Other lots in this auction
-
#79
Zes diverse karaffen van kleurloos kristal en glas. Sommige geslepen en andere gegraveerd of egaal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 80/100 -
#259Märklin
Een lot modelspoortoebehoren op schaal HO, bestaande uit- 7267 ‘Rampenstück gebogen’. 2X in originele doos.- 7262 ‘Gitterbrücke’. 2x in originele doos.- 7390 ‘Mechanisch betätigter Bahnübergang’. In originele doos.- 7253 ‘Pfeiler’. In originele doosjes, zes doosjes, twee stuks per doosje.- 7252 ‘Pfeiler’. In originele doosjes, vier doosjes, tien stuks per doosje.- 7209 ‘Verteilerplatte’. In origineel doosje.- 7250 ‘Unterlegplatte’. In originele doosjes, twee doosjes, tien stuks per doosje(..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Estimate: € 35/45 -
#114
Een vaasje van cloisonné op messing met een meerkleurig bloemendecor.
Vase cloisonné sur laiton à décor floral multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 75/100 -
#3Val Saint Lambert
Een asbak van kleurloos kristal. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 16 cmEstimate: € 10/15 -
#73Royal Plazuid, Gouda
Een grote schotel van Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Gouda’. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 41,5 cmEstimate: € 15/20 -
#141Barbie
Great eras; French lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques, dame française. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 20/30 -
#71
Een grote kleurloze fles met kraantje. Italiaans werk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Dim. h: 54,5 cmEstimate: € 20/25 -
#176Anna Club Plush
Een pluchen kat. Gemerkt.
Un chat en peluche. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. l: 35 cmEstimate: € 25/35 -
#30
Een decoratieve bauw glazen vaas met witte lijnen.
Un vase décoratif en verre bleu avec des lignes blanches.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 25/35 -
#233Val Saint Lambert
Twee grote slakommen van ongekleurd geslepen kristal en twee dito vingerkommetjes et verzilverd metalen randen. Alle gemerkt. (Ø 24,5 en 12 cm)
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 25/35 -
#120
Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.
Lot de deux cendriers en cristal incolore taillé, le haut marqué de Sèvres et le bas du Val Saint Lambert (Légers accidents aux coins). Nous ajoutons un cendrier en verre incolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 & 22 cmEstimate: € 25/35 -
#138Val Saint Lambert
Een asbak van lichtgroen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Beschadigingen.
Un cendrier en cristal doublé vert clair. Marqué en bas. Dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 7,5 cm Ø: 13,5 cmEstimate: € 20/25