Other lots in this auction
-
#246
Een lot verzilverd metalen bestek e.d., bestaande uit twee bekers, tien servetringen, een zoutvaatje, een theezeefje, een pollepel, een suikertangetje, een set van twaalf messen in etui, een pan op en een driedelig voorsnijbestek in etui.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#23
Twee schenkkannen, waarbij één van Metlach decor met tinnen deksel (enkele beschadigingen aan de basis) en vintage Duits aardewerken kruik.
Deux pichets, un décor Metlach avec couvercle en étain (quelques dommages à la base) et pichet en faïence allemande vintage.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 15 & 26 cmEstimate: € 15 / 25 -
#213
Een halfrond gefineerd meubeltje met één deur. Schade aan het fineer en marmeren blad manco.
Meuble en placage semi-circulaire avec une porte. Dommages au placage et au plateau en marbre manquants.No longer availableOnline onlyDim. 83 x 165 x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#286Atlas Editions
Een lot van vier verzilverd metalen vliegtuigmodellen op houten voetjes uit de reeks “Silver Classics”:- Antonov An-2 - 1947- Heinkel He 70 ‘Blitz’ - 1932- Fokker F.III - 1920- Lockheed L-9 ‘Orion’ - 1931 Schaal 1/200. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#146
Twee bronzen vide-poches, waarbij één meet beeltenis van een meisje en één met kastanjebladeren. Begin XXe eeuw.
Deux vide-poches en bronze, l'une à l'effigie d'une jeune fille et l'autre aux feuilles de châtaignier. Début du XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. b: 16 & 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#161
Een lot van twaalf oude blikken dozen waaronder zes blikken en één houten theebus, een koffiebus, een doos voor knäckebröd en een koekentrommel.
Lot de douze anciennes boîtes en tôle comprenant six boîtes et une boîte à thé en bois, une boîte à café, une boîte à knäckebröd et une boîte à biscuits.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 5 - 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#244
Een lot van drie messingen eendjes en een modelletje van een Spitfire.
Un lot de trois canards en laiton et une maquette d'un Spitfire.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9 - 10,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#7
Een vaas op piedoche van geslepen kleurloos Boheems kristal. Schilfer aan de basis en voet gelijmd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 10 / 15 -
#264
Een mondgeblazen fruitschaal op voetstuk, in de massa rood gekleurd en versierd met gegraveerde druivenranken. Gechantourneerde rand met kleine schilfers. Bohemen, omstreeks 1900.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. H. 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#211
Een lot Japans aardewerk, bestaande uit twee sierschotels, een vaas en een lampenvoetje met Boeddha.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h : 25 - 32 cm Ø 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#268
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 60 / 100 -
#158
Twee glazen kommetjes met vergulde ranD en een bierpul van Kulmbacher.
Deux bols en verre avec un bord doré et une chope à bière Kulmbacher.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 cmEstimate: € 15 / 20