk.
Bouddha assis sur un éléphant. Bronze patiné. Travail indien.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 120/200 -
#135
Een lot van elf oude foto’s in passe-partout met zichten op Oberammergau.
Lot de onze photos anciennes dans des passe-partout avec des vues sur Oberammergau.No longer availableOnline onlyEstimate: € 55/75 -
#158
Een lot glaswerk, bestaande uit een zwarte vaas met een handgeschilderd decor van een dame, een melkglazen vaas met een gedrukt decor van engeltjes en een klein glazen vaasje van Doyen à Havré-Ville.
Lot de verreries dont un vase noir à décor d’une femme peint à la main, un vase en opaline à décor imprimé d’angelots et un petit vase en verre de Doyen à Havré-Ville.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 60/80 -
#46Boch
4 borden met design Boogschuttersvereniging HGRK 1956. 2 Borden met cartouche van Ste. Cecilia en St. Stefanus. We voegen 2 borden gemerkt ‘Gien Geoffroy’ met cartouche van patroonheiligen en 4 platte borden en een schaal met cartouche van de ’ Société Royale St Sebastien à Bruges’ toe.
Quatre assiettes commémorant la Société des Archers HGRK en 1956. Deux assiettes avec Ste Cécile et St Etienne. Nous ajoutons 2 assiettes marqués de Gien aux cartouches représentant des saints de patronage et 4 assiettes plates et un plat à l’inscription “Société Royale St Sebastien à Bruges” en cartouche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#86
Twee oude foto’s van schepen, waarbij de eerste op de lijn Hong Kong - Antwerpen uit 1899 en de tweede van de ‘Great Eastern Railway Antwerpen - Harwich’ uit 1920.
Deux anciennes photos de bateaux dont un de la ligne Hong Kong-Anvers de 1899 et l’autre du “Great Eastern Railway Antwerp-Harwich” de 1920.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 20/25 -
#2Van den Eynde
“Vissersboot op het droge. Een lithografie. Epreuve d’artiste. Gesigneerd en genummerd 3/25 binnen de plaat.
“Bateau de pêche sur la rive”. Lithographie. Epreuve d’Artiste. Signée et numérotée 3/25 dans la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 47 x 64 cmEstimate: € 20/30 -
#77
Drie Egyptische schilderingen op papyrus.
Trois peintures égyptiennes sur papyrus.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 12/20 -
#79
Een lot grafiek, bestaande uit een print van Bensley, een zeefdruk van Van Tuerenhout, een prent met een rechtzaak als thema, een ets van Linnig en een ets van Henri Quittelier.
Lot d’estampes comprenant un print par Bensley, une sérigraphie par Van Tuerenhout, une estampe représentant un procès, une eau forte par Linnig et une eau forte par Henri Quittelier.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 40/60